Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обиколка около Черно Море

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обиколка около Черно Море

    Отварям тази тема от името на трима колеги от Украйна на мотори.
    Малко история: когато се озовах миналата година в Киев, те ми оказаха ценно съдействие (май за това дължа пътепис... ).

    Маршрутът им е следният, като преминават България в края на Август или началото на Септември:
    https://maps.google.com/maps?saddr=%...,15,17&t=m&z=6

    Имате ли идеи къде могат да разпънат палатки след навлизане в България през Малко Търново? По-удачно ли е да тръгнат по 99 за да намерят къмпинг?
    Всякакви други идеи и съдействие относно маршрута са също добре дошли, предварително благодаря!!

    P.S. Забравих да кажа че те поканиха и мен на тази обиколка, но поради стечения на обстоятелствата не успях.
    Последно редактирано от Purple Elephant; 26-07-13, 19:10.

  • #2
    От: Обиколка около Черно Море

    Бая обиколка е, като гледам маршрута. По-скоро е обиколка на страните от Черноморският регион, че даже и малко повече. Заложили са минаване през Армения, Азърбейджан, езерото Ван и средиземноморското крайбрежие на Турция. Гледам, че доста точки са дали по големите градове и столици на различните региони и страни. Там в градовете с палатки не знам дали ще стане работата. Все пак това не е точно Европа. Иначе по нашето крайбрежие къмпинги да искаш. Но пък в разгара на сезона по нашето черноморие могат да срещнат затруднения да си намерят точно места за палатки. Да намерят стаи за спане, обаче едва ли ще е проблем. България е малка и могат спокойно да я преминат за един ден без изобщо да спят тука. Ако смятат да стоят по-дълго време в България да дадат по-подробно как точно го обмислят преминаването при нас и тогава, и ние можем да бъдем много по-точни в информацията.
    Последно редактирано от ВладиЧ; 27-07-13, 06:29.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X