Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вибрации при скорост 80-130 км при Паджеро спорт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вибрации при скорост 80-130 км при Паджеро спорт

    Имах сходен проблем - вибрация между 85 и 95 км/ч. След смяна на хебела изчезна - бяха му разбити втулките.
    Четете книги, не вестници!!!

    Mitsubishi Pajero Sport 2,5TD 1999

    Коментар


    • #17
      От: Вибрации при скорост 80-130 км при Паджеро спорт

      Първоначално публикуван от compone Преглед на мнение
      Проблема отстранен! Благодаря на всички.
      Сменени прословутият успокоителен тампон (опорен) на раздатката, фланец кардан и задната част на раздатъчната кутия. Няма никакви вибрации в спорта.
      Като проблем остана леко досадно дрънкане от левият спирачен апарат - ламаринките които придържат накладните (едната липсва). Имате ли идея от къде да си намеря?
      Здравейте,
      Знам че темата е остаряла, но и аз имам абсолютно същият проблем сега. Ще съм благодарен ако успеете да се сетите от къде се намират такива части и евентуално някакви ориентировъчни цени на детайлите? Става въпрос за части с каталожен номер MR276839 и MR165772. Аз имам добър майстор, който със сигурност ще ми ремонтира паджерото както трябва, но тези части не мога да ги открия в България.

      Коментар


      • #18
        От: Вибрации при скорост 80-130 км при Паджеро спорт

        Колега, никой няма да седне да рови каталожни номера да ти търси части. Кажи какво ти трябва, за да получиш смислен отговор.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #19
          От: Вибрации при скорост 80-130 км при Паджеро спорт

          За да не продължавате да търсите под вол теле, а именно кардан и прилежащите му части - при скорости над 80км/ч карданът не вибрира, а по-скоро бучи. При 120 и нагоре откровено си бучи. Поне аз не мога да го сбъркам с гума или каре на полуоска. Честотата е около 4 пъти по-висока.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Вибрации при скорост 80-130 км при Паджеро спорт

            По-конкретно не знам дали бих могъл да го напиша. Трябват ми абсолютно същите части като на колегата, който си е решил проблема по-горе, а именно края на раздатъчната кутия и опашката на кардана към нея. Даже и каталожните им номера съм написал, излизат веднага в гугъл. Не търся под вола теле, а търся точно тези части.
            Последно редактирано от Паджеровод; 02-03-19, 17:36.

            Коментар


            • #21
              От: Вибрации при скорост 80-130 км при Паджеро спорт

              Аз минах по този път от тампон на раздатката рециклиран кардан в Турция нова втулка на раздатката напасната по кардана, нови спирачни дискове и накрая излезе че имам крива задна полуоска.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X