Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

    Знаете ли нещо по-специфично за този модел? Какво да гледам ако реша да купувам? Педали, волан, скоростен лост - обичайните неща са ми горе долу ясни..
    Някакви постоянни болежки, слаби части, поддръжка..
    Като цяло струва ли си?

  • #2
    От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

    Не се чупи само това, което го няма на нея. Калпаво окачване, скъпи части. Уникален дизайн, но само това.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

      Имахме последния модел 147 със същия двигател, смесения разход от 7,5-9/100 изобщо не подхожда на това малкото купе. За 159 не ми се мисли. Каталозите на Алфа не ги гледай, това личен опит. Иначе изработката на интериора и дизайна, както каза Борко са уникални. Но, да................
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

        Стой по-далече от италиянски и френски бангии,не е здравословно за джоба и по-малко ще те боли главата.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

          В голям филм ще влезеш!Бягай.

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

            И от мен едно бЕгай.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

              Един приятел има същото животно (само че комби) ,красива е но като червива ябълка , електрониката и си прави каквото иска ,дефакто ,,екстрите и се скапват на третата година .............. .И от мен едно бегай
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #8
                От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

                Аз пък мисля, че изцяло зависи от предния собственик. Ако вземеш такава кола от наш джамбазин ще плачеш, ако е от собственик в Швейцария или Австрия няма да е така. Колата си иска грижи, не е толкова дуракоустоичива като други марки.
                42

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

                  Гледам ги от няколко години..Текат ми лигите, но ми направи впечатление и цената..
                  Драстично се срина на долу.. Това сигурно е показател за качество, няма да е само заради кризата предполагам..
                  Впечатление ми прави и активността по темата.. Което също е показател.. Това нали си е автомобилен форум в по-голямата си част, така че се предполага хората да разбират малко или много от автомобили и да НЕ рискуват да купуват некачествен автомобил..
                  Имал съм и две италиански гробници, което също ме държи доста резервиран..
                  Като цяло си направих някакви изводи и явно няма да го бъде, освен ако не се опарича до такава степен, че да не ми дреме за ремонти..
                  Но все пак страшно много ми харесва този автомобил и ми е много интересно за какво става въпрос и кои са му слабите места..

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

                    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                    и ми е много интересно за какво става въпрос и кои са му слабите места..
                    Като цяло всичко. Окачването е пълен леш. След като на нововнесени коли от Европа са им за смяна носачите ти си направи извод.
                    Не напразно автомобил от същия клас, със същите екстри и същата година , обаче примерно от VAG
                    групата струва два пъти повече...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

                      Колко от вас са автомобилни механици и са работили по такъв автомобил на първи собственик или закупен от представителство? Към пусналия темата: нали знаеш че нормалната цена на този автомобил е 12—ина хиляди. За по евтините трябва да ти светва червената лампа.
                      42

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

                        Темата започва да прилича на тази за Даната. Кенефа си е кенеф. Тоалетната от 12 много по скоро ще стане като кенефа от 6, отколкото нещо което не е кенеф по принцип.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

                          Вземай я и въобще не се замисляй. Голяма тръпка са италианските коли.
                          Няма лошо направена кола има лоши шофьори.
                          Няма и такъв производител който да вложи 2-3 милиарда за завод, който да прави скапана продукция.
                          От всички коли които съм имал най доволен бях от Фиат Типо, в далечната 1990 год.
                          Всички плюят италианските коли, а като видят Ферари и Ламборджини и Мазерати им текат лигите.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

                            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                            Колко от вас са автомобилни механици и са работили по такъв автомобил на първи собственик или закупен от представителство? Към пусналия темата: нали знаеш че нормалната цена на този автомобил е 12—ина хиляди. За по евтините трябва да ти светва червената лампа.
                            Аз съм от тия дето ти отговарят на критерия
                            Като чисто нов тоя чирук още на първо обслужване идва с хлабини в окачването (преден мост) и оплакване от собственика , че чувства колата някак тромава .Просто моторетката идва малко слаба за това купе!
                            Следващия проблем е съединителя ,който пък заради слабото моторче често е претоварван и сдава богу дух.Ремонта му е голям кеф а клиента не е желателно да гледа да не получи удар като си види колата лекинко пръсната из помещението
                            Като цени са доста стабилни и спокойно с тия пари мода да си подържам некоя екзотика и нервите и чакането ще са по-малко
                            П.п. Иначе е като космически кораб.Евала за фацата и екстрите ама само с тях си остава
                            И преди да ме оплюете за пристрастност или нещо друго в момента карам Рено
                            Uaz 469 2.4 D MB
                            KTM 600 ROTAX
                            Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
                            Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

                              Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
                              Аз съм от тия дето ти отговарят на критерия
                              Като чисто нов тоя чирук още на първо обслужване идва с хлабини в окачването (преден мост) и оплакване от собственика , че чувства колата някак тромава .Просто моторетката идва малко слаба за това купе!
                              Следващия проблем е съединителя ,който пък заради слабото моторче често е претоварван и сдава богу дух.Ремонта му е голям кеф а клиента не е желателно да гледа да не получи удар като си види колата лекинко пръсната из помещението
                              Като цени са доста стабилни и спокойно с тия пари мода да си подържам некоя екзотика и нервите и чакането ще са по-малко
                              П.п. Иначе е като космически кораб.Евала за фацата и екстрите ама само с тях си остава
                              И преди да ме оплюете за пристрастност или нещо друго в момента карам Рено
                              искаш да кажеш че всеки тук е по-голям от армия технически щаб в завода
                              и изчислявате по добра от тях детайлите ли...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X