Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SCOOT COLT 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: SCOOT COLT 200

    Според мен за градски условия е добро моторче.Не е много конски сили.Според мен аз съм имал китайски мотор на двигател горе долу са здрави но на рамка не.
    Поздрави,
    [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

    Коментар


    • #32
      От: SCOOT COLT 200

      аз имам точно такъв от 10.2008 ( http://www.impulse.bg/dr200 (профила е главно мотора)) за 5мес зимен сезон от мерак му навъртях 7000км след това го разглобих по 2 причини: взеха ми книжката и с заден диск ИСКАХ да го правя

      Коментари:
      1.Рама - мека(меко желязо) => много раждива
      2.Двигател - икономичен(2,5/100 спедно), но много резонансен (изтръпва ти Д-то след 150км+), с много калпави оплътнители - смених семеринги, притегнах капака на главата, отделно че и шпилки И болтове излизат с резбата(по-добре не отваряй, масленият филтър е 328Х, карам го с масло на мотул за атв и тормозени двигатели заради въздушният цилиндър
      3.Окачване - предни мн меки без регулиращи болтове могат да се втавдят единствено с маслото в тях, заден въздушен смотан втърдих го с компресор и притегнах ресьора => сега става за каране
      4.Аксесоари - всички болтове са много меки, веригата я забрави(ламарина - тежка, хлабава и ръждива(ДИД 428нз 100лв)), спойлерите са отвратителни(аз си отлях същите от меко PVC), ауспуха е леш - пропуска от връзката(ако може да я наречем така) катализатора да излита на момента иначе топи филтърната кутия(аз си направих цяла генерация спрот при едно фр за 150лв)

      както виждате от внимките и видеата го карам яко НАВСЯКЪДЕ и съм доволен, вярно - търся по голям, но пак не бих го продал заради разхода и цената на частите пр. задна джанта с главина и спици 180лв след като го подобрих малко съм мн по-доволен от него(има хляб) коментирайте видяното че да не се хабя отедин път
      В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
      Варна, Сузуки ДР650РС

      Коментар


      • #33
        От: До: SCOOT COLT 200

        Чувал сам за скоот,че правят много проблеми откъм двигател!

        Коментар


        • #34
          От: До: SCOOT COLT 200

          Този не но само да уточним че марка скоот няма, пък камо ли модел колт. Мотора е -чинчи км 200 ги- както и всички останали.
          Последно редактирано от Димитър; 26-05-10, 20:35. Причина: правопис
          В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
          Варна, Сузуки ДР650РС

          Коментар


          • #35
            От: До: SCOOT COLT 200

            Първоначално публикуван от _-McCoy-_ Преглед на мнение
            Този не но само да уточним че марка скоот няма, пък камо ли модел колт. Мотора е -чинчи км 200 ги- както и всички останали.
            Абсолютно вярно! Междудругото Чинчи скутери и мотори се произвеждат в различни фабрики в Китай и има разлика от китайски до китайски. Например обсъждания "км200 ги" се прави там, където и скутери за peugeot - виждал съм очите си сники от завода. На някои мотори с останали табелки с номера на рамата си пише: "Jinan Qingqi Motorcycle ....blablabla" това е добрия завод. Добре де, китайско добър

            Коментар


            • #36
              От: До: SCOOT COLT 200

              ..Еми моят е от там но все пак - "китайско добър". Но в последно време се изпълвам с изключително много оптимизъм относно покупката ми. Един приятел си взе НМ СЯ 50 втора въка и просто съм отвратен от предишния/те собственици и от извратеното им отношение към мотора - няма нито едно боле, гайка, втулка, абе каквото се сетиш което да се сваля или слага без проблем. Вече, вследствие на работата по мотора и двамата сме с "златни карти" при стругаря. Така че и от "марка" втора употреба пак не чакайте гаранции!
              В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
              Варна, Сузуки ДР650РС

              Коментар


              • #37
                От: SCOOT COLT 200

                За това който не разбира пита и си води човек който разбира на оглед.Другите варианти ги знаете - или има късмет (какъвто имах аз при покупката на първия ми мотор) или сърба супата която са надробили предишните собственици.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #38
                  От: До: SCOOT COLT 200

                  Първоначално публикуван от _-McCoy-_ Преглед на мнение
                  ..Еми моят е от там но все пак - "китайско добър". Но в последно време се изпълвам с изключително много оптимизъм относно покупката ми. Един приятел си взе НМ СЯ 50 втора въка и просто съм отвратен от предишния/те собственици и от извратеното им отношение към мотора - няма нито едно боле, гайка, втулка, абе каквото се сетиш което да се сваля или слага без проблем. Вече, вследствие на работата по мотора и двамата сме с "златни карти" при стругаря. Така че и от "марка" втора употреба пак не чакайте гаранции!
                  Този HM Cr случайно да е от Варна?85cc бял на цвят?
                  Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                  Коментар


                  • #39
                    От: SCOOT COLT 200

                    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                    За това който не разбира пита и си води човек който разбира на оглед.Другите варианти ги знаете - или има късмет (какъвто имах аз при покупката на първия ми мотор) или сърба супата която са надробили предишните собственици.
                    Да бе Ванко така си е, затова другия път като си копувам мотор 2г. няма да ти го показвам :Р иначе си мн прав
                    В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
                    Варна, Сузуки ДР650РС

                    Коментар


                    • #40
                      От: SCOOT COLT 200

                      Аз мисля че моторчето е много сполучливо виждам много хора си ги карат без проблеми по улиците..

                      Коментар


                      • #41
                        От: SCOOT COLT 200

                        Първоначално публикуван от fish Преглед на мнение
                        Аз мисля че моторчето е много сполучливо виждам много хора си ги карат без проблеми по улиците..
                        Тъй де! Ама тука за офроуд си говорим
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #42
                          От: SCOOT COLT 200

                          Привет банда!

                          На такова моторче какви кросови капли мога да сложа? (21-17 или 1
                          Ще има ли нужда от някакви корекции или има модели от които пасват?

                          Благодаря!

                          Коментар


                          • #43
                            От: SCOOT COLT 200

                            каплите ги оставаме на една страна.. Все пак за инфо Предна от DR600 става 1:1 (задна още се търси)
                            Възникна по кофти проблем сега. След почистване резервоара протече от 16 места.. Няма смисъл да се прави защото е от ламарина от тенекия за сирене....
                            Някой може ли да ми помогне с - от какъв модел мога да ползвам резервоар?
                            На DRZ ъгъла на седалката много ми прилича на този на Скот-а ...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X