Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ZF резервни части - кой е Човека?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ZF резервни части - кой е Човека?

    Кой се занимава и може ли да ми намери 4-5 упльтнения,семеринги или там както му викат на гумения ринг на вала на тандем помпа на Мерцедес?

    ZF 0770 080 381
    10 28/CC 25Х35Х6.8/8 STEFA

    Е на нещо такова прилича.Трябват ми десетина броя,а може и повече,че скапаната помпа е 800 кинта,а това е доларче или 3 и нещо ме сьрби да ги зарадвам.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0189976047.jpg
Прегледи:1
Размер:11.4 КБ
ID:6019039
    Ако Човека е в София идва мой кьдето каже,когато каже и с каквото и колкото каже.

    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: ZF резервни части - кой е Човека?

    Намирам едни в Словакия и едни в Унгария,имат ги наличност ма сега за едната гума Маджарски да уча не ми излиза,а знам ли ги какво ще пратят.Представителството тук е в Чикаго или там някьде ма то кьде са 4000 километра там са и 10 та викам ако някой се сети да почерпя.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: ZF резервни части - кой е Човека?

      Асене от АлУди не мое ли за стане ?
      виж ей тук дискутират нещо такова http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=146471

      Коментар


      • #4
        От: ZF резервни части - кой е Човека?

        То и на някакви малки тракторчета хидравликата имала такова ма не мога да ги напипам.

        Тук части не продават за тая помпа,продават цялата помпа.За единичната помпа части има,за тая даже и цена не ми обявяват,номер има за цялата помпа и то от Мерцедес / аз за да отида там трябва голям зор да е /.

        Помпа цяла сьм си намерил ребилдвана ма и моя механик тьрси такива силове та за това ровя,купувам кой ги намери тия.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: ZF резервни части - кой е Човека?

          Задължително ли е да са от ZF или стига размера да е същия?

          Коментар


          • #6
            От: ZF резервни части - кой е Човека?

            Във Хубата няма ли ги?Ако някой има път на там да мине и да пита,че аз от днес съм на нова работа и нямам как да мърдам.
            В сайта им пробвах ма нещо не ми върза.Босе пробвай и ти,че в момента нямам как да ровя пък тия ги знам,че са силни на подобна тематика.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: ZF резервни части - кой е Човека?

              Има една фирма в Казанлък, прави всякакви К-маншети, семерини и "О" пръстени по поръчка. Преди 2 месеца ми направиха К-маншет за 40 годишен руски шлайф по изпратена мостра - работила незнайно колко години, един ден и бяха при мен, около 10 лева парчето дойдоха, че поръчкови, няма ядове за сега. И друг път съм им ползвал услугите. Ако можеш дай точни размери, ще ги питам, или ще ти пратя координати да си говориш с тях.
              п.п.Скоро един "майстор" ми обясняваше, че нямало кой да ти направи 5-10 бройки по твой размер - е, има.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #8
                От: ZF резервни части - кой е Човека?

                25Х35Х6.8/8 Това са и размерите в мм,не вярвам да и дреме на помпата дали е ZF или Кукуруз - Алабама.

                Това СТЕФА е някаква спецификация на налягане ако не се льжа - помпата е така наречения тандем на моя 500 или двойната помпа както я знаят.Ба ли га колко е налягането вьтре,има един диск с наредени крилца в него / е те тва как го обясних а /,колко набива не сьм наясно,знам,че половината маркучи там са от тия сьс специалните накрайници дьржащи на нялагане.

                Хубата нищо не ми говори,дайте линк да потьрся и аз.По размер ми излиза,че ги има на някакви тракторчета,някаква помпа на Мицубиши от някакви години,помпа от Мерцедес 210 от някои години и някой модел дето тук го няма и какво ли още не.

                В шибания модел са вкарвани 3 различни помпи с 6 различни семеринги,голям бой е било кой да произвежда помпи дето в трактора са 100 долара ма в С класата са по над 1000.

                ZF 8693 900 526 - Това е номера на цялата помпа по ЗФ

                ZF 0770 080 381 - Това е номера на семеринга,ГАРАНЦИЯ се ползва и за друго та ми трябва някоя кака с крив маникюр да наклика в някой комп. и да я измькне от склада.

                Семеринга я е 20 долара я не,цели китове ги продават за толкова.Помпата в Мерцедес не я знам колко е,над хилядарка,на старо и по 500 кинта ги гледам,рецикллирана намирам и за 340 та части има за това,правят ги все с нещо.МА НЯМА ДА ИМ СЕ ДАМ,аз за това имам 3,има да чакат да клекна на гумичка за 5 кинта и да им се трьшна 500.

                На моя механик му трябват 4-5 броя,на мен ми трябват още толкова,че толкова имаме с такива помпи.Кой намери ЧЕРПЯ
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: ZF резервни части - кой е Човека?

                  Пращам ти линк на лично да не става реклама,пък ако някой има какво да пазарува от там да мине и да пита.Аз ако имам път ще гледам да мина,но както казах не обещавам,че...... как и да е.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • #10
                    От: ZF резервни части - кой е Човека?

                    Получих

                    Отивам да ровя

                    Мерси Пичове
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: ZF резервни части - кой е Човека?

                      25Х35Х7/8 Това върши ли работа?

                      Коментар


                      • #12
                        От: ZF резервни части - кой е Човека?

                        Toзи размер съм го виждал по онлайн каталозите. Има ги по магазините за лагери или технически стоки. Без да мисля се сещам за Лагер инженеринг, Микромакс и ей това тук http://www.tss.trelleborg.com/global...tte-seals.html
                        Има още две-три фирми из територията ни, по-удобни от споменатите, но ми се губят имената им.
                        А за съвет или доставка може да се звънне в Хидравлон.
                        В Микромакс изработват, но нямам никакъв опит с това. Чудя се няма ли някаква уловка с качеството, поради технологията, не че са българи.
                        Последно редактирано от lodkar; 10-07-13, 11:39.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ZF резервни части - кой е Човека?

                          Този и аз го намерих - 80 стотинки е, ама боса да каже става ли, че и като се загледам на снимката ина обиращ ръб май.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • #14
                            От: ZF резервни части - кой е Човека?

                            СТЕФАта такова пейзажа май,това вьтре има пружинка,а вьн половината е метален усилващ прьстен за дьржи налягане.




                            Нещо е такова.За коли с блокиращ диф / а що ми яде повече задна дясна като толко знае..... / и хидропневматично окачване.

                            Това ТРЕЛЕРБОРГ кине и фрЬга,и по параметри мога да си ги тьрся.А сега някой да каже какви може да са му параметрите,колко налягане може да има там и с колко м/с може да му се вьрти вала на това ........помпа
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: ZF резервни части - кой е Човека?

                              Тия горе като им тресна в каталога само температурния режим от 0 да речем до 95 и ми излизат 3 семеринга,избирам тоя де се врьтка най-бьрзо и наскубвам 5 за проба.
                              Кофтито е,че дьржат на ниско налягане или поне на мен така ми се струва,всичко е до 7,.2 пс.
                              Installation Dimensions
                              Shaft diameter, d1 h11 25.0 mm
                              Bore diameter, d2 H8 35.0 mm
                              Width, b 7.0 mm
                              Seal Capabilities
                              Min. Temperature -30.0 °C
                              Max. Temperature 200.0 °C
                              Speed max. 30.0 m/s
                              Pressure max. 0.05 MPa
                              А някой по-разбиращ да каже да ги слагам ли вьобще или да си ровя още?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X