Обява

Свий
Няма добавени обяви.

язовир кърджали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • язовир кърджали

    престои ми почивка на язовир кърджали другата седмица ще си взема и въдиците то една седмица кво ще правя иначе таммоля който е ходил там наскоро да сп одели на какво калве рибата аз ходя само на дунава и сега малко ми е кофти на язовир
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    До: язовир кърджали

    meha , провери тук. По-вероятно е да намериш актуално инфо.

    Коментар


    • #3
      До: язовир кърджали

      Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
      meha , провери тук. По-вероятно е да намериш актуално инфо.
      благодаря за инфото поздрави
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #4
        До: язовир кърджали

        Колега, спомените ми са малко стари, но на яз. Кърджали можеш да хванеш доволно количество костурчета по педя и нагоре на рибе и на блесна във заливите от дясната страна. Също излизат хубави скобари и морунаж на дъно, а и кефали от време на време. Аз специално съм фен на пружината, та така ги ловях. Лошото е, че дъното е с много скални прагове и при ваденето ако нямаш лодка, много се къса. За шаран ти трябва солидно нанасяне (на 150-200 м). Търси се дълбочина над 25-30 м. доколкото си спомням. За сом не съм чул някой да е вадил с пръчка (освен Мишо Царя ), но има...На слука
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          До: язовир кърджали

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          Колега, спомените ми са малко стари, но на яз. Кърджали можеш да хванеш доволно количество костурчета по педя и нагоре на рибе и на блесна във заливите от дясната страна. Също излизат хубави скобари и морунаж на дъно, а и кефали от време на време. Аз специално съм фен на пружината, та така ги ловях. Лошото е, че дъното е с много скални прагове и при ваденето ако нямаш лодка, много се къса. За шаран ти трябва солидно нанасяне (на 150-200 м). Търси се дълбочина над 25-30 м. доколкото си спомням. За сом не съм чул някой да е вадил с пръчка (освен Мишо Царя ), но има...На слука
          И питай Кинекс къде няма мрежи, ако има такова място,
          и хвърляй там!!!
          Наслука, от сърце!!!!!!

          Коментар


          • #6
            До: язовир кърджали

            днес разбрах че ще сме на някаква вила но село енчецне знам дали ще разполагам с лодка
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #7
              До: язовир кърджали

              Мрежи се пускат все по рядко защото няма риба и то вечер когато риболова с въдица е забранен. Така браконерите и рибарите не си пречат.
              Сома тръгна. За сега чувам за малки сомчета кило до пет. От лодка. Трябва и да им се чука за да се сетят че им се яде.
              Ако нямаш въдица за сом вземи бял червеи и хващай уклеи на плувка на понтона под Енчец.

              Коментар


              • #8
                До: язовир кърджали

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Мрежи се пускат все по рядко защото няма риба и то вечер когато риболова с въдица е забранен. Така браконерите и рибарите не си пречат.
                Сома тръгна. За сега чувам за малки сомчета кило до пет. От лодка. Трябва и да им се чука за да се сетят че им се яде.
                Ако нямаш въдица за сом вземи бял червеи и хващай уклеи на плувка на понтона под Енчец.
                значи сома само на клонкинтересна дали няма да взема ако заметна от брега а за шарана ако захраним определена място нямали да калве просто за една седмица захранване би трябвало да хванем някой друг шаран
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • #9
                  До: язовир кърджали

                  Колега нали на Доспат щяхте да ходите кво стана?
                  Николай Папазов

                  Коментар


                  • #10
                    До: язовир кърджали

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Ако нямаш въдица за сом вземи бял червеи и хващай уклеи на плувка на понтона под Енчец.
                    Доколкото съм виждал колегата има някоя и друга въдичка за сомчета
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • #11
                      До: язовир кърджали

                      Нали ти казах-шаран само със солидно нанасяне навътре и дълбочина над 20 м. Със замятане от брега само костур, скобар, морунаж и кефал по 300-400 грама парчето, поне това си спомням от последното ми ходене там преди 2 години.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #12
                        До: язовир кърджали

                        Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                        Колега нали на Доспат щяхте да ходите кво стана?
                        абе за там беше уговорката ама другите от компанията като казаха кърджали та кърджали и аз се съгласих
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • #13
                          До: язовир кърджали

                          Не си губете времето да търсите Шаран на яз.Кърджали.

                          Коментар


                          • #14
                            До: язовир кърджали

                            Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                            Доколкото съм виждал колегата има някоя и друга въдичка за сомчета
                            Значи може и да хване някоя баба.
                            Ролкови водачи, демултипликатор и въже(над 30кг на възел) са за предпочитане.
                            Задължително въдицата завързана за туба и когато чукате ехолота изключен.
                            Че не се знае - знае ли се.

                            Коментар


                            • #15
                              До: язовир кърджали

                              да ама аз не изкам да ловя баби аз и на 5кг сом съм доволеншаран защо няма
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X