Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една интересна новина...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Една интересна новина...

    Ще видим в най-скоро време, как ми се струва.

    Коментар


    • #17
      От: Една интересна новина...

      Едно е да е ясно кой ще вземе мача, съвсем друго - головият резултат. За него вече може да се залага. Оттам нататък потта в учението и кръвта в боя никой не ги е отменял, а израелските пилоти и самолети все струват някой литър керосин.

      Коментар


      • #18
        От: Една интересна новина...

        Не е факт, Ясене.

        Коментар


        • #19
          От: Една интересна новина...

          Дам - става чудо и изведнъж сирийците дето не им е вързало при няколко войни с Израел (най-често в комплект с още няколко съседни държави) вземат че бият.... Възможно е... също така е възможно и догодина България да стигне Израел по БВП ... ама е малко вероятно един вид.
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #20
            От: Една интересна новина...

            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
            Не е факт, Ясене.
            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            Дам - става чудо и изведнъж сирийците дето не им е вързало при няколко войни с Израел (най-често в комплект с още няколко съседни държави) вземат че бият.... Възможно е... също така е възможно и догодина България да стигне Израел по БВП ... ама е малко вероятно един вид.
            Лично аз не се съмнявам кой би спечелил конфликт между Сирия и Израел. Поне що се отнася до типично военните критерии - ранени, жертви и тн. Само че жертвите на двете страни струват различно и обществата им различно реагират на тях.

            Коментар


            • #21
              От: Една интересна новина...

              Само не разбрах къде ние на нас ПВО-то.Самолетите ги видях.Безмерци летят след като ,другите се наиграят.Страх ги е да не се ударят ли ?

              Коментар


              • #22
                От: Една интересна новина...

                Първоначално публикуван от efreytora Преглед на мнение
                Само не разбрах къде ние на нас ПВО-то.Самолетите ги видях.Безмерци летят след като ,другите се наиграят.Страх ги е да не се ударят ли ?
                ПВО-то, поне що касае ЗРВ има досадния навик да си седи на земята, и тук таме да пуска по някоя ракета. Та ако очакваш да ги видиш в небето над Ямбол - недей.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #23
                  От: Една интересна новина...

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  ПВО-то, поне що касае ЗРВ има досадния навик да си седи на земята, и тук таме да пуска по някоя ракета. Та ако очакваш да ги видиш в небето над Ямбол - недей.
                  Просто не се сещам за поделение ПВО в Южна България,пък май и в северна не се сещам.Та ми е интересно къде е ПВО-то.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Една интересна новина...

                    Малко на юг от Болярово,след Ружица,има(ше) станции на ПВО,а ракетките бяха в Тополовград.
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Една интересна новина...

                      Първоначално публикуван от efreytora Преглед на мнение
                      Просто не се сещам за поделение ПВО в Южна България,пък май и в северна не се сещам.Та ми е интересно къде е ПВО-то.
                      Не ве, мен ми стана интересно как точно се очаква да ги видиш от балкона си в Ямбол - летящи ПУ, що ли ? Иначе СРЦ-то на С-300 по документи му дават къде 200 км обхват - напълно достатъчно. Това ако не са го преместили от Горня Баня за ученията...
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Една интересна новина...

                        Първоначално публикуван от efreytora Преглед на мнение
                        Само не разбрах къде ние на нас ПВО-то...
                        Това е добре. Много добре.

                        Ако при учението и израелците не са разбрали къде е - още по-добре.

                        Зер на ПВО-то това му е работата - хем да пво-вства, хем колкото се може по-малко народ да го знае къде е
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #27
                          От: Една интересна новина...

                          Ако са хвърляли примамки значи са имали "радарно предупреждение". Добре, че идват тук таме някой гости та нашите летци да пооправят нальота.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Една интересна новина...

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            Не ве, мен ми стана интересно как точно се очаква да ги видиш от балкона си в Ямбол - летящи ПУ, що ли ? Иначе СРЦ-то на С-300 по документи му дават къде 200 км обхват - напълно достатъчно. Това ако не са го преместили от Горня Баня за ученията...
                            Къв балкон ,на кашлата живея та ми уплашиха овцете .Та за тва и питам самолети видях, ама ПВО кат не сам виждал и знам ли го мойе и то да фърчи

                            Коментар


                            • #29
                              От: Една интересна новина...

                              Руснаците, гледам в Ле Бурж са изкарали някакво доста добро ПВО, та ако има конфликт ще е интересно ако дадат на Сирия така да пробват един образец.
                              Статията
                              Лопата - друг солдата!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Една интересна новина...

                                Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
                                Руснаците, гледам в Ле Бурж са изкарали някакво доста добро ПВО, та ако има конфликт ще е интересно ако дадат на Сирия така да пробват един образец.
                                Статията
                                М нем- няма да дадат. И не за друго - има сключена сделка. А и да дадат - няма да успее да стигне до Сирия. Щото ще има морска и въздушна блокада. А и само по себе си ПВО то не е панацея - дори да е много добро- справка войната от Йом Кипур.
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X