Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Opel Frontera 3.2 V6

    Дааа цените на кристалният фар са като за цяла Фронтера А.90$ ама друг път.По малко от 460 лв не можеш до го пипнеш нов тук ако ще и сам да го донесеш от Щатите.Аз 6 месеца не мога да намеря ляв фар на каквато е да е цена под300лв .Има и други неща за тая Фронтера които струват колкото малолитражка,но щом сме ги купили ще им плащаме поддръжката.

    Коментар


    • #17
      От: Opel Frontera 3.2 V6

      сайта е rockauto . com. И фара е точно 90$! 150$ струват агренаж+ролки+водна помпа - пистовия ремък е смешни пари дори в БГ. Върху тия цени се плаща транспорт и евентуално мито, но при всички положения излизат много по-ниски.....

      п.п. от там купих и филтър за автоматика, свещи, сервизни китове за спирачните апарати, амортисьори....
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #18
        От: Opel Frontera 3.2 V6

        Благодаря за отговорите ви! Отдавна не бях влизал поради липса на интернет,но колкото повече чета толкова повече се паля за тоя звяр.Джипа ще се кара 3-4 месеца в годината така че разхода хич не ме притеснява.Иначе за пеобразуването във вълк в оча кожа имам някои идеи но...едно по едно.Гледам тук се намират по 1500-2000 евра без проблем така че това ще е.Благодаря още веднъж!
        BMW X6

        Коментар


        • #19
          От: Opel Frontera 3.2 V6

          Bushido Благодаря за саита ще ми е полезен.

          Коментар


          • #20
            От: Opel Frontera 3.2 V6

            Колеги, в последно време непрекъснато мисля и съм много мераклия да имам въпросната Фронтера а именно: Frontera Sport RS, 6VD1-W V6 3.2 209 k.c., хвърлете един поглед на снимката, въпросната фронтера се намира в Мюнхен, махнах телефоните за контакти за да не се счете за реклама, какво мислите като характеристики, особено най-важното за мен, че е с ръчни скорости и къса база, да не говорим за великолепния мощен двигател заради което съм навит за такава фронтера? Не съм се юрнал да я купувам веднага, но почвам да опипвам почвата за въпросната мощна и мечтана фронтера

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Frontera 3.2 Sport RS.jpg
Прегледи:1
Размер:109.3 КБ
ID:5529454
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              От: Opel Frontera 3.2 V6

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              ..... заради което съм навит за такава фронтера? Не съм се юрнал да я купувам веднага, но почвам да опипвам почвата за въпросната мощна и мечтана фронтера

              .....
              Е щом си навит и я намираш за "мечтана" ... каква почва опипваш ?!

              Претръпвай с портфейла и давай напред !

              ... а за сравнение : представи си че подкарваш Фронтито C20NE , ама не с един , а с два мотора наведнъж.
              Друго не ти требе
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #22
                От: Opel Frontera 3.2 V6

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Е щом си навит и я намираш за "мечтана" ... каква почва опипваш ?!

                Претръпвай с портфейла и давай напред !

                ... а за сравнение : представи си че подкарваш Фронтито C20NE , ама не с един , а с два мотора наведнъж.
                Друго не ти требе
                ... Относно ... каква почва опипваш ?! ..., имам предвид финансовия фактор, най-вече за колко ще успея да продам моята, че не малко пари налях в нея, а тези фактори не ги вълнуват повечето бъдещи купувачи та ще видим, и от това ще зависи да съм горд притежател на 3.2 V6 ...

                Инак относно сравнението с моята фронтера, ехееее еми затова си мечтая за другата 3.2 V6 фронтера, еле пък КБ и ръчни скорости. И все пак почти нищо не знам за този мотор и бих искал да знам повече за него, известно ми е че обслужването като цени ще е като на нова джипка, все пак нещо специфично да гледам, да чувам и т.н.
                Последно редактирано от Еделвайс; 21-10-13, 17:35. Причина: Допълване

                Коментар


                • #23
                  От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  Колеги, в последно време непрекъснато мисля и съм много мераклия да имам въпросната Фронтера а именно: Frontera Sport RS, 6VD1-W V6 3.2 209 k.c., хвърлете един поглед на снимката, въпросната фронтера се намира в Мюнхен,...Не съм се юрнал да я купувам веднага, но почвам да опипвам почвата за въпросната мощна и мечтана фронтера
                  До колкото разбирам първо трябва да се "освободиш" от настоящата Фронтера. Ако все пак се насочиш към покупка от Германия бих те посъветвал да не тръгваш да търсиш само едно предложение, подготви си повечко ( до колкото е възможно с този страхотен двигател, че ми се струват сравнително редки предложенията за тях! ). И евентуално се подготви психически ( и не само! ) за обикаляне из цялата страна!
                  Казано е:
                  -"Обичай ближния",
                  щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от alex_serviz Преглед на мнение
                    До колкото разбирам първо трябва да се "освободиш" от настоящата Фронтера. Ако все пак се насочиш към покупка от Германия бих те посъветвал да не тръгваш да търсиш само едно предложение, подготви си повечко ( до колкото е възможно с този страхотен двигател, че ми се струват сравнително редки предложенията за тях! ). И евентуално се подготви психически ( и не само! ) за обикаляне из цялата страна!
                    Точно така , имам познат който ще ходи евентуално по-работа в Мюнхен, та ще може да и хвърли едно око за повече инфо и евентуално да се прибере с нея до БГ..... ще видим.., относно мотора, наистина са редки особено вграждани в къса база, повечето са основно при дългата база и с автоматик, точно това не ми харесва, държа да е КБ и с ръчни скорости при този мощен мотор , в момента търся сред познати и приятели които биха искали да купят джипка и да карат сегашната ми фронтера, че съм си я стегнал и налял доста пари в фронти като за мен в дългосрочен план, и не мога да я прежаля да я продам за пари, колкото вървят по обявите, стискайте палци.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      Точно така , имам познат който ще ходи евентуално по-работа в Мюнхен, та ще може да и хвърли едно око за повече инфо и евентуално да се прибере с нея до БГ..... ще видим.., относно мотора, наистина са редки особено вграждани в къса база, повечето са основно при дългата база и с автоматик, точно това не ми харесва, държа да е КБ и с ръчни скорости при този мощен мотор , в момента търся сред познати и приятели които биха искали да купят джипка и да карат сегашната ми фронтера, че съм си я стегнал и налял доста пари в фронти като за мен в дългосрочен план, и не мога да я прежаля да я продам за пари, колкото вървят по обявите, стискайте палци.
                      Сега я погледнах в mobile.de - от този вид ми излезе само това предложение. Хубава е на външен вид ( моята е същата година, купе и цвят, но дизел ). Цената ми се вижда добра, то не знам и как се движат цените в момента. За моята преди 4 г. платих 4 500, същата година пак от там намерих и на сина ми (само че бензинова 136 hp ), ливанеца не иска да свали и едно евро, та я платих 5 300.
                      Твоя човек да я огледа хубаво, задължително и тест на пътя, да порови в жабката ( обикновено там си им стоят фактури и протоколи от прегледи, ремонти и т.н. ), но ти си знаеш!
                      Успех!
                      Казано е:
                      -"Обичай ближния",
                      щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Opel Frontera 3.2 V6

                        айде на малолитражките

                        п.п. автоматика е много блага работа! И аз бях доста предубеден в началото, така че не го пренебрегвайте като опция!

                        п.п. 2 - това с продаването на джип в който си налял пари с очакването да си ги върнеш е кауза пердута - аз само на първо четене съм "инвестирал" над 3,5 К в/у цената на покупка....
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #27
                          От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          айде на малолитражките

                          п.п. автоматика е много блага работа! И аз бях доста предубеден в началото, така че не го пренебрегвайте като опция!

                          п.п. 2 - това с продаването на джип в който си налял пари с очакването да си ги върнеш е кауза пердута - аз само на първо четене съм "инвестирал" над 3,5 К в/у цената на покупка....
                          Хаха дилетант. Аз в старата бях инвестирал над 12 бона а я продадох за 4, но няма как това е положението, всеки инвестиран лев си е за личен кеф и удовлетворение.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #28
                            От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Относно автоматика карал съм но на лека кола, наистина е приятно особено при градско каране, но аз обичам да мога да контролирам всичко по моя преценка и усещане, харесва ми да ръчкам скоростите.
                            Имах разговор с половинката ми, повечето от вас знаят че живи и здрави ще се бракуваме догодина , относно покупката на въпросната фронтера, половинката ми подхвърли че приоритет ни ще е, живи и здрави ако порасне семейството ни дай-Боже, ще имаме нужда от по-голяма джипка - тоест дълга база, и аз се почествам де не ме сърби и си дадох сметка че е права , та ще не ща, трябва да гледам дълга база, но пак ще държа да е с ръчни скорости, забелязал съм че при дългата база фронтера с 3.2 V6 мотор с ръчни скорости се водели Limited... Да ви призная колеги, сега ми е едно никакво такова празно...., така се бях наточил за синята фронтера, но добре че половинката ми отвори очите

                            п.с. Божко поразчисти моите постове ако прецениш, че да не е оспамвана хубавата тема, все пак темата е за Фронтера 3.2 V6, а не за покупка на такава и личните ми предпочитания, живот и здраве ще ви се похваля където трябва в нова тема, дано

                            Коментар


                            • #29
                              От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Между другото напълно е права половинката ти - ще се налага побирането на повечко багаж и дай Боже още пасажери!
                              При мен изборът към късата Фронтера беше направен най-вече за да убедя жената, че ще може да я кара ( за дългата каза "Абсурд!" ).
                              Освен това съм над 50 г., децата ми отдавна са пораснали и си живеят отделно, та за нас двамата с жената късата ни е напълно достатъчна.
                              А за автоматика и аз бях предубеден и търсих само с ръчни скорости, за което съжалявам!
                              А относно празнотата, която усещаш в момента - и аз съм я чувствал на два пъти, когато се бях хвърлил да купувам още коли ( при положение, че за нас двамата с жената имаме налични 3 ). И двата пъти жената охлади ентусиазма ми и след време, като се размислих разбрах, че е била напълно права. Та не е лошо по някой път да се вслушваме и в половинките си!
                              Последно редактирано от alex_serviz; 23-10-13, 10:39.
                              Казано е:
                              -"Обичай ближния",
                              щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                Хаха дилетант. Аз в старата бях инвестирал над 12 бона а я продадох за 4, но няма как това е положението, всеки инвестиран лев си е за личен кеф и удовлетворение.
                                Аа, не съм си и правил илюзии да се сравнявам с теб - просто окуражавам колегата да не гледа толкова в набитите кинти

                                относно размерите на дългата база - на око гледано от терасата, фронтерата на ширина е 1/1 с Меган комби и на дължина е няма и 5 см. разлика. Та проблема е в главите на жените (моята го има същия и категорично отказва да я кара, а мегана си го джитка с кеф)
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X