Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дневни светлини HR-V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дневни светлини HR-V

    Здравейте почитатели на сериозната марка! Отдавна съм фен на Хондите, но двуколесни такива. Сега купих на баща ми едно Харви, двувратка, 105 к.с. 1999г. и проучвам възможноста за модул за дневни светлини. Гледам при релетата май няма предвидено такова - при Рава на жена ми си има гнездо, но без окабеляване. Свалих схемата и виждам че късите и дългите се захранват с общ плюс, а се командват с промяна на минуса, което е проблем за модула който имам. Има ли някой да си е монтирал такова устройство без големи главоболия?
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

  • #2
    От: Дневни светлини HR-V

    малко повече е играчката и не може да го включиш само на дългите, но става с модул.
    подробности не мога да дам, монтираха ми го в един сервиз в Дружба
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Дневни светлини HR-V

      Аз съм с такова, с управление по минус, малко играчка е но си работи, може и на къси , и на дълги, където искаш.
      Напиши в гугъла "дневни светлини за японски" и си ти.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Дневни светлини HR-V

        Аз съм с такъв , но на Хонда Акорд. Управлението също е по минус. Има наистина много възможности. - сила на светене в проценти, функция coming & leaving home ( при изключване на двигателя, фаровете светят още известно време,което също се настройва и при отключване на колата фаровете светват ) . Монтираха ми модула в един гараж в Младост 3 и вече 2 години нямам проблеми. Но си е наистина няколко часа окабеляване и занимавка.
        First Man, then Machine!
        Lada Niva
        Honda XR 400

        Коментар


        • #5
          От: Дневни светлини HR-V

          Добавяш едно реле и си патрон, същата дилема имах на племеницата на сивика, там не стига че релета прекъсват плюса ами и ключа прекъсва минуса Та вземаш едно нормално затворено реле, връзваш го да подава минус на фаровете, а твоя си ДРЛ ще си подава + на дългите, тва реле + твоя модул ще се управляват от габарита, щом врътнеш габарит, релето се задеиства и прекъсва веригата от маса към фаровете и инсталацията заработва както си е оригинално. Аи да ти е честита, пия боза с захар, ето и темета http://forums.hondabg.com/index.php?...ntry1057352125
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • #6
            От: Дневни светлини HR-V

            Мерси за съветите Колеги! Идеята с едно реле за минуса е добра и най-вече ще мога да си ползвам процентите на модула! Ще се заиграя през уикенда - благодаря zero !
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X