Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
    ....Обърнете внимание на времето за преминаване на последната обиколка от нашия екипаж-(35:32)!Направихме я с каране само на задно и без задна стабилизираща щанга .Останалите подробности по телефона. Поздрави.
    Съгласен съм за третата, ама там няма вече навигация, а и трасето си беше само за задно
    За щангата обаче си е проблем...

    Коментар


    • #77
      От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

      Коментар


      • #78
        От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

        Ето и репортажа по BTV Action, заедно с представянето ни за Дакар 2014

        Коментар


        • #79
          От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

          Здравейте на всички и честито на победителите! Тенев няма интерес поради факта че националният шампионат си стана частен! А това състезание започна със битка в стил K1 world max между двама бивши приятели! Сега гледам и обективното и достоверно отразяване на състезанието по медиите! В оф роуда не съм участвал за титли и медали там където е било необходимо съм се доказал, но може ли умишлено пропускане на участник в тройката! Подобно нещо се случи и на годишното награждаване за 2010?
          За следващият сезон за тези които незнаят казвам се Мартин Марков № 779, няма да вадя лиценз от нашата федерация, ще участвам с лиценз от друга-чужда федерация по този начин ще дам възможност на участващите в националният шампионат да трупат точки и награди! По регламент каквото и място да заема то няма да бъде валидно за класиране и шампонат, така ще спестя на колегите си бюджет - медии! Подобно е отразяването и във всички останали шампионат, за това на планинско участват 12 коли на рали 15 и за всички участници има така желаните купи! Колеги когато ходите на състезание с 6 коли ли искате да се състезавате това ли ви прави състезатели и това ли е прадстават ви да си на състезание и да се състезаваш, на там отива и тази дисциплина!
          За състезанието - страхотни трасета, верен роуд бук, приятно отношение на организатора, мисля че това е повече от достатъчно да се каже е едно състезание е отлично! Браво и поздрави на орга тимът!
          За моето участие, на пролога който не исках да карам но навигаторът ми Иван Маринов настоя имах проблеми една бутилка с вода стоеше под педалите и постоянно се борех с пета да я държа - смешно но непрофесионален факт! Отделно карах на задно и с компресора това е почти невъзможно вече, след пролога си дадох сметка за това!
          SS1 - За първи път откакто карам оф роуд трябваше да стартирам на 4х4 /винаги съм карал на задно, някои от колегите го знаят/ както и да е. На 100 км. започнах да имам проблеми със автоматичните предпазители които изключваха и се налагаше рестартиране на компа и всичко останало. Първото спиране беше 15мин. по он борд камерата! за оставащите километри до края на етапа изгаснах още два пъти единията 10мин. другият 8мин. общо 33минути за този етап! Отделно Иван изпусна един стоп при реката за което коректно имаме още 20минути от комисарите! Общо 53минути!
          SS2-SS3 - След смяна на някои от автоматичните предпазители със обикновенни Паджерото не изгасна нито веднъж. някъде около 60-ти километър на SS-1 заради прахта и по моя вина преминах през много дълбок овраг, спиране за 6мин. за преглед и продължих но със леко отворена предница! и проблем със единия койловър!



          SS-4 Всичко беше наред до заветният 100-тен километър когато отново изгаснах! Благодаря на турският екипаж че ме тегли! По едно време запалих и те продължиха но изкарах само още 2км. и отново загаснах! Естествено верните другари Костадин Тошев и Тодор Тиролски ни прибраха до финала!


          Честито на Мето и Асен биткат беше страхотна, Кмете, Десо както ви казах аз съм ви ФЕН, Милен има толкова голямо сърце, страхотни сте!
          На останлите честито всяко завършване си е победа!

          Коментар


          • #80
            От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Ето и репортажа по BTV Action, заедно с представянето ни за Дакар 2014
            Много хубав репортаж, добре "режисиран"..признавам Ви го г-н Христов, медиите са вашата стихия, ама малко неточен... бих казал, обиден....все пак въпреки големите ми симпатии, г-н Калинков е втори в клас Т2 . Но предвид голямата ни любов, лично към Вас и усилията, които полагате за популяризирането на офроуда , Нашия скромен отбор Ви ПРОЩАВА и Ви желае само успехи в бъдещите Ви начинания.
            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

            Коментар


            • #81
              От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

              Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
              Много хубав репортаж, добре "режисиран"..признавам Ви го г-н Христов, медиите са вашата стихия, ама малко неточен... бих казал, обиден....все пак въпреки големите ми симпатии, г-н Калинков е втори в клас Т2 . Но предвид голямата ни любов, лично към Вас и усилията, които полагате за популяризирането на офроуда , Нашия скромен отбор Ви ПРОЩАВА и Ви желае само успехи в бъдещите Ви начинания.
              Захари, не е само моя грешката (извинявам се за което).
              Изрязали са доста от текста и видеото, а някои неща са ги "комбинирали" по странен начин...
              Знаеш, че съм ви фен от самото начало (миналогодишния Пловдив) и няма умисъл, ще се реванширам следващия път !!!
              А за прошката ще почерпя подобаващо на русенското състезание
              Сега конвертирам цялото видео и ще го пусна като го кача...

              Коментар


              • #82
                От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                Много хубав репортаж, добре "режисиран"..признавам Ви го г-н Христов, медиите са вашата стихия, ама малко неточен... бих казал, обиден....все пак въпреки големите ми симпатии, г-н Калинков е втори в клас Т2 . Но предвид голямата ни любов, лично към Вас и усилията, които полагате за популяризирането на офроуда , Нашия скромен отбор Ви ПРОЩАВА и Ви желае само успехи в бъдещите Ви начинания.
                Захари, извинявай, макар и да нямаме късателство към репортажа ! Ще се постараем на следващото състезание да направим корекции. Нали трябва да има интрига и предизвикателство !

                Коментар


                • #83
                  От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                  Добре де ако все пак бях запазил първото място как щеше да протече репортажа завърши еди кое си състезание ....... втори е този , трети е онзи, шеси и петнайсти...? За мен е ясно че докато карам ще бъда игнориран, заради характера и факта че едно лукче безплатно не съм изял от никой, а съм гледал падението на много хора но не злоупотребявам с това! Ясно е че и Иван Маринов навигатор и боец от K1 full contact и той е в графа неприятник, но какво остава за останалите които се състезават и пълнат бройката на състезанието! С подобни оправдания тоя не бил оня не видял в един момен и те ще се усетят и ще остане наистина един частен оф роуд шампионат с пет коли! Към това ли се стремим да отиде така нареченият "Национален шампионат"?? Разберете че генезиса на думата спорт е спор, но не воден по този начин а на трасето, коректно и достойно, винаги съм се възхищавал на хора които могат да кажат честито и когато е необходимо сгреших, това те прави личност!

                  Коментар


                  • #84
                    От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                    Ще кажа нещо не от опит,тъй като засега съм участник само на две състезания,а от чисто човешка гледна точка.Не мога да разбера каво толкова се дели и цели в този спорт.Не е ли по важно да се съберем по състезания,да се срещнеме с други хора споделящи едни и същи интерес към офроуда.На финала да застанеме един срещу друг и да се поздравим,защото винаги ще има победители и победени и това в нито един спорт не са строго определени личности.Просто има дни в които даваш всичко от себе си и побеждаваш и дни в които и 120 процента да дадеш просто нещата не се случват примерно поради технически проблеми.И да не забравяме че по трасетата сме конкурентни отбори,пилоти и навигатори,а извън тях отделни личности,които е хубаво да могат да се погледнат в очите и да си кажат по едно наздраве.Поздрави!
                    Борис 0888 999 едно едно9
                    PATROL Y260 RB30S

                    Коментар


                    • #85
                      От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                      Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
                      Ще кажа нещо не от опит,тъй като засега съм участник само на две състезания,а от чисто човешка гледна точка.Не мога да разбера каво толкова се дели и цели в този спорт.Не е ли по важно да се съберем по състезания,да се срещнеме с други хора споделящи едни и същи интерес към офроуда.На финала да застанеме един срещу друг и да се поздравим,защото винаги ще има победители и победени и това в нито един спорт не са строго определени личности.Просто има дни в които даваш всичко от себе си и побеждаваш и дни в които и 120 процента да дадеш просто нещата не се случват примерно поради технически проблеми.И да не забравяме че по трасетата сме конкурентни отбори,пилоти и навигатори,а извън тях отделни личности,които е хубаво да могат да се погледнат в очите и да си кажат по едно наздраве.Поздрави!
                      Много си прав колега!
                      Аз се радвам, че вече си сред нас. Дано да мислиш така и след още две състезания!
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #86
                        От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                        здрасти колеги искам да благодаря от името на турския екипаж на Атанас Делев организатора на Пловдив ралли раид който ни покани на това хубаво състезание . нямахме конкуренция с никой екипаж искахме да видим обстановката и как се из4исляват точките в такова рали не сме карали много по роад бук . въпреки проблемите с колата и доста много наказания успяхме да се вирнем с купа...трето то място в клас опен . Чакайте покана от наша страна ..Зори си е доста рахат в трансанатолия има си вече много фенове
                        :веры_друнк:

                        Коментар


                        • #87
                          От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                          Боби, прав си така би трябвало да протича едно състезание, но Руси ти каза изчакай и ще видиш! Започнеш ли да взимаш челни места объркваш "схемата" на хора или отбори и тогава ставаш аутсайдер! Ако искаш да се състезаваш по начинът който описа то в нашият шампионта няма да можеш освен ако не се продадеш на някой "власт имащ", силен отбор или личност?! Благодаря на турският екипаж, че ме тегли и показа какво е да се състезаваш достойно! Състезавал съм се повече от 5 години с чужденци, там има битка и конкуренция, но тя спира със състезанието, след това са приятелските - човешки взаимоотношения! А тук като гледам последното състезание ставаме като боксовата федерация колкото повече се нападат състезателите преди мач, толкова по-интересно е на хората? За отразяването на състезанията писах, за хората с които се състезаваш, може би повечето са нормални , но поради липсата на средства и зависимостите в които са влезнали с трети лица заради желанието им да се състезават, е необходимо да слагат маска и да загърбват своето Аз и да служат на друго такова, а и все пак сме българи ние се радваме само когато някой страда или е в лош период!!!

                          Коментар


                          • #88
                            От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                            Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
                            Боби, прав си така би трябвало да протича едно състезание, но Руси ти каза изчакай и ще видиш! Започнеш ли да взимаш челни места объркваш "схемата" на хора или отбори и тогава ставаш аутсайдер! Ако искаш да се състезаваш по начинът който описа то в нашият шампионта няма да можеш освен ако не се продадеш на някой "власт имащ", силен отбор или личност?!
                            Мартине, по-големи неистини (не искам да кажа глупости от уважение) не си писал или казвал досега.
                            Моля те, аргументирай се, че аз не разбрах какво точно имаш предвид и кое/кои състезания визираш ?
                            Разбирам, че чувството ти за справедливост е силно развито и имаш нетърпимост към неправдата, но подобни отразявания са се случвали и в предишни състезания, в които ти си участвал и не си надавал такъв вой.
                            Явно не е вярно твърдението ти за "купичката" и развитието за спорта и както всички в България, обикновенно се сещаме за справедливостта, само когато опре до нашето дупе...
                            Обясни ми моля те за "схемата" и за продажбата на "власт имащ", че съм заинтригуван да се кандидатирам за продажба и аз

                            П.П.

                            Не исках да го водим този спор тук, защото предпочитам в разговор да се изяснават аргументи и позиции, но горното ти мнение ме провокира, заради неправилната представа за състезанията, която създаваш за непосветените и начинаещите...

                            Коментар


                            • #89
                              От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                              Тодоре, знаеш че не се притесявам лично да коментирам каквото и да било та дори го предпочитам! Купички не ме интересуват но след финала има интервю взето от мен от въпросният канал? Е кажи ми защо е изрязан? Разбери ме правилно не искам темата да се превръща в цирк за останалите потребители, знаеш че у нас участвам само заради Иван, отдавана съм си дал сметка че тук не е моето място - защо? Ти по-горе го описа! Но когато участвам гледам да бъда максимално коректен и очаквам същото от обществото с което съм за няколко дни по време на състезанието. вероятно и на други хора им прави впечетление избирателно отношение но не го коментират, и това си е техен проблем както знаеш за мен участието на състезание не е първостепеннно, но тъй като съм свикнал да се подчинявам на правилата на спорта в който участвам и етичните норми ми е неприятно да има подобни системни кто ти спомена "/и преди/" "недоглеждания" от страна на медиите! Като организатор знаеш че това е важно, в противен случай става ситуацията в целият ни автомобилен спорт 12 коли на планиско и т.н, хубавото е че тогава купички ще има за всички например ако карат 6 коли!Бъди здрав!

                              Коментар


                              • #90
                                От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                                Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
                                Тодоре, знаеш че не се притесявам лично да коментирам каквото и да било та дори го предпочитам! Купички не ме интересуват но след финала има интервю взето от мен от въпросният канал? Е кажи ми защо е изрязан?
                                Бъркаш нещата... "Хоби ТВ" ти взеха интервю, аз нямам в моето видео твое интервю и няма как да го режа, щом го няма.

                                По другия въпрос пак не те разбрах какво искаш да кажеш... Явно като се видим ще коментираме...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X