Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с принтер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми с принтер

    Имайте предвид че Брадър лазерно черно бяло многофункционално шуми като изтребител
    Ако се търси безшумно се гледа ХП
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • От: Проблеми с принтер

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Аз пък където до сега съм имал досег с такива, все е имало проблеми - я ще се мръщи на хартия, я ще трябва определени части да се сменят удивително често. А не са били евтини модели, а тъкмо напротив.
      ...
      А с колко Киосери си имал досег? Щото аз се грижа за около 200 броя черно-бели , предимно среден клас, купуавни последните 4 години. Основно от моделите М2035, Р2135, FS-3140. Имаме и няколко 15 годишни 1010 и 1635. Смея да твърдя, че са едни от добрите машини. В Пловдив имаме и добър сервиз на марката. Пак Контракс де, но момчетата са точни, коректни и си разбират от работата. Части могат да се поръчат всякакви. Някои с повечко чакане.

      Ниския клас на Киосера е доста пластмасов. За домашна работа става, но лично аз предпочитам Брадър
      ...
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • От: Проблеми с принтер

        Всеки лазарен принтер шуми като му зададеш да печата. Нали се развъртат барабаните, загрява печката. Като си изпечата задачата, шума изчезва и остават само охлаждащи вентилатори, които спрат след около минута и до там с шума.
        Не съм забелязал Брадърс да е по-шумен от ХП освен ако не се говори за вентилатора. Често в офисите имат и брадър и ХП и Самсунг и от гледна точка на шум не ми е направило впечатление да е по шумен...

        Коментар


        • От: Проблеми с принтер

          Принтера ще живее в коридора. Шума е последния проблем. Очертава се Брадър. Благодаря за мненията.

          Коментар


          • От: Проблеми с принтер

            Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
            Принтера ще живее в коридора. Шума е последния проблем. Очертава се Брадър. Благодаря за мненията.
            Не са лоши Брадърите, колега! Аз имам положително мнение, в няколко служби, работят безотказно, вкъщи също съм с по - бюджетен техен модел от години и нямам оплаквания - добри са!

            Коментар


            • От: Проблеми с принтер

              Здравейте Колеги,

              От една година имам Epson L565 , до сега съм ползвал само копира.Преди няколко дена реших да пробвам да принтна снимки от личната фототека.Взех си гланцирана хартия на Kodak,първите опити не станаха много сполочливи.Отдавам го на това че снимките не са от професионален апарат,ами от телефон и не са с много добро качество.До тук добре,но днес реших да принтна още някой друга снимка,първата излезе добре,но следващите опити снимките излязоха изцяло червени,явно нещо в настройките или на принтера или от компа ми. Ползам Mac OS,програми за обработка на снимки също не ползвам.Доста търсих в нета и в FAQ's Epson но нищо не успях да намеря.Искам да попитам къде и да дадете идея към кого да се обърна.Дали в сервиз за принтери (закупил съм го от Ardes),или да питам в некое фото студио.Не мисля че който и да е ще ми обърне внимание само на показани снимки. Искам да занеса и принтера и компа,и да се направят пробни снимки и да се видят дале от настройки или от софтуера?

              Благодаря Ви,предварително.

              Коментар


              • От: Проблеми с принтер

                Божич, питай пак нещо бе.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Проблеми с принтер

                  Едва ли е проблема по настройките.
                  Пробваи все пак да пуснеш една "цветна карта" да печата. Изображение на което присъстват повечето основни цветове. И виж какво ще излезе. Може да сложиш и нещо с повече цветове в сенера и да копираш цветно.
                  Спорд мен проблема е в свършили или засухнао малстило. Само червената мастилница ти работи затова вади червено

                  Коментар


                  • От: Проблеми с принтер

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Божич, питай пак нещо бе.
                    Да си купа, ор да не си купа нов принтер?
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Проблеми с принтер

                      Я да питам.....ползвам малък мобилен етикетен принтер Брадър,касетите са TZe ,ужасна работа върши и е много ценно,цената на касетите обаче е 30 лв.за 8 метра лента,вътре е някаква Термо лента предполагам на едната ролка,на друга ролка е фолиото ,някаква евтина алтернатива ?




                      Последно редактирано от Roninn; 28-01-18, 21:08.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Проблеми с принтер

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        ... ,някаква евтина алтернатива ?
                        Много полезен принтер, имам следващия модел с връзка към компютър.
                        В Алиекспрес има такива, но не съм ги пробвал ... още карам с оригиналните в комплекта на принтера. Все пак, ако си поръчваш, вземи първо за тест, имат някакви защити вече от рода на пинчета и др. подобни, така че стари ленти да не стават на новите модели или обратното беше. Играх си да разпробивам касетата, за да пасне, ама нещо не става, а и много стружки станаха и се отказах, да не си разваля хубавия принтер

                        ПП А цената на оригиналния консуматив си е горе долу такава - 24 лв за 12мм гледам по онлайн магазините и е много близка до доставната цена. Едва ли ще я намериш по-евтино.
                        Последно редактирано от connann; 29-01-18, 08:21.

                        Коментар


                        • От: Проблеми с принтер

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Божич, питай пак нещо бе.
                          Оказа се, че има и сериозни питания. Ето:

                          С ИЕ пускам да се принтира някаква страница. Текстът отместен и голяма част липсва.

                          Викам си, чакай да ти кажа аз на тебе!

                          Отварям същата страница с Хром. Принт и сичко у редо - нема отместване, нема нищо!

                          Та, некой да разясни.

                          Да допълня, че това беше първи проблем в принтирането и никой, никога не е правил разни настройки с цел половината текст да се не види.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Проблеми с принтер

                            Използвай ИЕ само в краен случай.

                            Коментар


                            • От: Проблеми с принтер

                              Или първо прочети подписа на Спарки.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Проблеми с принтер

                                Имам един Canon LBP 2900, който си работи вече 4-5г. с немалко натоварване като за домашно ползване, но напоследък издава много странни стържещи звуци при печатане. Работи с пълнени касетки и вътре има черни петна но не цапа хартията, та къде в София да го дам за профилактика и евентуален ремонт. Предпочитам сврвиз между центъра и Овча Купел, за да го нося аз или такъв който има взимане от адрес?

                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X