Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за Beta RR 50 куб.см?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за Beta RR 50 куб.см?!?

    Ще си вземам мотор 50 кубика поради простата причина че на 16 мога да изкарам М категория.Та така да попитам ако си взема Beta RR 50cc,дали ще мога да намирам части за евентуални преправки или пък само консумативи?!Също тъка не знам дали може да се слагат ''пистови'' гуми,защото повечето Бети са с кросови.Чувал съм че Бета от страна на удобства са слаби в смисъл че седялката е доста неодобна.Вярно ли е ?!

  • #2
    От: Какво мислите за Beta RR 50 куб.см?!?

    Колега, мислех да не ти пиша, но хайде. Пускането на почти една и съща тема в който и да е раздел, няма да ти донесе повече информация След като не си сигурен в избора ти на марка мотор, тогава не пускай нова тема, ами просто пиши в съществуващата. Да не говорим, че преди твоята имаше друга тема специално за сендата Не го приемай много лично, а чети и разглеждай, преди да направиш следващата крачка Иначе относно бетата, за мен е един и същ мотор със сендата, така че много няма смисъл от търсене на разлика между двата
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #3
      От: Какво мислите за Beta RR 50 куб.см?!?

      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
      Колега, мислех да не ти пиша, но хайде. Пускането на почти една и съща тема в който и да е раздел, няма да ти донесе повече информация След като не си сигурен в избора ти на марка мотор, тогава не пускай нова тема, ами просто пиши в съществуващата. Да не говорим, че преди твоята имаше друга тема специално за сендата Не го приемай много лично, а чети и разглеждай, преди да направиш следващата крачка Иначе относно бетата, за мен е един и същ мотор със сендата, така че много няма смисъл от търсене на разлика между двата
      Извинявам се за което!Но не съм много запознат с ''неписаните правила'' в форума,разглеждах много по тази тема дори прочетах и твоето мнение за Бета и Дерби, че са еднакви в предишния пост на някой от колегите.Пак се извинявам за това че пусках горе-долу идентични теми в един раздел.

      Коментар


      • #4
        От: Какво мислите за Beta RR 50 куб.см?!?

        Колега на 16 години можеш и А1 да изкараш и ако не се лъжа двигателя на Beta-та е Minareli AM6 на който в нета е пълно с части.

        Коментар


        • #5
          От: Какво мислите за Beta RR 50 куб.см?!?

          Здравейте,някой може ли да каже какво е производството на тези моторчета?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X