Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В търсене на бензинов СУВ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: В търсене на бензинов СУВ.

    Колега, сподели нещо за рав 4-та, защото аз си търся точно това, но и на мен ми се ще да е автоматик и дълга база, а пък за мощността...
    Имаш ли газ, как се държи, от кога я караш, препоръчай от къде да си търся такава. Не знам дали това е оф топик, ш'тото пак става дума за бензинов сув...

    Коментар


    • #17
      От: Re: От: В търсене на бензинов СУВ.

      Първоначално публикуван от bat_pesho Преглед на мнение
      Субарото е Форестър на метан 2001г. или 2000г., много запазено
      Е чак метан..бива, бива подигравка със Субару-то, ама чак пък да караш Субару на пръдня....е тя колата си го връща на стопанина тъпкано де! Аз освен 100 октана, друго не сипвам, ама като чуя гласчето на шестака и смачкам кикдауна, изобщо не се сещам колко съм дал на бензиностанцията...а и излиза по-евтино със скъпия бензин на всичко отгоре. Омръзнало ми е да обяснявам, че има различни коли, с различни експлоатационни разходи, различни класове...Субару-то не е от колите с които можеш да се гавриш и да икономисваш! То си иска своето и ако не го получи се сърди, а ако го получи ти се отблагодарява стократно! А майсторите дето дават гаранция ги сложи на оная си работа, щото като отидеш след време с цъфнали гарнитури ,за да си потърсиш "гаранцията" ще получиш....сещаш се какво! Всеки ,обаче е свободен да постъпва с автомобила си по какъвто желае начин, но е глупаво!

      ПП -Двойка турбо е четирицилиндров мотор!
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #18
        От: В търсене на бензинов СУВ.

        Аз пък от как взех на жената ML 320 V6 бензин нещо не ми се слиза от него....на газ и на бензин няма разлика във вървенето а и доволно те залепя на седалката като го смушкаш.....вътре си е просторно и комфортно,вози като лодка както със 100 така и с 200 км.ч.
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #19
          От: В търсене на бензинов СУВ.

          Първоначално публикуван от bat_pesho Преглед на мнение
          Колега, сподели нещо за рав 4-та, защото аз си търся точно това, но и на мен ми се ще да е автоматик и дълга база, а пък за мощността...
          Имаш ли газ, как се държи, от кога я караш, препоръчай от къде да си търся такава. Не знам дали това е оф топик, ш'тото пак става дума за бензинов сув...
          Да, карам я на газ и нямам никакви проблеми. Джипката я имам от 2002г и я взех от Германия на 45 000 километра. Сега е на 170 000км и не се е разваляло абсолютно нищо!(тук не мисля че влизат накладки, ремъци, кабели, свещи....които си имат експлоатационен период) Това е най-здравата кола с която съм имал допир. Карам я на газ от както колата беше на 80 000км.....
          Колата ми е евтина за поддържане и с ниски експлоатационни разходи, рентабилна, и си ми харесва(оказва се че кабрио с тези широки калници е доста рядко)....но малко поостаря, а и ми липсва малко повече мощност и комфорт. Под комфор по-скоро разбрирам шум.....с кабриото е доста шумно при по-висока скорост.

          PS Лексуса наистина е по-скъп от това което търся.
          What happens in my garage stays in my garage.

          Коментар


          • #20
            От: В търсене на бензинов СУВ.

            Първоначално публикуван от F.i.f.o. Преглед на мнение
            Да, карам я на газ и нямам никакви проблеми. Джипката я имам от 2002г и я взех от Германия на 45 000 километра. Сега е на 170 000км и не се е разваляло абсолютно нищо!(тук не мисля че влизат накладки, ремъци, кабели, свещи....които си имат експлоатационен период) Това е най-здравата кола с която съм имал допир. Карам я на газ от както колата беше на 80 000км.....
            Колата ми е евтина за поддържане и с ниски експлоатационни разходи, рентабилна, и си ми харесва(оказва се че кабрио с тези широки калници е доста рядко)....но малко поостаря, а и ми липсва малко повече мощност и комфорт. Под комфор по-скоро разбрирам шум.....с кабриото е доста шумно при по-висока скорост.

            PS Лексуса наистина е по-скъп от това което търся.
            колега може ли да й се сложи твърд таван?
            Имаш ли телефон да те питам нещо?
            Моя е 0888928029 или 08984412120

            Коментар


            • #21
              От: В търсене на бензинов СУВ.

              В продава съм пуснал едно Шевролетче Тахо - кеф ти голем мотор, кеф ти автомат, вече газифициран перфкетно, гуми и 20-ки ще заспат, багажник да искаш.. абе идвай с парите ще се договорим
              '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
              '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
              И разни BMW-та...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X