Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Некоректни купувачи!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Некоректни купувачи!

    Тук ще публикуваме никовете и имената на некоректните купувачи във форума, заедно с всички данни, които знаем за тях: адрес, телефон и пр.
    Случаите ще се коментират и избистрят в съоветната тема за покупката/продажбата, тук само в един пост ще се посочват данните и ще се дава линк към темата.
    Ако темата е заключена пишете на модератора на раздела, за да я отключи!
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

  • #2
    От: Некоректни купувачи!

    Ако се приемат архиви:
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...EC%F3%F0%E0%E9
    "Адаша" Plamen Mitev още ми дължи едни пари.

    Коментар


    • #3
      От: Некоректни купувачи!

      И на мен. Баси.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Некоректни купувачи!

        Става ли и за ползвалите услуги?
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Некоректни купувачи!

          Става.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Некоректни купувачи!

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Става.
            Тогава слагам този, не че съм единствен в Костинброд, но ако някой е недоволен от нещо, е редно да каже от кой и от какво, че иначе слага много хора под общ знаменател
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Некоректни купувачи!

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Тогава слагам този, не че съм единствен в Костинброд, но ако някой е недоволен от нещо, е редно да каже от кой и от какво, че иначе слага много хора под общ знаменател
              В темата ще се оповестяват купувачите, които по един или друг начин са били некоректни към някой обявил нещо за продан във форума. Същото се отнася и за услугите. Не можем обаче да я пълним с всички недомлъвки във форума. Те би следвало да се конкретизират в съответната тема, а ако не, както е в случая, всеки може да си направи изводите.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #8
                От: Некоректни купувачи!

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                В темата ще се оповестяват купувачите, които по един или друг начин са били некоректни към някой обявил нещо за продан във форума. Същото се отнася и за услугите. Не можем обаче да я пълним с всички недомлъвки във форума. Те би следвало да се конкретизират в съответната тема, а ако не, както е в случая, всеки може да си направи изводите.
                Прав е Дядо Владо. Като някой е недоволен от сервиза в Костинброд да каже. Поне на него.
                Иначе не е недомлъвка а си е изразяване на отношение.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #9
                  От: Некоректни купувачи!

                  Пак казвам. Темата не е за изразени отношения а за некоректни купувачи. Някой не платил, не си взел стоката от куриера...
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Некоректни купувачи!

                    Plamen Mitev е отстранен от форума като некоректен купувач, а именно купува и не плаща.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Некоректни купувачи!

                      martin.nikolaev е отстранен от форума като некоректен купувач. Имаше 48 часа за отговор, но той предпочете да следи темата като гост.
                      Повече тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=173476

                      Първоначално публикуван от martin.nikolaev Преглед на мнение
                      ...0887876511 ... Мартин от гр. Ловеч !
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Некоректни купувачи!

                        http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=99002

                        Ей този колега е некоректен - свърза се с мен по повод моя обява от един друг форум, където продавах бившия си автомобил "на части". Открих че има регистрация и тук, тук му изпратих и лично съобщение (по долу), което той е прочел но не ми отговори, както и не отговаря на многобройните ми позвънявания!

                        Та накратко:
                        1. Поръчва си глава за двигател - пращам му я (цената е 100 лв.)
                        2. След седмица ми съобщава, че главата била спукана, аз му обяснявам че съм я свалил от работещ мотор и да си провери блока, той твърди, че е наливал блока с нафта и там проблем нямало. В крайна сметка се замислям че по време на транспорта може да е дала дефект и му казвам, че ще му върна парите. Той ми казва, че му трябва глава, а не пари. Понеже мислех да сменям мотора на бившата ми кола имах още един, за който не знаех какво е състоянието му. Свалям главата и му я пращам, като предварително съм уточнил състоянието ѝ (имаше счупено легло на повдигач) Пари за втората глава не му искам поемам и транспорта ѝ.
                        3. След още една седмица ми съобщава, че съм бил прав и че блока му бил спукан. Моли ме да му пратя блок. Пращам му блок със бутала, колянов вал маслена помпа . Междувременно съм пуснал питане във същия онзи автофорум "къде да ми шлайфат цилиндър на мотор и набият риза". В замяна на Блока той предлага да ми свърши услугата (ще набие риза на цилиндъра на мотора). Пращам му цилиндър и бутало по което да изработят ризата.

                        Всичко това се случва преди минимум 2 месеца (най-вероятно са 3).
                        От тогава се чухме с него преди около месец - каза че е болен.
                        На 21. 01. 2014г. след няколко опита да се свържа с него по тел. му написах лично съобщение с молба да ми върне цилиндъра с буталото и едната глава. Отговор няма. Следях кога ще влезе във форума и дали е прочел съобщението, като съм го търсил по тел няколко пъти (не вдига) - вчера е прочел съобщението. Опитах се днес да го намеря пак по тел пак не вдига.
                        Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Некоректни купувачи!

                          Здравейте колеги,както знаете произвеждам подложки за пружини и бодилифт за доста марки джипове!Повода да пиша в темата е некоректен купувач от София смело поръчващ подложки и боди за Паджеро 2 на същия съответно са произведени и доставени миналата седмица в офис на еконт в София с нал.пл.Той спря да си вдига телефона,писах му на лични пратих му есемес на тел. и нищо!Това същество се подвизава в форума с ник flikipiki име Теодор Александров и тел: 0894488636 внимавайте с този измамник!
                          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Некоректни купувачи!

                            Както обикновено, обвиненият flikipiki има точно 48 часа за обяснения. След този срок ще бъдат предприети съответните действия.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Некоректни купувачи!

                              flikipiki имаше 48 часа време за отговор, но не благоволи да даде някакво обяснение за постъпките си.
                              Следователно е отстранен от форума като некоректен купувач.

                              Данни за лицето, които са налични...
                              Теодор Александров, София и GSM: 0894488636

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X