Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запекло бутало на Cayenne S

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Запекло бутало на Cayenne S

    Здравейте!
    Поршето е с дефектен цилиндър и запекло бутало... някой може ли да ми каже как се свалят..Благодаря

  • #2
    От: Запекло бутало на Cayenne S

    Процедурата е същата както при всеки един друг двигател !
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

    Коментар


    • #3
      От: Запекло бутало на Cayenne S

      Най-добре е да отидете в специализиран сервиз. Не мисля, че ако Ви обяснят ще направите ремонта на пътя.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Запекло бутало на Cayenne S

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Най-добре е да отидете в специализиран сервиз. Не мисля, че ако Ви обяснят ще направите ремонта на пътя.
        +1

        Коментар


        • #5
          От: Запекло бутало на Cayenne S

          Здравейте, колата е на сервиз, но май там имат проблем...мисля,че не може да бъде преместена и за това трябва да получа инфо от някъде...

          Коментар


          • #6
            От: Запекло бутало на Cayenne S

            Първоначално публикуван от karatista Преглед на мнение
            ....Поршето е с дефектен цилиндър и запекло бутало...
            Спомени моля какво разбираш под "дефектен цилиндър" а и кой мотор е на машината (не че съм правил поршета), година, приблизителни километри. Как запече, в движение ли, или имаш нещо докарано на репатрак с "диагноза".......
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Запекло бутало на Cayenne S

              Поршето е v8 4.2/5(не съм сигурен за кубатурата) 2007 г. на 100000 км.
              Проблема, който ми казаха,че има е- че, алуминия от буталото се наслагвал върху цилиндъра и го износвал и с този проблем е карано 20000 км.

              Коментар


              • #8
                От: Запекло бутало на Cayenne S

                Слага се друг (нов) двигател .....изчисти си пощенската кутия, като младши учасник си с по-ограничени права.
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  От: Запекло бутало на Cayenne S

                  Уффффф.....
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Запекло бутало на Cayenne S

                    Първоначално публикуван от karatista Преглед на мнение
                    Здравейте!
                    Поршето е с дефектен цилиндър и запекло бутало... някой може ли да ми каже как се свалят..Благодаря
                    За такъв авотомобил - оторизиран сервиз! Без излишни експерименти..

                    Коментар


                    • #11
                      От: Запекло бутало на Cayenne S

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Слага се друг (нов) двигател .....изчисти си пощенската кутия, като младши учасник си с по-ограничени права.
                      Като младши - няма поща още.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Запекло бутало на Cayenne S

                        Оказва се че това е втория двигател с такъв дефект,за който съм чувал .На един му набиха ризи и му продадох сегменти и си го карат.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Запекло бутало на Cayenne S

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Слага се друг (нов) двигател .....изчисти си пощенската кутия, като младши учасник си с по-ограничени права.
                          Това ли е единствения начин- смяна на двигатела.. то ще стане златно..

                          Коментар


                          • #14
                            От: Запекло бутало на Cayenne S

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Като младши - няма поща още.
                            Има ама малка, и трябва да трие веднага щом прочете....

                            Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                            .....На един му набиха ризи и му продадох сегменти и си го карат.
                            Сигурно, но това не се прави от "градински" майстори

                            Първоначално публикуван от karatista Преглед на мнение
                            Това ли е единствения начин- смяна на двигатела.. то ще стане златно..
                            През деня говорих за теб с разни хора съвсем на бързо, а сега съм уморен да ровя за информация. Споменаха ми за алуминиев блок с обработени за здравина повърхности на цилиндрите. Това в "домашни" условия не се ремонтира. По-горе споменатото набиване на ризи е възможно, но си трябва професионализъм и хора с опит (т.е. сервиз с възможности)
                            П.П. Аз примерно се стремя да не поемам ремонт ако немога да си платя нанесените евентуално щети гаранционно....
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #15
                              От: Запекло бутало на Cayenne S

                              То по дефолт си е "златно". Ако искаш да го караш и поршето струва повече от два твой брутни месечни дохода не се занимавай. Ако искаш да го купиш, поправиш и продадеш да изкараш някоя кинта - забрави. На пръсти се броят сервизите които могат да го направят качествено, сумата ще е пет цифрена и пак няма да изкара много.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X