Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Жената остана изключително доволна от последните новини...!!!
    Моята се забавляваше на комичния разказ. Аз в момента съм на Боровец и излезна ли да пуша на балкона, за по-малко от две минути се връщам с поне 5 мухи... Но изпитаното бойно средство е дезодорант и запалка.
    ;-)
    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

    Коментар


    • #17
      От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

      Ако не ми мине трактор път във вторник тръгваме за приморско. Колегите които ще пътуват да имат в предвид колездачната обиколка на България ето какви ограничения се очакват. http://www.focus-news.net/?id=n1821779 а това е и програмата с часове http://www.tourofbulgaria.com/63-th-international-tour
      Последно редактирано от ckaytss; 01-09-13, 16:01. Причина: допълване
      Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
      Калоян Кирилов
      LZ2ZGT

      Коментар


      • #18
        От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

        Аз ще пътувам утре или вторник следобяд към 17 ч., от София през Бургас. Ще има място за един човек без много багаж.
        ;-)
        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

        Коментар


        • #19
          От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

          Що ви притесняват тези така търпеливи животни. 10 тина пъти им чуках на дръвото докато излязът от хралупата (падаше главата на чука докато вадя колчетата на палатката и му набивах дръжката на дървото зад мен). Крайно кротки са, от всички излязли само един ме ужили по главата, но не ме подгони (а друг път са ме гонили). Тази година незнам дали ще мога да дойда, но се надявам. Весело на всички които ще присъстват.
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • #20
            От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

            А мен миналата година един ме клъвна по ръката.
            Първоначално си помислих, че е хвръкнала жар от огъня, и ме е опарила. Точно на опарване бих оприличил болката. Добре, че не съм алергичен, та след два-три дни сърбеж ми мина. Щото съм чувал, че отровата на стършелите е по-гадна(каквото и да означава) от тази на осите и пчелите, и ако човек е алергичен-реакцията на организма е доста сериозна.

            Ма няма значение де-със или без стършели там сме.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              А мен миналата година един ме клъвна по ръката.
              Първоначално си помислих, че е хвръкнала жар от огъня, и ме е опарила. Точно на опарване бих оприличил болката. Добре, че не съм алергичен, та след два-три дни сърбеж ми мина. Щото съм чувал, че отровата на стършелите е по-гадна(каквото и да означава) от тази на осите и пчелите, и ако човек е алергичен-реакцията на организма е доста сериозна.
              Ма няма значение де-със или без стършели там сме.
              Коле,зависи и колко ти е разредена кръвта,ако си взел упойката от обяд още,изобщо няма да е проблем ужилването,при мен поне е така,сутрин доста натровени твари намирам около мене изпопадали,само главоболието ме мъчи,ама клин клин избива,пък последния оставал вътре...
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • #22
                От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                Моля, да бъде отделЕн парцел за "Клубът на Трезвеника". Понеже се очаква голям наплив на желаещи да се запишат, то той /парцелът/ трябва да е поне 2-3 декара..........
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • #23
                  От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                  Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                  Понеже се очаква голям наплив на желаещи да се запишат, то той /парцелът/ трябва да е поне 2-3 декара..........
                  По-скоро 2-3 квадратни метра. Достатъчни за палатката ти, и плаката който предателите са подготвили.

                  Искаш ли да направим експеримент?

                  Слагаш си гадния плакат и палатката на специално място, и си стоиш там за да посрещаш гостите които ще пият само мляко и лимонада.
                  Да видим колко време ще изкараш в самота
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                    Моля, да бъде отделЕн парцел за "Клубът на Трезвеника". Понеже се очаква голям наплив на желаещи да се запишат, то той /парцелът/ трябва да е поне 2-3 декара..........
                    И нека парцелът да не бъде почистван от стършели,а Наздраве тогава
                    . LRE Bulgaria.
                    RRC SE V8 91г.

                    Коментар


                    • #25
                      От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      По-скоро 2-3 квадратни метра. Достатъчни за палатката ти, и плаката който предателите са подготвили.

                      Искаш ли да направим експеримент?

                      Слагаш си гадния плакат и палатката на специално място, и си стоиш там за да посрещаш гостите които ще пият само мляко и лимонада.
                      Да видим колко време ще изкараш в самота
                      Коле нали знаеш че се намират трезвеници...
                      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                      0899 00 2221 Николай Динков
                      skype: kokonp

                      Коментар


                      • #26
                        От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                        Има доста оси даже и по плажа ,сутринта имаше и ухапано бебе така,че правете си сметка особено алергичните.
                        За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                        За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                        Коментар


                        • #27
                          От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          Моля, да бъде отделЕн парцел за "Клубът на Трезвеника". Понеже се очаква голям наплив на желаещи да се запишат, то той /парцелът/ трябва да е поне 2-3 декара..........

                          Моля да не бъда обезпокоявам през времето ми за сън като трезвеник, в което през ранните утрини часове ставам да пия вода и пикая... бира.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                            Светльо, ще се видим там, ще идвате нали ?
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • #29
                              От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                              Светльо, ще се видим там, ще идвате нали ?
                              А хаймана! Къде ходиш бре?
                              Имаш да черпиш!!
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • #30
                                От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                                Хах Румба и ти ли си тук бе, ще почерпя как няма... знаеш ли какъв коняк съм приготвил руски... ммм дано да остане до 6ти
                                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X