Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на един боец Wartburg 311(1000)limousine de luxe 1963г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Историята на един боец Wartburg 311(1000)limousine de luxe 1963г.

    Направо не знам какво да напиша след толкова време ,ще кажа само за начало ;Историята на боеца не е приключила!Направо ми се насълзяват очите щом се реших да пиша.Ще започна с това,защо всичко изведнъж спря ,направо не мога да повярвам!Всякак беше вчера.На 07,11,2013г. Баща ми почина... ,всичко в моя живот се промени изведнъж .Не бях писал във форума 5 години.Влизах от време на време и направо ми изтръпваше гърлото щом си виждах темата .Като за начало ще кажа Вартбурга е така както го оставих (зазимен покрит с брезент ).На пролет смятам всичко отново да започне със своето темпо.За съжаление няма да разполагам с предишното ми време ,но варианти има
    Последно редактирано от iszs; 11-12-18, 19:58.
    Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

    Коментар


    • #62
      От: Историята на един боец Wartburg 311(1000)limousine de luxe 1963г.

      Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
      Направо не знам какво да напиша след толкова време ,ще кажа само за начало ;Историята на боеца не е приключила!Направо ми се насълзяват очите щом се реших да пиша.Ще започна с това,защо всичко изведнъж спря ,направо не мога да повярвам!Всякак беше вчера.На 07,11,2013г. Баща ми почина... ,всичко в моя живот се промени изведнъж .Не бях писал във форума 5 години.Влизах от време на време и направо ми изтръпваше гърлото щом си виждах темата .Като за начало ще кажа Вартбурга е така както го оставих (зазимен покрит с брезент ).На пролет смятам всичко отново да започне със своето темпо.За съжаление няма да разполагам с предишното ми време ,но варианти има
      Част от живота. Неприятна.

      Ще се справиш! Смело напред!
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


      • #63
        От: Историята на един боец Wartburg 311(1000)limousine de luxe 1963г.

        Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
        Той е имал мотор Балкан с кош
        Имаш ли снимка?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X