Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Азия Рокста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Азия Рокста

    [IMG][IMG]
    [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

    Коментар


    • #32
      До: Азия Рокста

      [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

      Коментар


      • #33
        От: Азия Рокста

        Привет.
        Някой може ли да ми каже CO2 емисиите на Азия Рокста 1996 1.8 бензин като на lazov?
        Ровя от час и не мога да открия. Ако може линк към документ, спецификация или нещо такова.
        Благодаря!

        Коментар


        • #34
          От: Азия Рокста

          Сертифицирани данни ли ти трябват или реална оценка? Реалната можеш да си я сметнеш от разхода на гориво.

          Коментар


          • #35
            От: Азия Рокста

            Сертифицирани данни ми трябват. А как мога да ги сметна?

            Коментар


            • #36
              От: Азия Рокста

              Сертифицирани данни ми трябват.
              А как може да се сметне по разхода?

              Коментар


              • #37
                От: Азия Рокста

                Разходът на гориво се умножава с число, което зависи само от вида на горивото (нафта, бензин, газ). Смята се по химически формули и някой сигурно го е сметнал някъде в интернета, защото е просто.

                Коментар


                • #38
                  От: Азия Рокста

                  Здравейте колеги. Карам такова устройство 2 година и не съм много впечатлен на база сравнение със Сузуки Самурай, Витара . Безкрайно тежка машина. Преди няколко дена получих срив в системата. Задните спирачки задържаха и после отказаха. Причина отлепено феродо от накладките и потрошено цилиндърче. Ако някои колега има проблем с намирането на същите детайли да се обади във Варна за 1 ден ми ги доставиха на прилична цена предвид екзотичния произход на джипката.

                  Коментар


                  • #39
                    От: До: Азия Рокста

                    Здравейте,
                    И аз имам такава много е проходима но части за нея изобщо няма но аз я карам много хардНатиснете снимката за да я уголемите

Име:26032011043.jpg
Прегледи:1
Размер:211.1 КБ
ID:5279331

                    Коментар


                    • #40
                      От: Азия Рокста

                      Здравейте приятели.
                      Ето,че и на мен се налага ремонт на Рокстата.
                      Имам нужда от блокова ос на скоростната кутия и
                      задна подвижна зъбчатка.
                      Има ли идея някой от къде мога да намеря?????
                      [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                      Коментар


                      • #41
                        От: Азия Рокста

                        Първоначално публикуван от lazov Преглед на мнение
                        Здравейте приятели.
                        Ето,че и на мен се налага ремонт на Рокстата.
                        Имам нужда от блокова ос на скоростната кутия и
                        задна подвижна зъбчатка.
                        Има ли идея някой от къде мога да намеря?????
                        Здравей колега, преди години и аз имах проблеми с намирането на части, но се свързах един англичанин Марк, човека се занимава само с Роксти, продава части в цял свят, коректен и точен. Аз лично съм пазарувал няколко пъти от него и съм много доволен. Това е сайтът му http://www.rocstaman.com/ (връзката не е с цел реклама).

                        Поздрави!!!
                        what does not kill me makes me stronger

                        Коментар


                        • #42
                          От: Азия Рокста

                          Благодаря ще направя и аз връзка!
                          Първоначално публикуван от el_Comandante Преглед на мнение
                          Здравей колега, преди години и аз имах проблеми с намирането на части, но се свързах един англичанин Марк, човека се занимава само с Роксти, продава части в цял свят, коректен и точен. Аз лично съм пазарувал няколко пъти от него и съм много доволен. Това е сайтът му http://www.rocstaman.com/ (връзката не е с цел реклама).

                          Поздрави!!!
                          [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                          Коментар


                          • #43
                            От: До: Азия Рокста

                            Първоначално публикуван от KOKI Преглед на мнение
                            Аз имам такава от 4 години, много съм доволен, проходима е много. Имам много документация за нея.
                            Каква документация имаш за Азия Рокста?

                            Коментар


                            • #44
                              От: До: Азия Рокста

                              Първоначално публикуван от lazov Преглед на мнение
                              Имам ROKSTA от 3 години,купих я нова/ на 15 км.стояла е 4 г. на пристанището в Солун/ от TYOTATA в Пазрджик с бензинов двигател на MAZDA626 До този момент никакви проблеми.Прекрасен автомобил за тези 10000 лв за ,които я купих.
                              Твър покрив направих в София.Много е хубав,не тече,с отварящи се прозорци.Супер е.Ако още не сте намерили обадете ми се на 0878546621.
                              Къде ти го правиха и колко пари струваше?

                              Коментар


                              • #45
                                От: До: Азия Рокста

                                Здравейте,
                                От няколко дена и аз станах собственик на една Азия Рокста 1,8 с монтирана газова уредба, и имам няколко въпроса:
                                1. Тази екзотика има ли блокаж и как се задействува ?
                                2. На какво да обърна внимание при профилактика ?
                                3. Има ли гресьорки за смазване ?
                                4. Нещо ново по каталози за нея, извън описаното в темата ?

                                Поздрави и благодарности на всички, които ми дадат инфо .... !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X