Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още едно ISUZU TROOPER се появи :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

    От охлюва на турбото яко пръска масло.Също така много духа през гърловината за наливане на масло.Друг майстор ми иска 600 кинта за труд при цепене на двигателя и тнт.Като се замисля ще си отидат към 2000лв като се смени и турбото.Май ще се ориентирам към покупката на ново Труперче-3.0...Има за по 5000лв че и по ефтини ама вече май са рискови Тоя ще си го оставя за части.Днеска покарах едно такова и ми изпълни душата-много добре върви )) То кел файда че карам неубиваемия 2,8 като той вече е умрел )))

    Коментар


    • #47
      От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

      Явно този е бил позакрепен , колкото да го продадат ! Не се хвърляй на най-евтините екземпляри за да не гледаш втора серия на същия филм ! Плюс това трилитровия мотор трябва преди теб да са го гледали много добре за да не береш ядове пак !

      Коментар


      • #48
        От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

        А случайно Трупчо вече да е с нов собственик ?
        Uaz 469 2.4 D MB
        KTM 600 ROTAX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
        Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

        Коментар


        • #49
          От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

          Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
          А случайно Трупчо вече да е с нов собственик ?
          Хахах даааа.Един вид го подарих на едно приятелче за скромната сума от 2000лв.С голям мерак си го покарах ама каръщината няма край.Смятам че при положение,че си го направи сам което смята и да направи ще му стъпи на още максимум 1500лв Сега ново приключение требе че с това жипче потънах към 5000лв САМО.

          Коментар


          • #50
            От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

            След като 1000 пъти всички ти казахме че НЕ става...

            Коментар


            • #51
              От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

              Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
              След като 1000 пъти всички ти казахме че НЕ става...
              Тихо тихо че още не мога да го преглътна

              Коментар


              • #52
                От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                И като го преглътнеш, да не забравиш, че не трябва да слушаш никой във форума
                Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                Коментар


                • #53
                  От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                  Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                  И като го преглътнеш, да не забравиш, че не трябва да слушаш никой във форума
                  Слушам,слушам аз.Вече само Ради капацитета ще слушам.Той е моя идооооол )))

                  Коментар


                  • #54
                    От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                    Хмм... а можеше да го запазиш за донор на някоя англичанка.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                      Бе зачетох се тука...извинете ме за спама, ама ебаси "майстора" си си намерил, направо ти е турил капата отвсякъде.Само един съвет ще си позволя - помисли си хубаво занимава ли ти се с трилитровия комън рейл, да не си туриш капата сам...
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #56
                        От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Бе зачетох се тука...извинете ме за спама, ама ебаси "майстора" си си намерил, направо ти е турил капата отвсякъде.Само един съвет ще си позволя - помисли си хубаво занимава ли ти се с трилитровия комън рейл, да не си туриш капата сам...
                        И аз така мисля.Но няма да си първия изхвърлил си джипа заради(няма да квалифицирам какъв )"майстор".
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                        Коментар


                        • #57
                          От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                          Май ще се ориентирам към бюджетни джипки от сорта на Фронтера и Терано.Кофти че и при двете имам кусури-Фронтерката малко си като в лека кола-седалката ниска а Тераното дългата база малко като автобус )))

                          Коментар


                          • #58
                            От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                            Ако ще го ползваш за заигравка в гората, Исузуто не е лошо, но имай предвид, че екстериорът му е доста скъп Като "долница" няма кой знае какво да му стане, но ще плачеш като тръгнеш да сменяш подробности по купето - от личен опит го знам.
                            +359 899985804

                            Коментар


                            • #59
                              От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                              На моя джип в момента му сменят двигателяяяяяя.При смяната се оказало че на съединитела има спукан диск-на който е наковано феродото и счупен палец.И новия му собственик ми се жалваааа.Отделно че се притеснява за това че кардана е рязан и заваряван-дали е балансиран изобщо.И като се има в предвид че не ми го е платил още купона е пълееен !!!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                                Първоначално публикуван от stefan_top Преглед на мнение
                                На моя джип в момента му сменят двигателяяяяяя.При смяната се оказало че на съединитела има спукан диск-на който е наковано феродото и счупен палец.И новия му собственик ми се жалваааа.Отделно че се притеснява за това че кардана е рязан и заваряван-дали е балансиран изобщо.И като се има в предвид че не ми го е платил още купона е пълееен !!!!

                                Дамвам 1000 пари в такъв случай Да си го ползвам за донор на екстериор
                                Шегата настрана, много е неприятно, когато почнат да изскачат такива "подобрения" по машината. Не мога да си обясня как хората успяват да съсипват така колите, а още повече да "скриват" подобренията, все едно нищо не е било...Аз бих отупал сериозно продавача, който ти е докарал тези мъки!
                                +359 899985804

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X