Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трекинг сандали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Трекинг сандали

    Добре изглеждат. Общо взето се един и същ клас. Разликата е само в гаранцията и цената. Source (2+2 години гаранция, 119 лв.). От линка не виждам гаранция на TERRA, но 90 евро ми идва малко вповече. Не че 119 лв. не ми се сториха много, но 180 вече е ... Както и да е, аз вече си имам сандали. Предстои да ги тествам. После ще споделя. А някой продава ли ТЕРА в България?
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • #32
      От: Трекинг сандали

      Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
      Добре изглеждат. Общо взето се един и същ клас. Разликата е само в гаранцията и цената. Source (2+2 години гаранция, 119 лв.). От линка не виждам гаранция на TERRA, но 90 евро ми идва малко вповече. Не че 119 лв. не ми се сториха много, но 180 вече е ... Както и да е, аз вече си имам сандали. Предстои да ги тествам. После ще споделя. А някой продава ли ТЕРА в България?
      Искаш да кажеш ТЕВА предполагам... Аз имам два чифта различни модели ,но и двата ми са поръчка на мой човек в САЩ и ми ги носи. И на мен цената ми идва множко но съм доволен. В БГ засякох на един сайт един два модела ,но нямаха целият асортимент.

      http://www.teva-eu.com/mens-zilch-mi...id=men-sandals

      Този модел в "сгаваем" Много жилав ,но с много тънка подметка. Ползвам го защото може да се навие на руло и заема малко място в багажа / като съм с мотора е от значение/ . Модела е за разходки...по равна повърхност
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #33
        От: Трекинг сандали

        В стената ги има Тева, но точно модела TERRA, го няма. Между другото мойте стари сандали се скъсаха преди седмица и от снощи съм собственик на Source Steam. Оказа се че на вратата на магазина има лепенка на форума, и ми направиха 5% отстъпка. За този магазин има една заключена тема в "търговски отстъпки за членове на форума", която видях днес: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=164457, но магазина липсва в тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=162776.

        Иначе за сандалите, доста стабилна и твърда най-долна част на подметката, не се усещат камъчета и т.н. като стъпиш. Изглеждат качествена изработка. Мерих и по евтиния модел Clasсic, но Steam ми беше доста по удобен. Снощи гоних малкия из градинките около 1 час с тях, малко странни ми бяха първите 5 мин. След това си ги измих и се мотах из къщи. Оставих ги в коридора и сутринта бяха сухи. Не знам дали това се води бързо съхнене на каишките, все пак бяха минали 8 часа.
        "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

        Коментар


        • #34
          От: Трекинг сандали

          Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
          В стената ги има Тева, но точно модела TERRA, го няма. Между другото мойте стари сандали се скъсаха преди седмица и от снощи съм собственик на Source Steam. Оказа се че на вратата на магазина има лепенка на форума, и ми направиха 5% отстъпка. За този магазин има една заключена тема в "търговски отстъпки за членове на форума", която видях днес: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=164457, но магазина липсва в тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=162776.

          Иначе за сандалите, доста стабилна и твърда най-долна част на подметката, не се усещат камъчета и т.н. като стъпиш. Изглеждат качествена изработка. Мерих и по евтиния модел Clasсic, но Steam ми беше доста по удобен. Снощи гоних малкия из градинките около 1 час с тях, малко странни ми бяха първите 5 мин. След това си ги измих и се мотах из къщи. Оставих ги в коридора и сутринта бяха сухи. Не знам дали това се води бързо съхнене на каишките, все пак бяха минали 8 часа.
          Имал съм подобни не помня на коя фирма бяха. Веднага ще ти кажа какъв е проблема.С използването се разширява отвора от където излизат ремъците и като вървиш по пясък се пълнят...никога не могат да се изчистят напълно.
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #35
            От: Трекинг сандали

            Сандали Тева има в Камуфлаж и в Салева.

            Коментар


            • #36
              От: Трекинг сандали

              За качеството се ориентирам и по гаранцията. Тия на Source имат най-голямата такава. Ако нещо им стане - да му мисли производителя. Засега съм доволен, но не съм им правил все още екстремни натоварвания.
              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

              Коментар


              • #37
                От: Трекинг сандали

                http://sportdepot.bg/bg/product/keen...state=cGFnZT00 С това се сдобих за това лято, в актива няколко качвания на Черни връх, Мусала, Мальовица. Впечатления: Трябва внимателно разносване преди сериозна употреба, или първоначално използване с чорап. Прекрасно сцепление на скала и безотказно действащ протектор за пръстите. Бързо съхнат на крака, което ги прави удобни за преджапване на река, никакви белези на износване за едно лято. Имат склонност за бързо и трайно вмирисване, проблемът с малките камъчета, споменат по-горе съществува, предимство е бързото събуване и обуване на модела. Като цяло-биват Но за описаните дестинации не бих драпал с нищо друго освен с висока дишаща пустинна тактическа обувка Дано съм бил полезен.....

                Коментар


                • #38
                  От: Трекинг сандали

                  Тестовете със Source продължават, наистина вмирисване няма, подметката мирише по същия начин както когато я помирисах в магазина (явно не е рекламен трик), а няколко пъти ми се потиха краката. За няколко дена на море в Гърция, мога да кажа, че не са идеални за плаж, трябва да ги сваляш и изтупваш от пясъка между ходилото и подметката, като ти поисъхнат краката. Наистина се пълнят с пясък там където влизат каишките, но след измиване не съм забелязал проблем.

                  П.С. Като гледам как е времето тестовете май ще продължат другата година.
                  "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                  Коментар


                  • #39
                    От: Трекинг сандали

                    Аз ги тествах в планински условия, при които трябва да се ходи с обувки. До към 6-ия км издържах, но накрая започнах да усещам пластмасовото съединение. Малко прекалих, вярно. Изводът е, че при ходене в планината ще ги нося с чорап. Из града и по равни пътеки може на босо. Теста върху мокри камъни в реката показа, че наистина не се пързалят по тях. Това много ме вълнуваше и съм супер доволен. При намокряне изсъхват за около 6 часа.

                    При мен тестовете ще продължат другия месец в тропически условия.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • #40
                      От: Трекинг сандали

                      Силно препоръчвам тия http://www.shoesopia.com/shop/produc...range-Men.html
                      Шеста година ги доизносвам. Краката ми се потят юнашката и обуя ли нещо без чорап на следващия ден с чисто сърце мога да го хвърля в кофата.
                      Джапанки и открити сандали с чорап може но съм пропуснал да се родя в Германия. Единственото спасение са затворените сандали. Опитах на Саломон, Кечуа, Кен но по-добро от Тимбърленд не ми е попадало засега. Лошото е че вече ги няма из Европа.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Трекинг сандали

                        Да, тия са готини, но са по-скоро като обувки. Имам едни подобни на Каримор. Но това, за което говорим са си типични сандали.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • #42
                          От: Трекинг сандали

                          Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                          В стената ги има Тева, но точно модела TERRA, го няма. Между другото мойте стари сандали се скъсаха преди седмица и от снощи съм собственик на Source Steam. Оказа се че на вратата на магазина има лепенка на форума, и ми направиха 5% отстъпка. За този магазин има една заключена тема в "търговски отстъпки за членове на форума", която видях днес: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=164457, но магазина липсва в тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=162776.

                          Иначе за сандалите, доста стабилна и твърда най-долна част на подметката, не се усещат камъчета и т.н. като стъпиш. Изглеждат качествена изработка. Мерих и по евтиния модел Clasсic, но Steam ми беше доста по удобен. Снощи гоних малкия из градинките около 1 час с тях, малко странни ми бяха първите 5 мин. След това си ги измих и се мотах из къщи. Оставих ги в коридора и сутринта бяха сухи. Не знам дали това се води бързо съхнене на каишките, все пак бяха минали 8 часа.
                          Я да са самоцитирам. След почти 2 години закарах сандалите и тук:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7170090.jpg
Прегледи:1
Размер:125.1 КБ
ID:5673334
                          Качване от юг, слизане от север, който е ходил знае за какво става дума. Чорапите са защото беше студено и си вързах едни бинтове на глезените, че малко ми е афиф единия.
                          Никакво плъзгане по каманите от хижата до върха 2 часа и половина.
                          "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                          Коментар


                          • #43
                            От: Трекинг сандали

                            И аз съм много доволен от мойте. Здраво носене из джунглите на Тайланд, Камбоджа и Гватемала... Успяха да ми се разлепят на едно местенце малко и производителя ми ги смени с нови. Т.е. и гаранцията им 2 години е напълно реална.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • #44
                              От: Трекинг сандали

                              Тева Терра много ги хвалят.
                              Моят избор е KEEN Newport H2
                              Желязна подметка, пази пръстите, водоустойчиви, широки и много удобни. Само позитвни иненади.
                              Проблем- цената им не пада.
                              http://www.keenfootwear.com/en-es/pr...men/newport-h2

                              Коментар


                              • #45
                                От: Трекинг сандали

                                От днес съм с тези

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:62683-p-MULTIVIEW.jpg
Прегледи:1
Размер:39.7 КБ
ID:5756172
                                KeenNewport H2

                                Удобни са пък да видим колко ще изкарат.Имам и едни Кечуа на близо 8 години,купувани от унгарски Декатлон,нямат късане бре!!!
                                И да вметна че според мен нашенския Декатлон е сбирщайн от изостанала стока по другите Декатлони!И качеството при нас е различно от това извън България!!!!
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                                0888854582
                                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X