Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ухапване от български скорпион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ухапване от български скорпион

    И това е вариант
    Ама не са звукови и явно не са ефективни.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #17
      От: Ухапване от български скорпион

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Имаме доста скорпиони и в къщата също. Днес в кърпата за ръце един скрит жилна жената по кУтрето... В нета пишат, че не се опасни, но все пак да попитам и тук, в духа на ухапванията . Има ли изобщо опасност или да не се притесняваме?
      Значи всичко в природата се връща, тя тебе, нея пък скорпион.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #18
        От: Ухапване от български скорпион

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Скорпионите са в Червената книга, освен това се радвай, че ги има щото едно, че пазят от разни досадни твари значи, че при теб е екологично чисто. И не са отровни.
        Черни или зелени са? Че едните са съвсем редки
        Всички скорпиони са отровни, не пазят от нищо и не са в червената книга. Носят на доста зарази, радиация и каквото се сетиш, тва за екологично чистото ....
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #19
          От: Ухапване от български скорпион

          Ха сега де...

          Коментар


          • #20
            От: Ухапване от български скорпион

            Събери ги и ги пусни в спалнята на някой от форумните псевдо природозащитниците.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #21
              От: Ухапване от български скорпион

              http://www.nytimes.com/2008/06/11/di...hina.html?_r=0
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Ухапване от български скорпион

                Пекин:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_2130.jpg
Прегледи:1
Размер:116.5 КБ
ID:5496754

                Аз пасувах. На следващия ден, единия от американците каза, че сина му много ги харесал. Били хрупкави и не знам какво си...
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #23
                  От: Ухапване от български скорпион

                  Скорпиони черни и ние имаме на вилата. Принципно са доста безобидни, но пък жената не може да трае конкуренция и държи да ги ликвидирам.
                  Ето какво съм писал преди 2 години:
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...=121576&page=2
                  Скорпион не ме е жилил. Чувал съм, че било подобно на ужилване от оса.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ухапване от български скорпион

                    И кфо начи, тея наще скорпиончета се оказаха балъчета. Жената нищо и нЕма вече... Реално ухапването от човек си остава по-опасно

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ухапване от български скорпион

                      Аз имах скорпиони в къщата в Брацигово седяха си на хладно на двора под камъните, докато един не не ме ужили..., докато ровех да си садя цветята...аз съм алергична, моментално ми се поду езика и едва можех да дишам, спаси ме инжекция от бърза помощ, та хич не ме интересува дали са в червената книга, но за алергични хора са опасни! Впоследствие напръскахме всичко с препарат, та чак дворът прогизна, и като че ли за известно време изчезнаха...няма да забравя как дъщеря ми беше бебе и отивам да я видя -че спинкаше и я заварвам със скорпион на възглавницата...Може иначе да са безобидни но ако ухапят алергичен човек става проблем, така или иначе ги мразя. Отвратителни са дори на външен вид!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ухапване от български скорпион

                        Майка ми така преди години и се поду не само езика, но и цялото лице. Грозна и опасна ситуация, а от спасителната инжекция разви начална степен на цироза, ако и да не пие нищо алкохолно. Даже не стана ясно, какво я ужили. Та от тогава много притеснителен като стане дума за жилнати жени .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ухапване от български скорпион

                          Ми мен преди години ме ухапа не стоножка, а бебето на стоножка, бях се навряла под една огромна хортензия да садя циклами и нещо ми падна в гърба - бях по потник...все едно електрически ток ми мина през гърба, пари и боли ужасно, аз свалих потника и вътре имаше една стоножка полупрозрачна и към 1 см,. толкова беше още малка и ега ти - каква отрова има.... Пак се спасихме с инжекция и антиалергени...та внимавайте много...може да ви се струват много милички и много безопасни, но голяма част от насекомите са твърде жестоки - те не са виновни... но за алергични хора са твърде опасни. Да не говоря как от стършел дъщерята на една моя приятелка само дето не умря в ръцете ми...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ухапване от български скорпион

                            Стършели също имам налични . Един приятел ми помагаше да вдигнем тежък пън и изпищя. А не е женчо. Огромен стършел го беше жилнал, ръката му се поду и отече от охапаното на китката до лакътя. Не е алергичен, но доста тежко си беше. 2 седмици му минаваше. За алергичен човек или малко дете е изключително опасно. Но скорпиончета не бяха хапали никой около мен и сутринта се зачудих дали и те не са от притеснителните или наистина са безопасни за не алергичните. Щото пък скоро гледах пак последния Индиана Джоунс и той рече, щото малките скорпиони са бая по-опасни ... ех тези филми

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ухапване от български скорпион

                              Пусни една снимка, че такова дзвер не съм вижда.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ухапване от български скорпион

                                И аз не бях виждал такъв стършел, но снимка не му направих. Колкото палец-а ми голям беше. Сега ме накара да питам чичо гугъл и сякаш става дума за гигантски японски/азиатски стършел http://bg.wikipedia.org/wiki/Гигантски_японски_стършел



                                Е те такову! Изобщо и преди и след това не съм виждал и се опулих сериозно. Даже като извика моя човек си рекох да не му притиснахме ръката, щот си беше бая дънер... В шумата под него явно е бил. Ръката му стана лилава в петно около охапаното с размер приблизително, колкото голяма банкнота... 100 лева примерно. Ужаст!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X