Обява

Свий
Няма добавени обяви.

20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

    Това беше и скритият замисъл, Злати, разконспирирА ме
    Следващият път ще има и поне още един от Ентусиастите.
    Радо - на Баба имаше една голяма табела на оградата зад паметника, може табелките да ми ги донесеш сега на Бунтовна и ще ги сложим на масата до паметника следващият път.
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • #32
      От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

      Браво, интересна разходка сте спретнали. Как ми се кара с вас, ама няма как на този етап.
      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
      0888/00-55-37

      Коментар


      • #33
        От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

        Радо тази Тойота 200000км е теглила тежки ремаркета в Швейцария, после обиколи натоврена като муле два пъти Европа и цяла Южна Америка.
        И сега ти ще довършиш в нашите камънаци!
        Е браво!!!
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #34
          От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Радо тази Тойота 200000км е теглила тежки ремаркета в Швейцария, после обиколи натоврена като муле два пъти Европа и цяла Южна Америка.
          И сега ти ще довършиш в нашите камънаци!
          Е браво!!!
          Руси, това дето го описваш само доказва, че ще се справи и с нашите каманаци и калища А аз иначе много внимавам...
          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
          BMW F650CS
          Радо о885 5о 59 5о

          Коментар


          • #35
            От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

            Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
            ... А аз иначе много внимавам...
            Когато не спиш може би...
            V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

            Коментар


            • #36
              От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

              Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
              Когато не спиш може би...
              Шшшт , като ме морите с такива преходи, какво да правя. Добре, че още не сте сложили пейка нейде към Емине, че тогава не ми се мисли
              Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
              BMW F650CS
              Радо о885 5о 59 5о

              Коментар


              • #37
                От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                Бе аз си спомням и други сезони с тоз ТойоТ, който ти много го внимаваш, при тегленето на Нисань, че и на влакче ни тегли еднаж
                Ма ако са ти изморителни тез разходки - да те запишем за Руй... Ще жертваме по 2,20 и ще те запишем
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #38
                  От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  Ма ако са ти изморителни тез разходки - да те запишем за Руй... Ще жертваме по 2,20 и ще те запишем
                  Не става, притеснявам се от камери
                  Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                  BMW F650CS
                  Радо о885 5о 59 5о

                  Коментар


                  • #39
                    От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                    Щом се притесняваш от камери, да измислим некво друго сецанье... ако си събрал 2,20...?
                    V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

                    Коментар


                    • #40
                      От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                      Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
                      Щом се притесняваш от камери, да измислим некво друго сецанье... ако си събрал 2,20...?
                      Ще разбия касичката на децата щом трябва
                      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                      BMW F650CS
                      Радо о885 5о 59 5о

                      Коментар


                      • #41
                        От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                        Хубаво сте си прекарали. А и добро време сте избрали
                        За съжаление все по-често се срещат псевдо-офроуд маниаци ...

                        Пресен пример от вчера... Балкана бе пълен с народ - празнува се ден на малината под Ком...
                        И при целия този народ по пътеките и на върха, пак се намери отворко да вдига пушиляка между туристите
                        За съжаление бях вече около масичката на фунията и не можах да го заснема контрастно от такава дистанция, но мисля, че нещата са ясни...
                        Знаете - пътеката е една...
                        При такова движение (на първата снимка) и над 20 човека постоянно горе на върха, е най-малкото некоректно някой да се навира с джип в тълпата само защото го мързи или пък иска да си покаже лъскавото си МПС...
                        Затова - евалата, че сте избрали правилното време - и вие сте си изкарали добре, а и не сте пречили на туристите...
                        А народ имаше много...


                        Пристига отворкото


                        Подминава хората


                        И съответно закъсал..

                        и уплашен от малкото камъни - захвърля колата покрай пътеката за да може да каже - 'бях на Ком'...



                        Вижда се какъв 'офроуд-маниак' е и по начина на спиране под наклон де...

                        П.С. микробусчето малко по-долу бе дърт Фолксваген транпортер на берачи на боровинки и малини - те идват мнооого рано и си заминават късно, и не пречат на никого (ако не се смята развалянето на фона на девствената природа де)
                        Последно редактирано от slowtraveler; 11-08-13, 16:53.
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #42
                          От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                          Е как можа в едно изречение да сложиш снимка на Субару и да напишеш думата "закъсал"? Само да те напипат сега...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #43
                            От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                            Виноват
                            Наистина не закъса - можеше да се спусне обратно надолу
                            Но въпроса не бе дали може още...
                            Подразни ме неправилно избраното време на щурмуващия върха (явно с цел показност)...
                            Колегите, пуснали тази тема са си направили разходката като едновременно са си направили кефа, но и не са чакали някой планински празник за да може повече хора да ги видят 'какви са майстори' провирайки се между 'нормалните' туристи, тръгнали по балкана за да подишат чист въздух и да се порадват на тишината и спокойствието на планината...
                            Просто трябва да се мисли като се прави нещо...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #44
                              От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                              Какви майстори - ние не можем до аматьорите да стигнем още
                              Към края на месеца мислиме да опитаме пак, че после става доста къс деня.
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • #45
                                От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                                Качването не е тежко... Мисля, че дори и кашкая ще го изкатери без проблем (не съм пробвал)...
                                Проблема е, че там се пречи на хората ако времето не е избрано правилно - върха е лек за туристически достъп дори и за пенсионери и особено лятото при хубаво време има доста народ....
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X