Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола до 1000лв :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кола до 1000лв

    Renault - само или най-голямото - Еспас, или най-малкото - Туинго, всичко друго е компромис с женския полов орган.
    И не за 1000 лв. де !!! Ще е доста стара чанта и ципът даже няма да е нов.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Кола до 1000лв

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Най-добрата комбинация за лагуна - само първата, само комби и само 2.0 бензин 115 коньеве.И разбира се малко късмет.
      Първата беше..точно първата, но не можеш да си представиш примерно колко струва комплект ангренаж и маслен тампон на мотора на това лайно....точно така..800 кинта, а след това се счупи и цялото окачване+ скорости+климатик+всичко друго..невероятен боклук!
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Кола до 1000лв

        Астрите са дурако устойчиви ,високи и доста здрави като окачване ,дори и да няма хидравлика се управлява лесно и маневрено,евтини за поддръжка,и доста по комфортни от примерно голф-2 или джета-старата .Моята я наричаха джип астра,минаваше от всякъде,а сега я наричат баба астра и носи още ,само да е над 93 година иначе гният !
        Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

        Коментар


        • От: Кола до 1000лв

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Тъста ми си взе преди време Лагуна с мотор 2.2 атмосферен дизел и горчиво съжалява вече доста години!
          Ами едно време тази емблема,означаваше женски полов орган.Та кво да очакваш от п....ка.Но пък не може да се отрече,че възкресиха румънците.Ама ще изкривим темата в XXI век,а там немците изтърваха конците с тая конфекция,напоследък...въоПще.Абе пУлитиката е голяма работа...колкото две малки...

          Коментар


          • От: Кола до 1000лв

            Бензина, бате, бензина.А как ми е странно като каже някой - счупи се цялото окачване - ма как, легна си снощи и днеска сутринта като стана окачването(цялото) беше леш?Климатика, по препоръка на производителите се обслужва на всеки две години, това масло за компресора, филтриране, дехидратори и т.н. аз поне не съм виждал някой тука да го прави редовно, маслото в скоростите на всеки 60000км, не че скорости не се чупят де.Антифриза стария на 5 години + промивка на системата, спирачна течност на две години и т.н.А иначе си представям, нали виждам всякакви всеки ден, но щом си позволявам да обобщавам за конкретната лагуна, значи имам наблюдения в/у повече от една.А споменах и късмета - винаги може да изтеглиш късата клечка.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Кола до 1000лв

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Бензина, бате, бензина.А как ми е странно като каже някой - счупи се цялото окачване - ма как, легна си снощи и днеска сутринта като стана окачването(цялото) беше леш?Климатика, по препоръка на производителите се обслужва на всеки две години, това масло за компресора, филтриране, дехидратори и т.н. аз поне не съм виждал някой тука да го прави редовно, маслото в скоростите на всеки 60000км, не че скорости не се чупят де.Антифриза стария на 5 години + промивка на системата, спирачна течност на две години и т.н.А иначе си представям, нали виждам всякакви всеки ден, но щом си позволявам да обобщавам за конкретната лагуна, значи имам наблюдения в/у повече от една.А споменах и късмета - винаги може да изтеглиш късата клечка.
              Такъв му бил късмета на тъста ми...като ти казвам за тия повреди, всичките са за нема и 5000 км от както я взе! А аз имах от последните Рена 19 дизел, на 5 години го взех от Германия...Ей...абе кола та дръка бре...вървеше със 170, харчеше 4/100 и не се счупи нищо за 100к. км.,ама ми я свиха във Варна лятото на 2000 година, та старите Рена си бяха добри...арабите умрАт за Рено 4
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • От: Кола до 1000лв

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Ярисите по колко са? Това ще да е някакъв специализиран пазар за лилипутски коли
                хахаха... имаше и един Хюндай Теракан - дизел, ама той бързо замина... Иначе ярисите са над 2000 Е... За племеника ми си мислех нещо - като се чупи и хвърля... Клиото е 500 Е, лагуната - 800 Е. Имаше и от старите MB 124- те, 2-3, ама и те заминаха... Кво да ти кажа, стрийт прайс - звъниш-пазариш-заминаваш... ама са от местни, и много-много не се интересуват от алъш вериш...

                Коментар


                • От: Кола до 1000лв

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Най-добрата комбинация за лагуна - само първата, само комби и само 2.0 бензин 115 коньеве.И разбира се малко късмет.
                  А каква е причината да е само комби?

                  Коментар


                  • От: Кола до 1000лв

                    Едва ли ще се впише в бюджета !

                    Коментар


                    • От: Кола до 1000лв

                      Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                      А каква е причината да е само комби?
                      Лична.

                      Обемен багажник, по-убава и удобна, бе повече кола за същите пари.Или повече тенекия.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Кола до 1000лв

                        Е колата сама се появи :

                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=170343

                        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                        Коментар


                        • От: Кола до 1000лв

                          Точно същото ми предлагаха днес, само дето беше с 3 врати .. аа и цената - 1600, така че успех на колегата, аз утре занимавам на почивка та в началото на септември, живот и здраве ще я търсим - астрата :what:

                          Коментар


                          • От: Кола до 1000лв

                            Е нЕма такава къръщина !!!
                            Историята - днес имах малко път до Пловдив и тъй като съм практичен човек реших да "оправдая" пътните с оглед на една колица. Колата се намира в едно село до Карлово - Климент, Астра, 1.6 моно, както и да е. Разбрахме се с човека да се срещнем в Пловдив, тъй като нямах време да ходя до Карлово. И така стигнах Пловдив, чухме се и си оговорихме среща. Човека (момчето) дойде с негов приятел видимо за кораж. Е беше ми спестено по телефона, че колата е пребоядисвана крайно некъдърно, изкърпена що-годе свястно, макар и вече да беше избило ръжда по кърпеното . Имаше и някоя друга забележка, но като за 1300лв биваше, поне от пръв поглед. До тук добре следваше тестдрайва :
                            - съединителя се натискаше с невероятно усилие, иначе отделяше добре;
                            - задницата биеше - било от гумите ...
                            - държеше високи обороти , около 2500 на празен ход.
                            След всичко подозрително се оказа, че колата е собственост на младежа от месец и половина, няма гражданска и разни други неоредици като различни ключове за всяка брава и Алармата, която заключи ключа в колата, добре че прозореца беше открехнат.
                            Та както и да е, вече ми бе дошло до ГУША от огледи и разправии, викам си тая е, пък каквото стане ! Да де ама пак дърво - нали днес е почивен ден... СЛед като обиколихме половин Пловдив намерихме нотариус и тамън да си стиснем ръцете с тариката, който през цялото време бързаше да осъществим сделката по-бързо, се оказа че не е платил годишният данък на колата и няма как да я прехвърлим
                            * тук вътрешният ми инстинкт за само съхранение се обади и каза - КРАЙ !!! Щом не става не става не е била на късмет.

                            + да не си помислите, че това е края на историята, Неее. Денят продължи с голямата надежда, че без кола не се прибирам. Врътнах един бърз рисърч в мобиле и карса и веднага намерих 2 автомобила в Пловдив. Единия беше доста запазен, но собственика каза, че доливал около 2 -2.5л масло на смяна 8-9000км - 1.4 моно. Естествено денят беше отделен на Астрите;
                            - номер 2 пък беше кррайно изгнил и с боксуващ съединител, цени няма да споменавам
                            И така отчаян, се запътих към Пазарджик с последна надежда - там има една Астра, червена 1.6 моно БЕЗ газ. По думите на продавача колата е на реално 162к. км, всичко оригинално. На второ четене се оказа, че колата е подготвена от "компетентни" джамбази, които са си оставили ръцете по кърпежлъците, на всичкото отгоре цената беше 1450лв, БЕЗ гражданска, данък, винетка и газова. Е свалиха ми 20лв за престиж. Е това бе края, следващата дестинация бе ВКЪЩИ, без повече спирки.

                            Та така, минат или не пак си оставам без кола
                            Искам да ВИ помоля, ако някой има някоя за продан или от познат и доверен човек, който ще ми каже в очите защо продава колата и какви са и кусурите да свирка. Търси се БЕНЗИНОВА кола, по възможност с газ. Най-добре да има платена гражданска и преглед. Моделите на които се спрях са :
                            - Опел Астра 1.6/1.8 до "95г.
                            - Голф 2/3 1.6/1.8 ;
                            - Джета;

                            ТОва не значи, че други ако нещо ви залежават може да свиркате

                            Поздрави !
                            п.п. имам следните въпроси - на Астрите винаги ли са им толкова твърди съединителите ?
                            - опел Вектра 1.6/1.8 бензин идентичен ли на Астра Ф до "95 Г ?

                            Коментар


                            • От: Кола до 1000лв

                              На Астрата е мек, по - принцип. Имам няколко приятели които имат 1.6 моно, мек е. Ама то от кола до кола си има значение.
                              Пожелавам ти успех! Дано да намериш нещо.

                              Сега се сещам,че един мой приятел има опел астра 1.6 моно, червена - хечбек с газова. Мисля, че я беше пуснал в някой сайт, за продажба на МПС. Ще го питам и ако я продава, заповядай на преглед/тест.
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • От: Кола до 1000лв

                                Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                                На Астрата е мек, по - принцип. Имам няколко приятели които имат 1.6 моно, мек е. Ама то от кола до кола си има значение.
                                Пожелавам ти успех! Дано да намериш нещо.

                                Сега се сещам,че един мой приятел има опел астра 1.6 моно, червена - хечбек с газова. Мисля, че я беше пуснал в някой сайт, за продажба на МПС. Ще го питам и ако я продава, заповядай на преглед/тест.
                                Поздрави!
                                Забравих да пиша НАЙ-ВАЖНОТО условие, колата да се намира в югоизточна България или до 150-200км от Банско, щото за кола от такъв ранг иЧ не ми се обикаля страната, с оглед на това, че примерно ако отида до Добрич, което ми е точно на 650км от Банско = 1300км ! Или 250лв за гориво с Нисана , не че не ми се обикаля страната, ама нито имам физическата възможност, нито свободно време, нито 250лв, които иначе ще отидат за гражданска

                                Поздрави !
                                п.п. София, Пловдив, ДУпница и таквиз региони

                                * започвам СЕРИОЗНО да се замислям върхо смяна на концепцията или да спра да робувам на чужди мнения и марки. Ще взема нещо, което ми се види читаво и изгодно, пък дали ще е Фиат, Ланча, Рено, или Форд се тая, явно от много омуване няма смисъл. Вече похарчих почти 300лв за безмислени огледи по разни затънтени местенца на гъза на географията и най-много се дразня на тАрикатите, които казват по телефона едно, а наживо започват да шикалкавят.
                                - вероятно в идната седмица, ако не излезне нещо изпитано в района, ще направя ПОСЛЕДЕН опит - една разходка до Дупница, пък ако е късмет ще се улучи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X