Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сравнение между Polaris 850 и Kawasaki Brute Force 750

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сравнение между Polaris 850 и Kawasaki Brute Force 750

    Първото в което ставних машините е светлинния поток от фаровете
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KYSI.jpg
Прегледи:1
Размер:170.8 КБ
ID:6021260
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DYLGI.jpg
Прегледи:1
Размер:168.5 КБ
ID:6021261
    Снимките са правени на едно и също място в нечий двор и са от един и същи ъгъл.
    Дължината на осветяваното пространство е около 40 метра.
    Встрани от тези снимки, които винаги могат да бъдат спорни, бих могъл да споделя и своето впечатление.
    Фаровете на Брут Форса са жълти и концентрирани, но като цяло са доста слаби. Светят като на мотор само пред теб.
    Тези на поларис са по-скоро като на лека кола. Силни са и някак си виждаш всичко около себе си а и доста по-напред.
    Поларис може да се шофира на фарове и с високи скорости докато Кава на фарове трябва да се кара бавно, до 40 някъде инче става рисковано.

    Ще намеся и още една машина, която за съжаление продадох и няма как да снимам. Това е ЦФ мото CF500-2. Неговите фарове са сравними с тези на Полариса, но от трите атевета, Полариса е с най-силно светене.

    Още нещо по въпроса с осветеността.
    Скоростите на полариса се изписват на светещия дисплей и винаги знаеш на коя предавка си.
    При Кавазаки свети само неутрал. Ако е много тъмно не можеш да разбереш къде си включил, дали на бавни или на бързи, докато не потеглиш.
    Последно редактирано от batvaljo; 28-07-13, 00:27.

  • #2
    От: Сравнение между Polaris 850 и Kawasaki Brute Force 750

    Не беше лошо да започна с тази снимка.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kawasaki and Polaris.jpg
Прегледи:2
Размер:127.5 КБ
ID:5505599
    Това са сравняваните машини.
    Сравнения много, но на мен са ми в гаража и имам време достатъчно.
    Едно е да покараш а друго и да го поддържаш.

    Коментар


    • #3
      От: Сравнение между Polaris 850 и Kawasaki Brute Force 750

      Здравей!
      Полариса с 5-те фара пуснати ли е на 1-вото сравнение и щом са ти в гаража можеш ли да кажеш кое какъв разход дава и каква долу горе поддръжка има
      Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Сравнение между Polaris 850 и Kawasaki Brute Force 750

        За CF Moto мога да потвърдя, че осветява много добре, бях решил да му сложа ксенон, но се отказах и така си свети много добре.
        Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

        Коментар


        • #5
          От: Сравнение между Polaris 850 и Kawasaki Brute Force 750

          Имам намерение да пиша за доста неща и то под формата на сравнение между двете машини.
          Ще пускам по нещо на всеки 2 седмици.
          В момента при нас е напрегнато в работата и няма време за хоби.

          Разход още нямам коректно засечен но на усет, полариса харчи по-малко. Но пък тропа повече така, че не се знае кое е по-добре.
          Всъщност полариса фабрично не беше събран добре и си го подовършихме. Щеше да му изпадне кормилото. Сега е на 300 мили и тропа като 5 годишен.
          Кавазакито пък вие свирепо. Шлемофон трябва.
          Но ще има сравнение с видео-препратки към ютюб и снимки. Когато успея.
          Последно редактирано от batvaljo; 01-08-13, 23:47. Причина: допълнение

          Коментар


          • #6
            От: Сравнение между Polaris 850 и Kawasaki Brute Force 750

            На снимката на която пише "къси" полариса е само с долните фарове и е на къси. Горния фар там не е включен. Включен е обаче на снимката "дълги"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X