Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тампони на шасито

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • тампони на шасито

    Здравеите колеги да ми дадете инфо , моля за моя головастик за задни тампони на шасито че го товаря и като легне къса оргиналните.Някои да е заменял с тампони от ифа или нещо друго че ми дават едни акълѝиииии

  • #2
    От: тампони на шасито

    Колега за тампоните на ресорите ли става въпрос,ако е за тях
    защо не пробваш да си сложиш пружини на задния мост и шасито.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:424151_486365828071646_1460103019_n.jpg
Прегледи:1
Размер:28.2 КБ
ID:5501052
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:017317748.jpg
Прегледи:1
Размер:66.6 КБ
ID:5501053

    Коментар


    • #3
      От: тампони на шасито

      Mисля че говори за ударните тампони където бие моста в шасито, при товарене.
      А и това е шаси на 69, на 452/ буханката/ е по различно, имаше една тема за допълнителни ресори отзад на колегата Ванката - http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=58354&page=4
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #4
        От: тампони на шасито

        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
        Mисля че говори за ударните тампони където бие моста в шасито, при товарене.
        А и това е шаси на 69, на 452/ буханката/ е по различно, имаше една тема за допълнителни ресори отзад на колегата Ванката - http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=58354&page=4
        Точно за тези ударни тампони става дума ,а темата на Ванката съм я чел но не ми се занимава да добавям листове на ресиора.Та затова питам за тези тампони че оргиналните се разпердушинват за бързо

        Коментар


        • #5
          От: тампони на шасито

          Единия варянт е да вземеш от новите не тези дето са с железния пръстен на шасито (яйцевидните) а от другите, съвпадат на захващането на двата болта на шасито. Отдолу на моста по добре е да се направи пета с по голяма равна площ където да бият на по голяма повърхност.
          Другия варянт е кръгли големи от хънтър, или бус, но горния захват нестава
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #6
            От: тампони на шасито

            Мерси за инфото Ник

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X