Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha XTZ750 Super Tenere

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

    Здравей на всички имам super tenere XTZ750. Имам Едно прекъсване на мотора когато влезе между 2000и 3000 оборота. Въпроса ми е има ли някой който разбира и е съгласен да ми даде тел. Си да му обесня подробно какво съм правил на мотора и да му обесня какво точно прави мотора защото вече 5 месеца само по майстори ходя и нещо пропускаме. Благодаря предварително.

    Коментар


    • #47
      От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

      Град?

      Коментар


      • #48
        От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

        Гр. Сливен

        Коментар


        • #49
          От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

          Във Варна мога да ти помогна, по телефона ремонти не правя.

          Коментар


          • #50
            От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

            Аз не искам да правя ремонт по тел аз искам някой които е наясно с такъв мотор да му обесня какво точно прави и кога го прави мотора и да ми каже според него от кое може да е да го проверя защото тук в Сливен само сменям части на ред и пак това прекъсване го има. Вече не помня колко пъти ми отварят и затварят мотора. Почти не остана нещо което не съм сменил и това прекъсване продалжавам да го има

            Коментар


            • #51
              От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

              Първоначално публикуван от stefan15 Преглед на мнение
              Аз не искам да правя ремонт по тел аз искам някой които е наясно с такъв мотор да му обесня какво точно прави и кога го прави мотора и да ми каже според него от кое може да е да го проверя защото тук в Сливен само сменям части на ред и пак това прекъсване го има. Вече не помня колко пъти ми отварят и затварят мотора. Почти не остана нещо което не съм сменил и това прекъсване продалжавам да го има
              Едно мое предположение : Имах един Вулкан 750 и подобни проблеми правеше от спукана мембрана на кранчето за гориво на резервоара .Изолирах автоматичното отваряне и проблемите изчезнаха , но се появиха други (трябваше да се затваря всеки път кранчето , че иначе пълни картера с гориво ). При ХТЗ има горивна помпа ,която е мембранна и има някаква вероятност , тя да е виновна . Пробвай , ако всичко друго е гарантирано изправно с подаване на гориво на самотек на място или с подходяща друга система . Друг проблем могат да бъдат и мембраните на карбураторите . Ако наистина си сменил толкова много майстори , само едно пълно разглобяване и проверка могат да гарантират какво се е случило . Колкото повече бъкаш едно лА.но ,толкова повече мирише .
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • #52
                От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

                Първоначално публикуван от stefan15 Преглед на мнение
                Аз не искам да правя ремонт по тел аз искам някой които е наясно с такъв мотор да му обесня какво точно прави и кога го прави мотора и да ми каже според него от кое може да е да го проверя защото тук в Сливен само сменям части на ред и пак това прекъсване го има. Вече не помня колко пъти ми отварят и затварят мотора. Почти не остана нещо което не съм сменил и това прекъсване продалжавам да го има
                Иди до Варна при Иван, имаш късмет че той е сравнително близо.

                Коментар


                • #53
                  От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

                  Благодаря на всички ще обмисля предложението за Варна

                  Коментар


                  • #54
                    От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

                    Иван е твоя човек
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • #55
                      От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

                      Днес си вземах мотора от ямболски майстор стоя там 10 дена. Увери ме че проблема е от смукачите сменихме ги с нови,но проблема си остана даже и е по зле работата вече. Вече нямам нерви от 2 год само по майстори и никой да не може да го оправи. Изсипахмаса пари за глави, клапани, гарнитури, гумички, свещи, жигльори, гарнитури на карбуратора, андренажни вериги, смукачи и друго което са ми казали, че може да е. Искам само едно да мога да си карам мотора. Ако някой най накрая може да ми кажекакво му има ще бъда безкрайно благодарен.,защо вече се отчаех.
                      Проблема е: при задържане на газта при 2000-2500 оборота мотора се задънва, все едно се дави и гасне. Над 2500 оборота няма никакви проблеми.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Yamaha XTZ750 Super Tenere

                        Ми отиди до Иван де! Двеста киломерта са горе долу.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X