Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб Панда 4х4

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб Панда 4х4

    Колеги, продавам си пандата.
    Снимки има нагоре в темата, контакт на л.с.
    Поздрави!
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

    Коментар


    • От: Клуб Панда 4х4

      Здравей колега ! Случайно да имаш крайслер червен с десен волан? А за пандата ресорите се шпрегват или както там се казва и работата е наред.

      Коментар


      • От: Клуб Панда 4х4

        Колеги,
        Има ли още мераклии с Панди? Надявам се, че мога да помогна със съвет и указания. Аз също имам такава и мога да кажа, че колата може да бъде подигравана и критикувана само от тези, които не са имали и карали такава извън пътя. Разбира се, не си хваля магарето, но когато е конструирана от фирмата Steyr-Puch, явно големият опит си е казал думата. Я вижте и другия роднина от същия конструктор - Мерцедес G-класа (не разбира се кълдъръм коконата на мутрите). Основните определения при Панда 4х4 първа генерация са: опростеност, спартанско оборудване, нищо излишно, но и нищо не липсващо, здравина и надеждност. Все думи, характерни за австрийското конструкторско бюро. Та Пандичката е най-добрият приятел за лов и риболов и при малко повече майсторлък в шофирането няма да те остави в кал или сняг дори и без тунинговане. Моята си има и хъбчета на задните колела.

        Коментар


        • От: Клуб Панда 4х4

          И аз се заглеждам по Пандите. Нещо само за лов в което да си сложиш всичко необходимо и да не го вадиш и слагаш всеки уикенд. Още не съм се ориентирал в цена, кубици, коне, години... Определено трябва да е на газ за другото казвайте.
          Nissan Pathfinder 4.0L

          Коментар


          • От: Клуб Панда 4х4

            Здравей Колега,
            Би ли препоръчал сервиз или майстор в София, който да разбира от тези Панди 4х4, тъй като бих искал някой, който е на „ти” с тези коли да прегледа моята.

            Благодаря!

            Поздрави!

            Коментар


            • От: Клуб Панда 4х4

              Колеги, пандата ми вече ще направи година как си стои и не се кара.
              Някой ловджия доста ще и се изкефи......
              Продавам я, който иска да идва да я гледа.....
              Поздрави!
              VITARA, SAMURAI
              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
              RENAULT ESPACE QUADRA
              ...и едно сивикче за града...

              Коментар


              • От: Клуб Панда 4х4

                Здравейте колеги . Много си обичам "пандюшка" но се чудя дали е по-добре да я дам да я закърпят (искат 800) или да я продам ? Дайте съвет !

                Коментар


                • От: Клуб Панда 4х4

                  Здравейте, отскоро се включих във форума, но чета често. Горд собственик съм на Панда 4х4 94г.трекинг 1.1 50к.с. Върви доволно и гази доволно. Само веднъж ми се наложи да ходя за тактор, но ситуацията беше подвеждаща. Този момент бе превратен и ме накара да вложа някой лев и да сложа лебедка 5000lb. За сега съм доволен и имам още планове за нея. Ако има интерес ще споделям.

                  Коментар


                  • От: Клуб Панда 4х4

                    Една натокана Панда от Родопите ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180920_094958.jpg
Прегледи:2
Размер:335.7 КБ
ID:5802381
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Клуб Панда 4х4

                      Колеги и аз имам панда и имам едно запитване.Пандата ми прекъсва когато пътят е мокър или мина през локва,излизам забърсвам делкото и пак прекъсва като подавам газ,немога да разбера какво се мокри,сменяни са свещи с кабели и пак

                      Коментар


                      • От: Клуб Панда 4х4

                        Здравейте,
                        Заглеждам се в една Fiat Panda 4Х4 1.3JTD,70 к.с.,2006г.
                        Ще съм благодарен,ако някой има такъв автомобил и сподели свойте впечатления от него.

                        Поздрави

                        Коментар


                        • От: Клуб Панда 4х4

                          Здравей, колега!
                          Аз съм със същата Панда, но 1.2 бензин.
                          Много хубава кола, особено ако я вземеш запазена. Няма някакви кардинални ядове.
                          Важно е да проверите кардана, висящия лагер и виското в какво състояние са.
                          Да я закачите на диагностика, за да видите дали няма записани някакви грешки.
                          Съединителят дали има още живот и скоростите как влизат.
                          И окачването и ел. рейка как са. Стандартно.
                          Аз лично смених всички течности-масло ДВГ, скорости и диф, спирачна течност антифриз, свещи, 4бр. амортисьори и в последствие подмених каре на кардана и висящ лагер и колата заспа.
                          Това е от мен. Нека колегите, които имат поглед върху двигателя, да кажат за него. Аз лично се колебаех между бензин и дизел, но предпочетох бензин, заради гадната нафта тук. Но разликата във вървене и разход между бензин и дизел е пренебрежително малка, така че няма смисъл от дизел с всичките му евентуални проблеми, но всеки си знае. Успех!

                          Коментар


                          • От: Клуб Панда 4х4

                            Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                            Здравей, колега!
                            Аз съм със същата Панда, но 1.2 бензин.
                            Много хубава кола, особено ако я вземеш запазена. Няма някакви кардинални ядове.
                            Важно е да проверите кардана, висящия лагер и виското в какво състояние са.
                            Да я закачите на диагностика, за да видите дали няма записани някакви грешки.
                            Съединителят дали има още живот и скоростите как влизат.
                            И окачването и ел. рейка как са. Стандартно.
                            Аз лично смених всички течности-масло ДВГ, скорости и диф, спирачна течност антифриз, свещи, 4бр. амортисьори и в последствие подмених каре на кардана и висящ лагер и колата заспа.
                            Това е от мен. Нека колегите, които имат поглед върху двигателя, да кажат за него. Аз лично се колебаех между бензин и дизел, но предпочетох бензин, заради гадната нафта тук. Но разликата във вървене и разход между бензин и дизел е пренебрежително малка, така че няма смисъл от дизел с всичките му евентуални проблеми, но всеки си знае. Успех!
                            Благодаря,при евентуална покупка ще имам тези щеща в предвид.

                            Коментар


                            • От: Клуб Панда 4х4

                              Здравейте, имам няколко въпроса за Панда 4х4, след 2010 година:
                              - до колкото знам, са фул-тайм 4х4 - така ли е?
                              - имат ли бавни скорости, мисля, че не?
                              - системата 4х4 с раздатъчна кутия и кардани ли е?
                              - имат ли фабричен блокаж или LSD на някой диф?
                              Кои са "тънките места" за тая кола на 9-10 години?
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар


                              • От: Клуб Панда 4х4

                                Търси Cross варианта, въпреки, че аз това за лов не го виждам, колкото и да ми допада акто идея. Иначе ето обяснение на 4х4 системата на последното поколение: https://newatlas.com/fiat-off-road-p...oss-suv/33127/
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X