Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти за iGo primo

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Карти за iGo primo

    Виж тук - https://www.google.bg/?gws_rd=ssl#q=igo+maps++2013+q4
    Отделно от това, може да добавиш конкретна държава, или континент към търсенето, Европа, Азия, Африка, Америка, Австралия...
    Като намериш това което ти трябва сваляш и ъпдейтваш maps папката на GPS.
    Новите карти за Европа са към 5ГБ, за другите континенти също, така, че ако нямаш достатъчно памет ще трябва да слагаш отделни държави

    Коментар


    • #32
      От: Карти за iGo primo

      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
      Няма Offroad карта за примо ли? Че аз като му зададох "къс път" през такива офроуд пътища ме прекара, бедна ви е фантазията... Селски черни пътища, дето я е минала я не кола през последните 5-6 години... Наистина не можах да повярвам, че навигацията знае за такива пътища, за които сигурно и хората от селото не знаят...
      На къс винаги така прави, навира те през всякакви малки улички. Последните карти на NAVTEQ са 2013Q4
      Първоначално публикуван от galina_1977 Преглед на мнение
      Здравейте, от 3 часа търся тук, но нещо може би аз не мога да се ориентирам къде точно да търся. Моля, ако има някой, който знае линк за сваляне на карта за gps навигация /не за телефон/ да ми изпрати. Ще съм много благодарна. Трябва ми най-новата актуализация на igo amigo, но може и друго. Устройството ми е north cross.
      e-maila ми е galina_1977@abv.bg
      Благодаря ви!
      Ако ви е официална версията на норд кроса, дори и да сложите нови карти , пак няма да ги види. Трябва да ви е отключена igo то за да стане работата. Евентуално ще трябва да я подмените, ако не тръгне с новите карти. Има доста данни по чуждите форуми, но искат регистрация.
      Последно редактирано от ISG; 13-08-14, 14:29.

      Коментар


      • #33
        От: Карти за iGo primo

        Първоначално публикуван от vamfan Преглед на мнение
        На къс винаги така прави, навира те през всякакви малки улички. Последните карти на NAVTEQ са 2013Q4
        Интересно ако активирам OffRoad Какво ще направи

        Коментар


        • #34
          От: Карти за iGo primo

          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
          Интересно ако активирам OffRoad Какво ще направи
          При настройка "Offroad" GPS-ите не те рутират "завой по завой", а теглят права линия между точките.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            От: Карти за iGo primo

            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
            Интересно ако активирам OffRoad Какво ще направи

            Igo няма в настройките на маршрута оффроад, това важи само за garmin

            Коментар


            • #36
              От: Карти за iGo primo

              Първоначално публикуван от vamfan Преглед на мнение
              Igo няма в настройките на маршрута оффроад, това важи само за garmin
              Ама има "пътища без настилка".
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • #37
                От: Карти за iGo primo

                Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                Ама има "пътища без настилка".
                Пътища без настилка може да е чакълиран път, офроуда са туристически пътеки, преходи между хижи , катерене с АТВ и подобни, които просто ги няма в картите за Igo. Така че няма смисъл въобще да го коментираме, въобще няма вкарани маркирани пътеки. Единствено офрм ги има тези означения.Който обикаля планините знае какво да търси, няма да тръгне с Igo.

                Коментар


                • #38
                  От: Карти за iGo primo

                  Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                  ... като му зададох "къс път" през такива офроуд пътища ме прекара, бедна ви е фантазията...
                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  При настройка "Offroad" GPS-ите не те рутират "завой по завой", а теглят права линия между точките.
                  Е точно така IGo ме прекара от Искър към Телиш. Може би все пак някога е имало и такъв път, ама ... Абе добре, че бях с джипката. Е останах със счупена антена де.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Карти за iGo primo

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Е точно така IGo ме прекара от Искър към Телиш. Може би все пак някога е имало и такъв път, ама ... Абе добре, че бях с джипката. Е останах със счупена антена де.
                    Там път е имало някога, че може и да е имало някакъв асфалт, ама до преди някоя година IGO-то правеше маршрута от София до Якоруда през Бели Искър и хижа "Грънчар" ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Карти за iGo primo

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Там път е имало някога, че може и да е имало някакъв асфалт, ама до преди някоя година IGO-то правеше маршрута от София до Якоруда през Бели Искър и хижа "Грънчар" ...
                      Е, че какво не му харесваш на маршрута - много е живописен!
                      PS. После ще се самоизтрия, че направо спамя, ама не се сдържах...
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Карти за iGo primo

                        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                        Е, че какво не му харесваш на маршрута - много е живописен!
                        Същият маршрут продължава и сега да излиза на сайта на viamichelin. Преди 3 години съм пуснал уведомление на сайта на Телеатлас и то още си стои на фаза "Вашето уведомление е получено" .
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Карти за iGo primo

                          Здравей.не мога да изтегля карта на иго за джипиеса.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Карти за iGo primo

                            Хехе, миналия ден си карам в Гърция. Всичко точно движа се по правилния маршрут влизам в един завой и тъкмо излизам от завоя и насреща ми една голяма бетотена тръба. Скочих на сирачките и спрях на 10 метра от нея
                            Зад нея имаше мантинела и главния път на които трябваше да се кача...
                            Картите ми са от 2016 та... Така, че внимавайте с GPS, особенно ако ви води по някакви второкласни пътища...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X