Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

    От утре до събота включително предлагаме на всички, интересуващи се от продуктите на Canon, още една възможност да получат отговори на своите въпроси - в пилотното издание на новата ни програма "Приятно ми е, Canon!"

    Коментар


    • #32
      От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

      А като се поръча Обектив от вас. Например този, за който Ви бях питал, към него върви ли сенник и uv филтър, или трябва да се купуват отделно?
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #33
        От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

        Търся сериозно мнение за Pentax K-30, какво бихте споделили за него? Че съм се огледал нещо с него да сменям настоящия.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #34
          От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

          Като отвориш кой да е сайт за продажба на фото техника и даваш на опцията "Аксесоари включени в комплекта" и там ти показва какво включва комплекта, в твоя случай обектива и какво върви към него. По принцип обективите вървят с две капачки, меко калъфче и сенник. Филтрите, не са включени в комплекта и се закупуват отделно, но пак си виж какво влиза в комплекта. В сайта на Никон в раздела за обективи също подробно е описан всеки един обектив и какво включва комплекта.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #35
            От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Търся сериозно мнение за Pentax K-30, какво бихте споделили за него? Че съм се огледал нещо с него да сменям настоящия.
            Великолепен апарат на читава цена. Матрицата е леко подобрен вариант на матрицата на Пентакс К-5 и Никон д7000. При обективите - китовите обективи не ги знам що за стока са, но хубавото на Пентакс е че имат доста добра "средно-висока" серия избягва манията да отваря на всяка цена прекалено широко, но за сметка на това е качествена на цени които не са съвсем покъртителни (DA серия). Отделно че всички независими производители на обективи правят обективи за тях. Освен ако не е на раздута цена - няма да сбъркаш. За да запазиш влаго/прахо защитата трябва да взимаш и защитени обективи. Повечето имат "WR" на края на името.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #36
              От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

              Мерси Гоблине, сега нека и професионалистите да кажат имат ли го наличен при тях, че да го пипна и разгледам
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #37
                От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                А като се поръча Обектив от вас. Например този, за който Ви бях питал, към него върви ли сенник и uv филтър, или трябва да се купуват отделно?
                С някои обективи получавате сенник в комплекта, с други - не. В конкретния случай можете да видите какво съдържа кутията, като използвате бутончето "Съдържание" под основната информация за обектива - идва със сенник, предна и задна капачка, калъфче.

                Филтри обикновено няма във фабричната окомплектовка на обективите.

                Коментар


                • #38
                  От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Мерси Гоблине, сега нека и професионалистите да кажат имат ли го наличен при тях, че да го пипна и разгледам
                  В момента K-30 е наличен и в двата ни магазина в София. Относно обективите, с които се предлага в комплект сега, можем да твърдим, че никак не са лоши като за класа си, освен това са от влаго- и прахо-защитената серия, отбелязана с абревиатурата WR. Самото тяло също е с повишена защита срещу влага и прах, което, по принцип, е рядкост в този ценови клас.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                    Предлагате ли някой апарат, който когато снима филм, може да реализира нещо подобно на функцията "Маджик Латерн" ?
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #40
                      От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      Предлагате ли някой апарат, който когато снима филм, може да реализира нещо подобно на функцията "Маджик Латерн" ?
                      ML е цялостно софтуерно решение с много и най-различни функции. Коя/и Ви интересуват по-точно?

                      Коментар


                      • #41
                        От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                        Първоначално публикуван от photosynthesis Преглед на мнение
                        ML е цялостно софтуерно решение с много и най-различни функции. Коя/и Ви интересуват по-точно?
                        Интересува ме снимане на филм в полумрак и влошени светлинни условия, със запазване динамиката на осветеност на изображението.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • #42
                          От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Интересува ме снимане на филм в полумрак и влошени светлинни условия, със запазване динамиката на осветеност на изображението.
                          За да сме сигурни, че разбираме въпроса, ще зададем ние два такива

                          Нещо такова ли имате предвид? Търсите модел, който да може да снима така без допълнителна софтуерна намеса?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                            Да точно това има в предвид. Не ви посочих пример, понеже в правилника на форума има ограничения към външни линкове, особено пък рекламни.
                            Това за вас като ТП не важи, разбира се.
                            И да,интересуват ме модели с фирмено вграден HDR софтуер, а не такива със софтуерни доработки от трети фирми..
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #44
                              От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                              Те все още не са ТП или поне не предлагат система за ТО. Чакам момента за да си купя от тях. Между другото когато си купувах фотоапарата ми беше интересно дали ключодържателите на Никон се продават. Продават се ,само че във фотофорума. А във вносителя на никон ги дават като рекламни материали. Българска работа.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                                Да точно това има в предвид. Не ви посочих пример, понеже в правилника на форума има ограничения към външни линкове, особено пък рекламни.
                                Това за вас като ТП не важи, разбира се.
                                И да,интересуват ме модели с фирмено вграден HDR софтуер, а не такива със софтуерни доработки от трети фирми..
                                На нас поне към момента не ни е известно да има такъв модел фотоапарат, който да снима и преработва видео по този начин. Има професионални модели видеокамери, при които това става въз основата на сензор с огромен динамичен обхват, но техните цени са наистина за професионалисти.

                                Напоследък има анонси за HDR видео в някои модели телефони (т.нар. "камерафони") и в нови модели видеокамери, но на нас не ни е попадал такъв в ръцете все още

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X