Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

    Гледам ги дават летни и доста неикономични - бързо ли се износиха, защото аз си карам предимно по асфалт?
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #62
      От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
      Гледам ги дават летни и доста неикономични - бързо ли се износиха, защото аз си карам предимно по асфалт?
      BFG - A/T, ги карат едни 70% от колегите из целия ни форум, това са едни от най-добрите и най-издръжливите гуми, карах ги основно на асфалт и тогава по язовирите и по черно, износват се чак като се напукат гумите от старост, или поне около 5-7 години да ги търкаляш, за да се износят сериозно, колегите ще потвърдят това

      Продадох предишната фронтера на колегата Ники С., и той ще каже че още са като нови и ги кара и досега, ако не ги е сменил с други междувременно.
      Последно редактирано от Еделвайс; 05-03-18, 15:24. Причина: Пояснение

      Коментар


      • #63
        От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

        Ок, мерси! Може да се метна на такива в края на годината, че Нексена отзад е вече четвърта година и почна много да дрифти!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #64
          От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          BFG - A/T, ги карат едни 70% от колегите из целия ни форум, това са едни от най-добрите и най-издръжливите гуми, карах ги основно на асфалт и тогава по язовирите и по черно, износват се чак като се напукат гумите от старост, или поне около 5-7 години да ги търкаляш, за да се износят сериозно, колегите ще потвърдят това

          Продадох предишната фронтера на колегата Ники С., и той ще каже че още са като нови и ги кара и досега, ако не ги е сменил с други междувременно.
          Това ми напомня за един случаи от преди години. идва един бакшиш и се оплаква.!? Един твой колега ми смени накладките и не изкараха и 30к километа и пак са за смяна,.. Е,,,.( Спираха ),...( Предишните ),...( Не Спираха ),... но изкараха 150к..!!..??---( B F )--Ни спират--Ни тръгват-- и карат по 200к---( малко бременна )
          МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

          Коментар


          • #65
            От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

            Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
            Това ми напомня за един случаи от преди години. идва един бакшиш и се оплаква.!? Един твой колега ми смени накладките и не изкараха и 30к километа и пак са за смяна,...( Спираха ),...( Предишните ),...( Не Спираха ),... но изкараха 150к..!!..??---( B F )--Ни спират--Ни тръгват-- и карат по 200к---( малко бременна )
            Лозане, съгласен съм с теб, но, в случая говорим за АТ гума, една от най-доказали са се гуми в този си клас. Сега с Фронтерата ми от подписа ми, която е семейно возило, возя бебе, и като такова возило, имам си чисто нови летни гуми, Michelin от най-високия си клас, отделно ще имам и чисто зимни гуми пак Michelin но Алпин, та знам кое е най-доброто...

            В случая за колегата, който иска да кара по магистрала, по черно и малко зимата, то това е гумата като най-добър и доказал се компромис от качества - БФГ АТ.

            По повод една друга тема, ако отиваш на експедиция из света и трябва да вземеш лекар със себе си, какъв лекар ще вземеш, общопрактикуващ или тесен специалист - хирург например.... та те така и с гумите...

            Коментар


            • #66
              От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

              Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
              Това ми напомня за един случаи от преди години. идва един бакшиш и се оплаква.!? Един твой колега ми смени накладките и не изкараха и 30к километа и пак са за смяна,.. Е,,,.( Спираха ),...( Предишните ),...( Не Спираха ),... но изкараха 150к..!!..??---( B F )--Ни спират--Ни тръгват-- и карат по 200к---( малко бременна )
              Ако нямаш какво да напишеш ЛИЧНО И ОТ ОПИТ, не иронизирай мнението на хора, писали именно от опит, каквото е мнението на Павел ! Другото са дрънканици и пустословие !
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #67
                От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                АЗ, ли няма какво да напиша.! ?
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар


                • #68
                  От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                  Дженерал грабер АТ2 някой да е карал...Разликата е като Мерцедес и Ролс....... знаете ли репликата ( пръв на село )
                  Последно редактирано от isuzo; 06-03-18, 22:55.
                  МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                  Коментар


                  • #69
                    От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                    И нито една дума от предния ми пост не е непредценена. Гума която кара 100к до 200к км е пласмасова, а на 150-160мк/ч. е като на лед в завои.
                    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                    Коментар


                    • #70
                      От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                      Същия грабер изкара 3 години и почна да се пързаля страхотно. Все още е на брат ми на фронтерата и е като кофичка от кисело мляко. А АТ-тата на Гудрич на 7-мата година се изтърка на 50% а вече бях минал 100к.
                      Та още една ръка за АТ-тата.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #71
                        От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                        Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                        ...Дженерал грабер АТ2 някой да е карал...
                        - Аз. 31-ца. Вече на 10 000 км. от миналото лято насам. Те я тЕ :

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170415_121132.jpg
Прегледи:2
Размер:307.8 КБ
ID:5783411

                        Първа зима. Държи се малко по-зле от 4-годишна чисто зимна "Йокохама Геолендър".
                        На кал пък се държи по- зле от 6-годишен "Гудридж мууд терен" .
                        С други думи : компромис като всяка АТ.
                        Иначе в темата за сравнение на гуми има изписано какво ли не , ма аз говоря от личен опит .

                        ПС. Относно шумът и скоростта : при 120 км./ч. требе да надуя радио "Z- Rock" до дупка , за да го слушам . Отделно при разговор требе да се надвикваме .
                        Последно редактирано от Vlado_Ts; 07-03-18, 10:03.
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          Относно шумът и скоростта : при 120 км./ч. требе да надуя радио "Z- Rock" до дупка , за да го слушам . Отделно при разговор требе да се надвикваме .
                          Това е полезна информация, мерси!
                          Honda XL600LM, 1987
                          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                          Коментар


                          • #73
                            От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                            В момента съм с АТ 2 Нексен родиън,за пръв път с 235/75/15 ,до сега съм карал само 31ци Гудрич АТ и 265/75/15Бриджстоун Дуелер и Кумо некви всесезонни.Доволен съм от по -малкия размер за всекидневно каране и в дъжд 3 в сняг ,другите обаче за в гората са по-добри,по-леко минава навсякъде.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                              Първоначално публикуван от Данаил Андреев Преглед на мнение
                              А пък аз съм с 235/85/16 и също опират малко дори и със свалени подкалници

                              Колега, слагал ли си подложки на пружините и натягал ли си отпред,че и аз мисля да слагам същия размер?
                              Колига за фронтера б каса база става ли 235.85.16

                              Коментар


                              • #75
                                От: Какъв размер гуми за фронтера Б дълга база?

                                Колеги 235.85.16 стават ли за фронтера б каса база.Повдигнал сам я от земята до калника е 90 см.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X