Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

    Колега Добри , имаше програмата на двете дървета на кетеринга.
    Ти що не я прочете.
    Защо не предложи услугите си да помогнеш със нещо или да си СПОНСОР.
    Последно редактирано от valkov.val; 12-09-13, 21:03.

    Коментар


    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

      Добре важното е че се позабавлявахме, верно че доста време липсвах и за това реагирам така понеже не съм знаел че организацията е правена в последния момент. Силно се надявам другата година да мога да помогна.
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        Че и нестинар имало Аз от къде да разбера ?Нямаше програма, нямаше табели, нямаше изложения, нямаше траял, нямаше водещ!
        Програма имаше - свободна ...
        Табели за какво са ти , не знаеш къде почва гората ли ( едно такова с дървета разхвърляни безразборно .. )
        Изложенията зависят от ИЗЛОЖИТЕЛИТЕ , ако не искат не можеш да ги докараш на сила ...
        Траял нямаше защото имаше друго мероприятие на терена, с което трябваше да се съобразим ..
        Водещ имаше , и то какъв - голям , рошав и трезвен... Верно , че преди беше по-добре като разполагахме с целия терен , но тази година ... ( справка - предния ред )

        В този ред на мисли : АБЕ НЯКОЙ ДА МИ Е ПРИБРАЛ ЗАБРАВЕНАТА БРАДВА (една такава желязна с жълта полимерна дръжка )???
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

          Хубав беше събора. Единствено съм малко разочарован, че тая година никой не ми открадна фенера. Нищо, догодина два
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

            Ами като си го държиш все в джоба ... Колко те дебнах аз......

            Абе ти що не вдигаш като ти звъня преди малко , сърдиш ли се нещо ???
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

              Що е то събор и какъв го дириш там,ако не ти харесва?
              Така бих започнал изложението си в случай,че бях недобронамерен към всички,изразяващи критични бележки по организацията на събора.Тъй като имах възможността да бъда един от първите "заселници" в лагера,имам преки впечатления по организацията.Както вече споменах в други коментари,тези които искат да изразяват становище преди да пишат нещо нека да имат пред вид съпътстващото мероприятие на екстремните спортове/което беше приоритетно за местната власт/;ограниченията наложени от общината за мястото на провеждане на нашия събора;малкото почивни дни/което се отрази върху масовостта/.В крайна сметка кой каквото е търсил го е намерил.Дойдох на събора с очакванията,че ще срещна стари приятели и ще намеря нови;ще се забавлявам;ще участвам в една от игрите.Всичко това ме удовлетворяваше.Естествено щеше да ми бъде и още по-приятно и забавно,ако имаше и други игри.Поемам и своята отговорност,че имах идеи,но не ги предложих за реализация.За догодина обаче няма да направя този пропуск.
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                Не схващам к'во се въодушевихте толко'.
                В България сме все пак.
                Тука каквото и да направиш, както и да го направиш, все ще се намери някой, който не си е мръднал пръста, да ти намери кусур и да ти даде акъл.
                Има хора които са твърдо убедени, че другите са им длъжни.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                  Я бе и аз да помрънкам малко. Първо бирата беше студена, а кебапчетата и разните му там други меса бяха топли. После ракията ми беше люта нещо (Вивеее ти ли я пече бре??). Сега съм на път известно време да не ям месо бе. Срамота разираш ли. После па и музика имаше. Ем за всички по нещо. Не така Жоре! Другия път нещо приспивно и по-тихичко, ако обичаш! Все пак не може петстотин човека да се тормозят заради пет човека. Не е редно някак си. Виж думкането от плажа беше наистина гадно. Даже от всичкия шум цели 3(три) минути ми трябваха да заспя.
                  Аааа. И не ми беше осигурен мек дюшек и сатенени чаршафи!!
                  А ся сериозно. Видях как недоволните се изнесоха (по търлъци даже) още в Събота. Никой не кара насила никого да седи на това място. На мен лично много ми хареса. А за изложение на разни неща, който не знае да пита изложителите на събора в София (на Суходол), колко и какво са продали.
                  Още веднъж да благодаря на организаторите. Всичко си беше ОК. На събор се ходи за купона. Кой не го разбира си е за негова сметка. Надявам се догодина да има пак събор и обещавам да отида по-рано. Барем едно въженце да опъна за общото благо (е и с нещо друго, ако мога ще помогна де).
                  Поздрави на всички.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                    Нямаме време аз и Ванката (PACH) иначе ако се хванем ще стане уникален събор...
                    Типично, по български. Винаги са ме изумявали хора които казват ,, АЗ АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА МОЯ ШЕФ, КАКВИ НЕЩА ЩЯХ ДА НАПРАВЯ...,, Ами ти затова не си на мястото на твоя шеф, защото само говориш. Иначе той ( шефа ) щеше да работи за тебе, а не ти за него.
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                      Типично, по български. Винаги са ме изумявали хора които казват ,, АЗ АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА МОЯ ШЕФ, КАКВИ НЕЩА ЩЯХ ДА НАПРАВЯ...,, Ами ти затова не си на мястото на твоя шеф, защото само говориш. Иначе той ( шефа ) щеше да работи за тебе, а не ти за него.
                      Колко си далече от истината просто... регнал си се във форума 2012г, отишъл си на 1 събор и си мислиш че е върха!
                      Някой не си бил мръднал пръста иначе давал съвети и идеи... както казах предишни години съм помагал много в организацията на събора но явно на някои хора им е къса паметта и никой не сеща какво беше тогава? И тогава имаше критика и то много повече от сега и я понасяхме и мислехме как да подобрим нещата... и да, ние също бяхме много разочаровани от реакциите на подобни мрънкачи дето не видяха положителното ... мнението ми няма да се промени а именно - събора запада и както виждате липсват най важните хора, тези които създадоха форума, тези които дадоха всичките си знания и умения в развитето на този спорт. Няма да казвам поименно но се вижда че те не бяха там . Не се ли замислихте защо ? Едва ли... на вас и така ви е интерсен събора и на мен също но просто ми липсва това, което беше и не искам да го оставя да умре защото все още има надежда.
                      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                      Коментар


                      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Хората са отишли да разпускат. Що ти е програма. Всичките сме остри камъни и не обичаме да ни карат под строй на разни мероприятия. Който му се караше си покара. А за нестинаря какво ще кажеш? Аз например не бях гледал, щерката също. Изложителите не идват, щото никой не купува. Стига си се драчил.
                        Е, те точна за това НЕ съм съгласен с теб.
                        На събора през 2009 г. си купих чисто нов КТМ 525 ХС с много допълнителни "екстри". Покарах го, зарибих се и хукнах да събирам пари. Събрах колкото можах вкл. и от приятели. Макар, че не платих цялата сума ми дадоха машината и след събора си я откарах дома. Е после се издължих до стотинка. До колкото знам имаше и продажба на мотоциклет.
                        Пак на събора мой приятел, не офроудър дошъл да ме види как се мъча да спя на палатка реши, че на джипката му много добре ще стои за имидж една лебедка. Още следващата седмица цъфна с джипката при Сашо -"Гладиатор" и освен лебедка си поръча и броня, та и халогени. Сега за този събор твърдо се бях заканил да си подаря мачете на Гербер, но така се случи, че на щанда нямаше кой да ми го продаде, но пък колегите си купиха ножчета...
                        Освен това си търсих читав малък фенер, но такива не видЕх.
                        От другия щанд на изложителя "кетъринга" си напазарувах от всичко по много и съм много, много, ама много доволен. Даже от плажа ходих до нашия кетъринг за бира.

                        От събори и панаири освен дреболии друго не се пазарува, но е много трайна рекламата заради директния контакт с потенциалните купувачи. А ако е добър търговица сключва фючърсни сделки още на изложението.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                          Да казвам ли на фестивала какви "колкосални" продажби реализираха изложителите въпреки, че имаше не изложение, ами малък "пловдивски панаир" и имаше всичко - от джипове и ATV-та до чорапи..?!! Дори и намеренията за критика да са добронамерени, написано по този начин е обидно, защото преди всичко един човек е поел финансовия риск, да плати масрафа на всички, без ни най-малката гаранция, дали ще си избие парите, камоли да спечели нещо (добре, че е събора, че иначе Вальо ще умре от глад... ). Мен като ме поканят на гости някъде, съм благодарен на това каквото ми предложат и нямам претенции, ЗАЩОТО СЪМ НА ГОСТИ! Ако не ми харесва, просто не ходя втори път... Ако някои има някакви идеи, иска да има още нещо и т.н - най-добре е да започне мнението си с нещо от рода "Пичове, какво ще кажете догодина да направим едикво си, като аз ще се заема с едикво си..?!!"...

                          Коментар


                          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                            Mомчета,всеки е правил много за каузата в определени моменти,и то с цената на доста жертви,факт е че успяваме да го правим,дай боже и за напред да се събираме,да караме и да се веселим.Събор и Състезание не се правят лесно,но трябва да запазим позитивността и релакса от това ни занимание,което е главната причина да го правим,нека не разваляме нещата,и тези Събори да ги има,за да ни носят позитивни емоции,когато дойде време за организиране на събор,всеки който има желание и възможност да се включва,за да няма после сръдни.Добри и Ванката "Пач" са едни от първите които подеха инициативата да има морски събор,същите не пропускаха и зимните мероприятия в Стара Загора както и другите мероприятия,те заслужават уважение заради труда и енергията които са влагали,винаги могат да са от полза за доразвиването на Морския Събор.
                            Гостите правят събора,а организаторите винаги се раздават докрай,но хора за организацията никога не стигат,както и финансиране,за да сбъдне всички желания на организаторите за атракциони и забавни моменти наситени с адреналин,важното е да има комуникация и координация между желаещите да правят събор,и всичко ще е наред.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                              Хайде престанете да се ядете един друг вече.Каквото били било - вече е минало и каквото е било по силите на Вальо го е направил.Всичко което беше обявено в предварителната програма беше изпълнено. В бъдеще ако някой има идеи нека ги сподели с бъдещите организатори , да намери време да си занесе трътката до мястото и да помогне с осъществяването им. Не видях никoй да мрънка ,че са го накарали да забива колчета за дамското трасе ... нито ,че никoй не си беше направил труда да почисти трасето на разходката-траял последния ден. На мен лично не ми остана време да скучая дори бих казал ,че не ми стигна времето за всичко което бях намислил (неможах да се наспя и до плажа неможах да стигна )
                              >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                              Защото така ми харесва...
                              Телефон: НЯМАМ
                              Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                              Коментар


                              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                                За последно, ще припомня, че по същото време имаше състезание в другия край на България, което обяснява липсата на доста хора при нас...
                                И тук иронично бих попитал, щом на кръг от шампионата зорлем се събират 15 джипки, умря ли оф-роуд в България? Или това, че три години поред имаме участници в "Дакар" и международни мегамероприятия тук е отделен въпрос? Та тук може да се разсъждава относно липсата на хора, фирми и т.н. и т.н.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X