Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TH22AT не иска да приема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: TH22AT не иска да приема

    И аз имам същия проблем с такава станция.предава а не приема(Приема като е натиснат бутона монитор и станцията шуми постоянно и като предава друга станция спира да шуми и чува.Ако някой може да помонге ще има бира
    Последно редактирано от SaTaNaTa_83_stz; 01-07-13, 22:50. Причина: Допълнение
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

    Коментар


    • #17
      От: TH22AT не иска да приема

      това имам в архивите за тази китайка ( не е кенууд ТН-22А)

      KENWOOD TH-22AT

      Задържа се бутон DIAL да изписка, натиска се бутон SCAN/ADD и се влиза в режим VFO, набира се честотата, задържа се бутон FUNC замигва F, бутон C/MR, показва се номер за канал, избира се с врътката канала, и с бутон PTT се запомня, излиза се от VOF с бутон DIAL - бутон LOW/SQ, показва се запомненият канал, задържа се бутон DIAL да изписка един път и замига F още един път бутон DIAL . Показва се номер за канал и честотата.
      Шифт се задава в режим VOF, бутон FUNC замигва F, бутон 0+/– шифт, показава се шифта от 1,000 MHz ,с бутон SCAN/ADD се избира (-) или (+), бутон STEP, с бутон LOW/SQ се избира 1,000. бутон FUNC замигва F, бутон 0+/– шифт, показава се шифта от 1,000 MHz, повтаря се за 50KHz, наглася се за 7,600MHz с врътката, с бутон PTT се запомня, задържа се бутон FUNC замигва F, бутон C/MR, показва се номер за канал, избира се с врътката канала, и с бутон PTT се запомня, излиза се от VOF с бутон DIAL - бутон LOW/SQ, показва се запомненият канал, задържа се бутон DIAL да изписка един път и замига F още един път бутон DIAL . Показва се номер за канал и честотата. Веднъж зареден шифта се помни до следващата необходима промяна .
      Подтон се задава в режим VOF, бутон FUNC замигва бутон B/ENC, с бутон LOW/SQ се избира 9 (DSC) и подтон (91,5), задържа се бутон FUNC замигва F, бутон C/MR, показва се номер за канал, избира се с врътката канала, и с бутон PTT се запомня, излиза се от VFO с бутон DIAL - бутон LOW/SQ, показва се запомненият канал, задържа се бутон DIAL да изписка един път и замига F още един път бутон DIAL . Показва се номер за канал и честотата. Веднъж зареден се помни до следващата необходима промяна .
      Малка / голяма мощност, 0,200/2,5W с бутон LOW/SQ.
      Реверс на честота за репитер, задържа се бутон FUNC замигва F, бутон 3/R се избира.
      Осветление на дисплея, задържа се бутон FUNC замигва F, бутон 2 LED се избира с врътката постоянно светене on , изключено off, при натискане на бутон да светва A и след време да се изключва.
      Широка и тясна лента, при 6,25 стъпка да се включи стрелката на дисплея, задържа се бутон FUNC замигва F, с бутон 4 W/N , а при по висока стъпка от (6,25) да се изключи.
      Заключване на радиото, с бутон FUNC замигва F, бутон */§, и обратно, на дисплея се поевява +.
      Сканиране на запомнени канали. В режим канали с бутон FUNC замигва F, бутон SCAN/ADD ако е активирана буква А на дисплея.или не се вижда – не сканира канала. Задържа се бутон SCAN/ADD, на дисплея се поевява SCAn, при наличие на сигнал, спира и показва къде се чува.Деактивира се със бутон SCAN/ADD.
      VOX- режим, с бутон FUNC замигва F, бутон 1/ VOX, избира се с врътката режим off, 1,2,3 за степен на задействане.
      Изтриване на зададен канал, с бутон FUNC замигва F, бутон D/DEL, показва се показва се запомненият канал, избира се с врътката канала, и с бутон PTT се изтрива.

      Някъде из чекмеджетата имам книжката на английски. Ако някой проявява интерес мога да я потърся.
      Последно редактирано от ukw_kj; 02-07-13, 14:00. Причина: Допълнение

      Коментар


      • #18
        От: TH22AT не иска да приема

        Нямам бутон VOF!
        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
        "Mud Angels" Stara Zagora

        Коментар


        • #19
          От: TH22AT не иска да приема

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Ако имаш място в кофата, имам едно за тебе...
          В моята кофа има място аз имам с какво да слушам, трябва ми предавалото
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #20
            От: TH22AT не иска да приема

            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
            В моята кофа има място аз имам с какво да слушам, трябва ми предавалото
            Да ти свърши някаква работа ако работи на 2-та метра, за 70см за какво ти е?
            LZ1PER

            Коментар


            • #21
              От: TH22AT не иска да приема

              Пак за същото Просто ще има и там .. мисля да кросбандвам за да не се цапа ефира...
              П.П. Но това е тема за друга тема...
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #22
                От: TH22AT не иска да приема

                Печатна грешка, много се извинявам не е VOF a VFO

                Коментар


                • #23
                  От: TH22AT не иска да приема

                  Как реши проблема ?Моята едната предава но не чува,втората чува пък не предава!Пълна лудница))))
                  Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                  тел 0898-31-о8-41

                  Коментар


                  • #24
                    От: TH22AT не иска да приема

                    Както вече написах и на предната страница, тези дето не "чуват" имат за смяна филтри. Няма ги, но и да се намерят не си струва да се купуват и сменят, ще струва по-скъпо от цялото радио. Толко им е бил живота....
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #25
                      От: TH22AT не иска да приема

                      Първоначално публикуван от ledenia1973 Преглед на мнение
                      Как реши проблема ?Моята едната предава но не чува,втората чува пък не предава!Пълна лудница))))
                      Изчисти Ctcss/Dcs кодировката (22стр.) и шифта (Намери си го сам). Тогава пробвай.

                      Специално за мераклии се напъвах, напъвах и ви снимах оригиналната книжка на тия китайци. Не, че станциите ще станат Кенууд, ама взимам по бира за 1 сваляне.

                      Опс. Не ми дава да го кача. 75мб дойде. Ще пробвам да го смачкам.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060632.jpg
Прегледи:1
Размер:117.8 КБ
ID:5541846 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060629.jpg
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5541843 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060626.jpg
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5541840 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060620.jpg
Прегледи:1
Размер:132.2 КБ
ID:5541837 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060633.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5541847 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060630.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5541844 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060627.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5541841 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060621.jpg
Прегледи:1
Размер:118.9 КБ
ID:5541838 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060635.jpg
Прегледи:1
Размер:89.7 КБ
ID:5541835 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060634.jpg
Прегледи:1
Размер:131.1 КБ
ID:5541848 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060631.jpg
Прегледи:1
Размер:128.8 КБ
ID:5541845 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060628.jpg
Прегледи:1
Размер:118.0 КБ
ID:5541842 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060622.jpg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5541839 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060619.jpg
Прегледи:1
Размер:124.1 КБ
ID:5541836

                      Баси. Някой ако може да го поправи.
                      Последно редактирано от drukman; 29-11-13, 00:13.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #26
                        От: TH22AT не иска да приема

                        Едно голямо БЛАГОДАРЯ!
                        Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                        тел 0898-31-о8-41

                        Коментар


                        • #27
                          От: TH22AT не иска да приема

                          Да не тръгнаха?
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #28
                            От: TH22AT не иска да приема

                            Не!))))
                            Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                            тел 0898-31-о8-41

                            Коментар


                            • #29
                              От: TH22AT не иска да приема

                              Трябва да ги дам на някой да си поиграе ,че енглиша съм скаран!
                              Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                              тел 0898-31-о8-41

                              Коментар


                              • #30
                                От: TH22AT не иска да приема

                                Някой знае ли как се прави пълен резет. Според снимките по нагоре съм изключил всичко и пак не чува. Ще ми се да опитам и някакъв пълен резет преди да я дам на някой да я отвори.
                                Възможно ли е да работи нормално, гасиш и пускаш след няколко часа и вече да не работи
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X