Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
    То ELM327 няма нужда да е в паунда и от чужбина.
    Това ми изплю търсачката, а ти да беше казал - от май месец ми е питането:
    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Скапа ми се OBD скенера и поръчак от блутут пишоците, е така за проба, обаче шнур - телефона се връзва с адаптера, но не чете нищо. Казва, че колата не е на контакт... Някой пробвал ли е такова, което работи с фруктиерките ни?
    п.п. аппа е Torque
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Е това е, че не съм пробвал на Фруктиера, а и лично не съм много доволен от това което съм ползвал но на Фолксваген. Едно, че доста грешки не ги отчита, второ, някои от живите данни също, или ги показва погрешно. На Фронтерата може да си е ОК, щото на VAG от тия години OBDII е малко доброволно, още не са ги били задължили в Европа. А може и самото устройство да е калпаво.
      Иначе имаше много обяви в България, така и аз го взех чрез куриер, беше под 20лв, доколкото помня.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Бях си купил ЕЛМ 327 от AliExpress. Даже два различни модела. Но не се свързваха с компа на колата. В руските сайтове четох, че ги подкарвали след смяна на определени съпротивления с различни стойности. Ама нямам познание да се мъча да си го оправям сам. Щом колегата bushiDO с този модел си чете колата, значи и при мен ще стане. Така че ще си го поръчам. А иначе аппа, който ползвах също бешеTorque.

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Благодаря на колегата bushiDO. Обд адаптета, за който ми каза днес дойде. Работи перфектно. Вече и аз имам четец за малко пари.
          Още веднъж да си жив и здрав. Много благодаря.
          Поздрави!

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Един бърз въпрос, на който не успявам да намеря еднозначен отговор ...

            На 3.2 15 инча джанти стават ли?
            Четох, че спирачките на Фронтера Б са еднакви на всички модели, 2.2 виждам, че има р-р 235/75/15

            И производния въпрос - Удачно ли е да се сложи 235/75/15 на 3.2?
            Обмислям Гудиър Дуратрак, а там няма размер на 16 инча ...

            Благодаря!

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Дуратрак има в размер 245/75R16. Мисля, че е по-подходящ за Фронтерата, а щом е 3,2 спокойно ще си ги върти. Друг е въпросът дал ги има налични в БГ.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Не само в БГ, за Европа не ги предлагат май даже ..., а гуми от щатите малко в повече ще ми дойдат. Иначе имат размери, да.
                Отделно 245/75R16 ще иска и повдигане доколкото съм запознат.

                Аз порових още и май 15-ки ги дават ОК за 3,2то и са еднакви с Фронтера А, та ще го мисляв тази посока.

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  перфекната комбинация е Б със 15 ки от А . - ( алуминиеви )
                  МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Благодаря за включването!

                    Само да си изясна нещо - перфектна заради:
                    - по-малкото ЕТ / офсет на 15ките
                    - по-ниското им тегло

                    Или има и друго, което пропускам?

                    Съжалявам ако съм твърде подробен, но още навлизам в дебрите на Фронтерите

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Абе, от къде да намеря читави сегменти за 6VD1?
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        Абе, от къде да намеря читави сегменти за 6VD1?
                        Олимпия, би трябвало да имат оригинални сегменти, пита ли ги, вярно че цените им са високи, но не всеки ден отваряш двигател...

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          Олимпия, би трябвало да имат оригинални сегменти, пита ли ги, вярно че цените им са високи, но не всеки ден отваряш двигател...
                          Тези чиляци не познават парите и отдавна съм ги заречтнал от потенциалните ми доставчици. Зададох въпроса, защото не ми се чака доставка от вън, но при цената, която ми обявиха от Олимпия, ще чакам....
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                            Тези чиляци не познават парите и отдавна съм ги заречтнал от потенциалните ми доставчици. Зададох въпроса, защото не ми се чака доставка от вън, но при цената, която ми обявиха от Олимпия, ще чакам....

                            Би ли споделил какво поискаха и за какво?

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              260 лв за комплект сегменти за един цилиндър! 1560 лв.общо
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Прати ми номер на шаси да попитам тук-там.
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X