Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трекинг сандали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Трекинг сандали

    те тия са много подобни на моите .. и вибрама дет го има е кьОмбиниран с некво друго и държи екстра

    Коментар


    • #17
      От: Трекинг сандали

      http://www.chiruca.com/public_produc...ctos.php?col=6

      Нося 01 модел на тоя производител - доволен съм...

      Коментар


      • #18
        От: Трекинг сандали

        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
        Стас, с подобни сандали пристягащи се на три места съм ходил две лета из камънаците на Рила. Никоя обувка не ти дава такава лекота и удобство на краката в жегите. Накрая вече подметките не издържаха и на третото лято ги хвърлих. Жалко че от тогава съм пробвал разни други, които не издържат и два месеца.
        Чорапите са задължителни и сандалите трябва винаги да са добре пристегнати към крака. Око крака мърда в сандала ще имаш проблеми.
        Успех

        Коментар


        • #19
          От: Трекинг сандали

          Моите ги нося лабаво ина босо,в първите дни над петата ми правят марки,че там е гума ма после и не закопчани си ми стоят на табаните.Не ходя над 2 км обаче,да не обьркам някой.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Трекинг сандали

            Ето с това не се притеснявам да тръгна за къде и да е и освен това след 4 години си изглеждат като нови. Много качествени материали и изработка.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6502-pang_2_1.jpg
Прегледи:1
Размер:56.1 КБ
ID:5515503
            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
            Drag Grand Canyon Daily
            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
            LZ1JYM

            Коментар


            • #21
              От: Трекинг сандали

              Да, моите са подобни на тези на Джими, които също ми харесват. При мен имаше решаващо значение каква е подметката, а в първия пост съм описал технологиите. Много са и ако работят ще е супер. Но нека времето покаже. Палеца засега не ме притеснява, защото на екскурзии в ЮИ Азия това не е на дневен ред. Пътеките са утъпкани.
              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

              Коментар


              • #22
                От: Трекинг сандали

                Ама палеца си е палец,то и тук по калифорнийско много препятствия няма,но те много не ми трябват,едно е достатъчно.

                дано не ти се случва,но на мен ми се и то няколко пъти и не е като да не гледам къде ходя,все пак имам едни железа в крака,въпреки това един боц и пада пцуене.

                Тия имат и за малки деца,там пък си е задължително с покрит палец.

                Не гази по тревата пред хотела,пръскат с химикали които превръщат дадени подметки в пластмаса
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Трекинг сандали

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Тия горе са по като обувки,някакси затворени стоят и като ти влезе камьче падаш в канала еле ако те гонят белите.Мерела ползва Вибрам ако не се льжа,Екото принципно правят добри подметки за цената си.Внимавай,че някои модели подметки стават на пласмаса след като се разходиш по прясна трева прьскана с препарат,е няма такова лизгане после и факта,че се цепят след това ще те зарадва еле ако не си се пребил преди това.

                  [ATTACH=CONFIG]623743[/ATTACH]

                  Ето модела който имам в момента,сьщата подметка я имам и на джапанки,не се цака от препарати,не и влияе масло,дизел,сол,вода,антифриз или бензин,не цапа бели неща по които се разхождаш..........за разлика от много други.

                  Ето и модела който имах преди това.

                  [ATTACH=CONFIG]623744[/ATTACH]

                  Забележи подметката - в средната си част е пласмаса и като уцелиш камьк точно там и ставаш като Стефка Костадинова в крайна фаза,при следващия модел тоя проблем го няма,стоиш като Янко Русев.
                  Това са САНДАЛИТЕ...Ползвам "Тева" и смятам , че са най-добрите .
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Трекинг сандали

                    Teva +MERELL
                    Grand Vitra ddis 2008
                    SEAT Althea XL tsi 2010
                    Mitsubishi Canter

                    Коментар


                    • #25
                      От: Трекинг сандали

                      Ползвам Keen.
                      Прикачени файлове
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #26
                        От: Трекинг сандали

                        + Сандали Тева, модел terra fi. Три лята без накакви забележки!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Трекинг сандали

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          + Сандали Тева, модел terra fi. Три лята без накакви забележки!

                          Всъщност точно този модел имам аз. Перфектен е!
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • #28
                            От: Трекинг сандали

                            Да, харесват ми. Приличат като тип на Source, които си купих. Само ме интересува дали някой може да пусне параметрите на подметката им, както съм пуснал в първия пост на моите. Тези детайли имат значение.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • #29
                              От: Трекинг сандали

                              http://www.teva-eu.com/mens-terra-fi...id=men-sandals веднага, колега!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Трекинг сандали

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:spider-og.png
Прегледи:1
Размер:2.5 КБ
ID:5515621
                                SPIDER ORIGINAL™

                                A lot of people ask why we named our original rubber compound after one of the creepiest creatures on the planet. In response, we ask them if they’ve ever seen a cute puppy climb up a completely vertical, soaking wet rock. No? We rest our case.

                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X