Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся аудио система Panasonic SC-AK48

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся аудио система Panasonic SC-AK48

    Здравите,

    от доста време търся една аудио система на Panasnic - SC-AK48. Вчера случайно ми попадна, че я има в Техномаркет Европа - Люлин. Днес се обадих, една мома каза "Има една бройка", но след това ме прехвърли на техничарите от демонстарционната. Оказа се, че тази една броика е без колони и одавна е изгоряла. Само им се води на склад.

    Специално търся този модел заради технологията на Panasnic TRI-AMP. По принцип повечето уредби имат едно крайно стъпало (усилвател), а след това честотонто разделяне на ниски, средни и високи се прави в колоните с филтри (в последно време с по един кондензатор за по евтино). Но SC-AK48 е едно от малкото изключения - честотното разделяне е преди усилвателя и усилвателите са 3 - за ниски, средни и високи. В колоните няма филтри, говорителите директно се връзват към съответният усилвател.

    Някой може ли да помогне да намеря това чудо на техниката?
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    До: Търся аудио система Panasonic SC-AK48

    Ето ТЕЗИ младежи гледам че доставят разни екзотични аудиосистеми, но ако не намериш при тях трябва със свито сърце да питаш ТУК пък дано не ти се скарат, че там е само за суперпрофешънъли

    Коментар


    • #3
      До: Търся аудио система Panasonic SC-AK48

      Благодаря за информацията. Сега се сетих, че на етажа в службата има една фирма, занимават се с производство на екзотична аудио техника. Ще ги попитам, може да дадат някой полезен жокер
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X