Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Детско столче в автомобила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Детско столче в автомобила

    Е така де,АДАК им дава 5 звезди,а тук в теста го няма модела на Рекарото ма има други 400 модела седалки.Това как да е,от всички седалки за големи деца които са били ЕДНА бройка / е от 50 фирми седалки само един ли се е сетил да прави такива ???/ се е издьнила в сравнение с нормалните 3 точкови колани..........

    И как така като същия АДАК им дава по 5 звезди на страничен удьр и е 3:1 пет точков колан към 3 точков пак според тях,как става тоя номер???Значи ако имам една възглавница под задника и съм вързан с 3 точковия шанса ми е по-голям от това да имам допълнителни кори около мен,погльщаща удьрите материя,5 точков колан,метална черупка на кръста...........???Това според тях,аз само се чудя за чий тогава сравняват седалки?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Детско столче в автомобила

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Е така де,АДАК им дава 5 звезди,а тук в теста го няма модела на Рекарото ма има други 400 модела седалки.Това как да е,от всички седалки за големи деца които са били ЕДНА бройка / е от 50 фирми седалки само един ли се е сетил да прави такива ???/ се е издьнила в сравнение с нормалните 3 точкови колани..........

      И как така като същия АДАК им дава по 5 звезди на страничен удьр и е 3:1 пет точков колан към 3 точков пак според тях,как става тоя номер???Значи ако имам една възглавница под задника и съм вързан с 3 точковия шанса ми е по-голям от това да имам допълнителни кори около мен,погльщаща удьрите материя,5 точков колан,метална черупка на кръста...........???Това според тях,аз само се чудя за чий тогава сравняват седалки?
      В интерес на истината не съм го разглеждал подробно. Видях го и се сетих за темата. Може да е от много неща /как са комбинирали различните резултати, пристрастност,стъкмистика на статистиката и т.н./ . Ма можеш да им удариш едно питане.
      Последно редактирано от bilbo27; 11-08-13, 18:56.
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • От: Детско столче в автомобила

        Верно взема да ги питам кое и защо........


        В раздела голяма седалка за ползване 9 месеца до 9 години вкарват само една бройка и се дъни.Според тях трябва да имам 3 различни модела седалки.Една за новородено - съгласен,лежи с гръб към майка си бебето и няма как да го сложиш да седне.
        Втората до около 3 годинки и после трета на бустьр или ммммм седнало с три точков колан.Така де ама има модели който спокойно се ползват от деца до 7 години,че и горница с пет точков колан,а там се дънела бройката им.По тъпа логика,че и по каква да е излиза,че трите точки без леген са по-добри от 5 точков в леген.И това в класация с един ТИР седалки в нея.Направо ми идва да сравня и колата с А класа,че да се обьркам на цяло,после трябва и А класи да купувам,по една на дете та барем влезе у нея.


        За пари и дума да няма,колко и пари да е свестен бустьр като трябва да го купя и Рекарото ми стъпва двойно,че и коя да е друга.Така за 300 кинта покривам 7-8 години,къде е логиката не схващам.Клипове горе нали пуснах,Рекарце нали минава тестовете с отличен,за чий са ми 400 модела други???




        Пууууу,пак се увьртЕх у седалки.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Детско столче в автомобила

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Верно взема да ги питам кое и защо........


          В раздела голяма седалка за ползване 9 месеца до 9 години вкарват само една бройка и се дъни.Според тях трябва да имам 3 различни модела седалки.Една за новородено - съгласен,лежи с гръб към майка си бебето и няма как да го сложиш да седне.
          Втората до около 3 годинки и после трета на бустьр или ммммм седнало с три точков колан.Така де ама има модели който спокойно се ползват от деца до 7 години,че и горница с пет точков колан,а там се дънела бройката им.По тъпа логика,че и по каква да е излиза,че трите точки без леген са по-добри от 5 точков в леген.И това в класация с един ТИР седалки в нея.Направо ми идва да сравня и колата с А класа,че да се обьркам на цяло,после трябва и А класи да купувам,по една на дете та барем влезе у нея.


          За пари и дума да няма,колко и пари да е свестен бустьр като трябва да го купя и Рекарото ми стъпва двойно,че и коя да е друга.Така за 300 кинта покривам 7-8 години,къде е логиката не схващам.Клипове горе нали пуснах,Рекарце нали минава тестовете с отличен,за чий са ми 400 модела други???




          Пууууу,пак се увьртЕх у седалки.
          Пък то уж за улеснение направено
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Детско столче в автомобила

            Да,много лесно се броят 4 броя по 300 кинта еле ако питам жената,бати лесното.Аз за хилядарка ще чета цяла нощ кое и какво,не ми е лесно и на мен.

            Полезна статия обаче,точки това онова.Само дето като се замисля и не ми излиза мисълта.На 300 милиона народ тука,на нам си какъв % детевози над 2 тона,на нам си какъв % катастрофи по магистралата,че двупосочно последно карах преди месеци.........не им вкарваш седалката между 400 други в тест при положение,че смучеш инфо от същите /тестиси щях да напиша / тестващи на едните и на другите седалки.Па после Бритка била 500 уйро.По тоя тест не 500 ми 50 не заслужава,нали се дъни,за чий е 500 уйро тогава?


            Бе аз ли не съм прочел като хората,кафето ли е без кофеин,българския ли ми куца???
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Детско столче в автомобила

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Да,много лесно се броят 4 броя по 300 кинта еле ако питам жената,бати лесното.Аз за хилядарка ще чета цяла нощ кое и какво,не ми е лесно и на мен.

              Полезна статия обаче,точки това онова.Само дето като се замисля и не ми излиза мисълта.На 300 милиона народ тука,на нам си какъв % детевози над 2 тона,на нам си какъв % катастрофи по магистралата,че двупосочно последно карах преди месеци.........не им вкарваш седалката между 400 други в тест при положение,че смучеш инфо от същите /тестиси щях да напиша / тестващи на едните и на другите седалки.Па после Бритка била 500 уйро.По тоя тест не 500 ми 50 не заслужава,нали се дъни,за чий е 500 уйро тогава?


              Бе аз ли не съм прочел като хората,кафето ли е без кофеин,българския ли ми куца???
              Всичко ти е наред, просто тази класация на онова семейство е мижи да те лажем с модели само в Германия и с модели от преди намнайсе години, демек пунта мара, невалидно...

              Аз все още мисля как да си докарам Бритакс или Рекаро като вашето в Европа...
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • От: Детско столче в автомобила

                В колет,USPS кликаш и имат калкулатор колко ще ти струва тоя и тоя размер с тия и тия кила от тук до там.Колко и да е ако трябва да сравняваш Бритка за 500 уйро срещу това за 235 май ги гледах последно и се връзва.

                Другия номер е да изнасилиш някой от Ибей да ти я засили към България ма гледам няма много желаещи.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Детско столче в автомобила

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  ...

                  Аз все още мисля как да си докарам Бритакс или Рекаро като вашето в Европа...
                  Не помня за рекарото, но бритакса идва с кашон който оформя буквата Г. Ако вземеш две - Г-тата се застъпват и правят един паралелепипед. Но кашона си е огромно бичме, по спомени.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Детско столче в автомобила

                    Кашон е Рекарото и то Кашон колко Перла 05,за по-младите колко пералня Миле.Клипове из нета има.


                    Kuruma motoring - 300 долара,нова,сива и пише,че праща из цял свят,Драсни му питанка.

                    Тихо да не чуят ма е само една та побързай.

                    http://stores.ebay.com/Kuruma-Motori...=p4634.c0.m322
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Детско столче в автомобила

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Не помня за рекарото, но бритакса идва с кашон който оформя буквата Г. Ако вземеш две - Г-тата се застъпват и правят един паралелепипед. Но кашона си е огромно бичме, по спомени.
                      Масово пише, че този модел НЕ се шипва извън САЩ...
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: Детско столче в автомобила

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Кашон е Рекарото и то Кашон колко Перла 05,за по-младите колко пералня Миле.Клипове из нета има.


                        Kuruma motoring - 300 долара,нова,сива и пише,че праща из цял свят,Драсни му питанка.
                        Мерси, видях го, ще драсна и ще кажа
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • От: Детско столче в автомобила

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          Масово пише, че този модел НЕ се шипва извън САЩ...
                          O, това ясно, аз просто ти описвам опаковките ако тръгнеш да ги препращаш през човек.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Детско столче в автомобила

                            Масово ги правим бьрливи,все някой тарикат и е вдигнал цената с 50 кинта и се прави на улав та пробвай.

                            Чакам си бирата и дано жена ти не ме псува после.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Детско столче в автомобила

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              O, това ясно, аз просто ти описвам опаковките ако тръгнеш да ги препращаш през човек.

                              По човек само без кашона,че става страшно,прав си.

                              Понеже тия на летището няма как да докажат,че дете на 9 години не се събира вътре,а знаеш,че това лети без пари ако семейството си влачи седалката го има варианта да намериш семейство което си лети за БГто с детето.Слагат я как си е нова в един чувал и оп,сечено на постата,идва си в чувала,че и проблем никой не ти прави.От бебенце до дангалак все става.
                              Пусто,че никое от моите не лети скоро,как си имам седалка в БГто като нищо товаря една и си я прибира на летището в София.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Детско столче в автомобила

                                Мисля, че ще успея да си докарам седалка от Америчко, сега има друга особеност която искам да изчистя...

                                Вранглера има Изофикс на задните лява и дясна седалка, но НЯМА в средата на задната седалка, а аз по ред причини предпочитам чавето да ми седи там точно, на задната седалка в средата.

                                Някой да знае, за Исофикс адаптери или начини да се върже изофикс седалка в средата някакси закрепена за съседните такива, или направо как да се монтира изофикс в средата ?

                                Предварително благодаря!
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X