Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

    Въпроса е принципен.

    По-добре с естествен цвят свежа и красива по своему отколкото черна с рани, петна, комплекси и нерви.

    Кожата има нужда да диша, и добре кръвоснабдена за да е здрава. Подстрижи се, спри с боядисването и се масажираи всяка вечер. Кремове, маски, бои и шапки влиаят лошо на кожата на главата.

    Потърси доктрор Тонкин, и двете ми деца имат големи проблеми с кожата, едното дори много го закъса от неправилни лечение.
    Т5
    Crossrunner

    Коментар


    • #17
      От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

      ама ако спра да се боядисвам съм на 70 процента бяла- генна обремененост, мои роднини бяха по на 25 с чисто бели коси, как да ходя на 45 години като баба, разбрах, че в черната боя има едно вешество, което го няма в другите цветове, което предизвиква алергии и може би трябва да сменя черната с тъмно кафява

      Коментар


      • #18
        От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

        Без дерматолог няма да стане работата, познавам един тук в София, много е добър, успява да унищожи дори гъбички по мъжки крака.
        Иначе за боядисването няма лошо, но не бива и да е самоцел. Иначе я си представи реакцията на мъж, който те хареса, пипне те по косата а ти изврещиш на умряло заради раните. По-добре с бяла коса и секс, отколкото с рани и на сухо.

        ПП. Пробвай светло русо. Явно в по-тъмните има нещо гадно.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Опитай без боя. Никога не съм харесвал боядисани коси - създават усещане за менте.
          Хабсолютно... тя главата си ти казва, че не иска тея отрови, ама ти на пук ли или кфо?

          Коментар


          • #20
            От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

            за гъбичките имам от баба ми супер лек, който има проблеми , нека се обади на ЛС, излекувах една колежка за 2 седмици, след като беше страдала с години и беше дала сума ти пари за мехлеми..., но за косата - преминавам на тъмно кафява, много обичам и харесвам черна коса, но тя не ми се отблагодари с признателност..., що се отнася до предния пост - не мога да ходя като бабичка на 45 години с бяла коса...търся алтернативи

            Коментар


            • #21
              От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Без дерматолог няма да стане работата, познавам един тук в София, много е добър, успява да унищожи дори гъбички по мъжки крака.
              Иначе за боядисването няма лошо, но не бива и да е самоцел. Иначе я си представи реакцията на мъж, който те хареса, пипне те по косата а ти изврещиш на умряло заради раните. По-добре с бяла коса и секс, отколкото с рани и на сухо.

              ПП. Пробвай светло русо. Явно в по-тъмните има нещо гадно.
              То и аз мога да лекувам гъбички по краката без да съм дерматовенеролог/пълното означаване на тази медицинска специалност/.Доказано!Иначе най-вероятно се касае за кожна проява на вътрешно заболяване/една голяма и не до там изследвана и диагностицирана вселена от заболявания/.
              Както във всяка здравна тема се прескача ролята на общопрактикуващия семеен лекар.който е основен медиатор на здравните проблеми на пациента!
              Иначе нещата ще се решат най-вероятно интердисциплинарно с участието на алерголог.дерматовенеролог.интернист.специалист по обща медицина на първо място като интегратор на процеса.
              По отношение на конституционално-козметичния дефект засега няма решение!
              Един се мъчеше да си избелва меланина взе че се гътна...../Джексън/.
              Иначе аз лично не бих се спрял от белите коси на жена ако става !!!!
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #22
                От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                А бе ти хубаво обичаш тъмна / черна, ама я пусни една анкета , да видим какво обичат мъжете, освен ако не си против тях де.
                А за бабешкия лек - няма да работи при всички, даже при някого може да има обратен ефект, но това без правилните изследвания няма как да е ясно.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #23
                  От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                  Супер си! Това, че не те вълнува бялата коса ме кара да си мисля, че си мъж над всичко, защото не е важно каква е косата, а каква е жената!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Без дерматолог няма да стане работата, познавам един тук в София, много е добър, успява да унищожи дори гъбички по мъжки крака.
                    Иначе за боядисването няма лошо, но не бива и да е самоцел. Иначе я си представи реакцията на мъж, който те хареса, пипне те по косата а ти изврещиш на умряло заради раните. По-добре с бяла коса и секс, отколкото с рани и на сухо.

                    ПП. Пробвай светло русо. Явно в по-тъмните има нещо гадно.
                    Пламене, може ли да ми пратиш на ЛС координатите на твоя кожен доктор?
                    И стига с това русо, че ша почина!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                      Майка ми започна да побелява още на 25, а на 35 вече над 50%... сега мъжО я кара да се изрусява, но сигурно си е чисто бяла на 50... Много се дразня, но това е то. Преди изглеждаше супер, а сега... е руса . Мразим русо и черно. Изобщо боядисани коси, гримове и простотии... То ако си грозен, освен да станеш по-грозен с изкуственото... кфо друго? Само дето сипвате милиарди в банките на разни концерни, дето трепат животинки да си тестват боклуците, от които после ви падат косите и кожите . Изобщо не го разбирам тва... инак и аз се изрусих 2-3 пъти като тинейджър... ма после пораснах все пак...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                        Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                        Супер си! Това, че не те вълнува бялата коса ме кара да си мисля, че си мъж над всичко, защото не е важно каква е косата, а каква е жената!
                        Абсолютно да!!!Косата при хомо сапиенс е атавизъм!
                        Може да е блондинка с най-естествената .гъста."мазна"пача.ама да е куха лейка,която няма да изтърпя и една минута.Или пък да ми симулира оргазми когато я пипна по клитора!
                        Влюбвал съм се в усмивки или в реплики......кой пък е дефинирал красотата .естетиката ,а оставя на заден план интелекта.душата и комплаянса!
                        П.С.Щастливо съм оженен след разнообразен, многоброен и дългогодишен проучвателен опит в дис плейн.
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          Пламене, може ли да ми пратиш на ЛС координатите на твоя кожен доктор?
                          И стига с това русо, че ша почина!
                          Такаааа - за русото - сама си видяла , че жена ми не е, та затова. А ма пък дългата щерка, зетя, аз - все сме руси, еле па я - пепел от русо.
                          За доктора - имаш ЛС.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #28
                            От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                            ....Иначе аз лично не бих се спрял от белите коси на жена ако става !!!!
                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            ..... да видим какво обичат мъжете, ......
                            Е как да преценим, като на аватара си е с гръб и навлечена като монахиня


                            Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                            .....да сменя черната с тъмно кафява
                            Жена ми имаше щения години наред към кафяво кестеновото, но един ден нещо ми текна и и казах да се пребоядиса в тъмнопатладжанен металик....и всички ахнаха. Огледай и други цветове
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #29
                              От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Жена ми имаше щения години наред към кафяво кестеновото, но един ден нещо ми текна и и казах да се пребоядиса в тъмнопатладжанен металик....
                              С допълнителен слой гланц лак и сигнално-жълти кантове
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #30
                                От: Боята за коса- голям проблем или просто дразнител

                                А що не пробваш с натурални оцветители - демек къна.

                                Няма да казвам какво има в боята за коса )) А знам щото съм продавал на цялото съвеЦка жена върховни бои за коси
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X