Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първо атв

    Здравейте,
    Искам да ви попитам какво атв да си взема ? Почти на 11 години съм, и си търся някое до 1000 лв . Преди 2-3 години бях карал едно, и сега ми дойде мерака да карам .
    Ще съм ви благодарен ако ми помогнете с избора

  • #2
    От: Първо атв

    за тия пари можеш да си вземеш китаец до 150 цц ,втора ръка!

    Коментар


    • #3
      От: Първо атв

      Имам kingway 110 cc 2009 година с 6 конски сили.За 1050 лева е . За теб ще е перфектно като размери , но после може да ти стане малко откъм размери,освен ако не ти пука за хорското мнение . Ако искаш подробна информация-пиши ми !Да ти кажа че с този двигател и размери е доста маневрено и МОГА да кажа че е горе долу проходимо (имам впредвит по кални пътища или да идеш до някоя хижа) , единствен недостатък е че през големи води и реки не можеш да минеш защото е ниско и кубиците му са недостатъчни за такива изпитания , но ако го ползваш като мен - за разходка в гората , до някоя хижа или до приятел ще ти хареса.За първо атеве ЗА МЕН е перфектно.Е,всеки си има мнение ,но мисля че и за теб (и парите които си наготвил) ще е добър избор въпреки че НЕ Е известна марка.Двигателят и карбуратора са на хонда и ямаха.Дано скоро и ти да се присъединиш към ,,атевистите'' Поздрави

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X