Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

    Първоначално публикуван от photosynthesis Преглед на мнение
    Здравейте!

    Разлика в динамиката има - около един стоп.
    Благодаря!
    TOYOTA LAND CRUISER 120
    OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
    YAMAHA TDM 850 4TX

    Коментар


    • #17
      От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Погледнах канона и никона, зум-а макар и в долната граница ме устройва, можете ли да направите сравнение м/у трите предложени от Вас фотоапарата.
      П.П. Т.Т данните съм ги прочел.
      Едно съвсем скорошно представяне от нас на устойчив фотоапарат с доста добро качество на картинката, макар и с малко по-малък "зум" - Olympus Stylus TG-2 Tough

      Коментар


      • #18
        От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Кои фотоапарати /марки и конкретни модели/ от клас "сапунерка" със зум 5-10 имат най-добри фабрични авто настройки в серия за снимане на състезания /примерно мотоциклетни/. Да издържат на прах и вибрация.

        Задавам въпроса защото имам желание да сменя старата си сапунерка с нещо по-добро.
        Моята "сапунерка" Olympus /mu/9000 e на повече от 3 години и гарантирано издържа на прах, вибрации, изпускане, навлажняване и пр., защото я нося в джоба на якето без калъф. Купувала съм я от PhotoSynthesis и цената и би трябвало доста да е паднала, ако я предлагат още.

        Последно редактирано от Danika; 17-07-13, 17:05. Причина: техн.грешка
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • #19
          От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

          Първоначално публикуван от photosynthesis Преглед на мнение
          Едно съвсем скорошно представяне от нас на устойчив фотоапарат с доста добро качество на картинката, макар и с малко по-малък "зум" - Olympus Stylus TG-2 Tough
          Да, точно от по-горния Ви линк със сравнението на канона и никона най-много ми хареса изображението на Олимпуса.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

            Здравейте, искам да попитам дали предлагате някакви протектори за дисплея за Никон Д7100, такива прозрачни?
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • #21
              От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Да, точно от по-горния Ви линк със сравнението на канона и никона най-много ми хареса изображението на Олимпуса.
              И на нас ни хареса най-много, най-вече поради факта, че е с най-малко корекции от софтуера на фотоапарата. Не го предложихме като вариант от самото начало, понеже "зум"-ът му е по-малък от 5х.

              Коментар


              • #22
                От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                Здравейте, искам да попитам дали предлагате някакви протектори за дисплея за Никон Д7100, такива прозрачни?
                Здравейте!

                За този модел няма предвиден протектор като тези, с които сме свикнали от години при по-ранните модели Nikon и които бяха част от фабричната окомплектовка на апаратите. D7100 дори няма гнезда за поставяне на такъв тип протектор, какъвто имат D7000 и много други модели. Според Nikon, това се дължи на употребата на т.нар. Gorilla glass - материал, който е изключително издръжлив и трудно се надрасква - т.е. според тях протектор не е необходим в общия случай.

                Бихте могли да използвате защитно фолио, което се залепя върху самия дисплей. Разбира се, с уговорката, че от това ще пострада качеството на изображението, което ще виждате на дисплея.

                Коментар


                • #23
                  От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                  Знам че може би тук не е мястото, но бих искал да Ви помоля да гледате по-насериозно на поръчките от сайта ви за изработка на фото албуми !
                  Два пъти поръчваме при вас албумчета и двата пъти проблеми. Първия път две еднакви бройки едната беше с разместени и липсващи страници (отделно се и забавиха). Втория път се получи забавяне и съответно рожденика не можа да си получи подаръка на деня. Последваха глупави обяснения колко работа имало и т.н. (като е така си сменете срока в сайта от 4 дни на 10-15 или за колкото мислите, че може да изпълните поръчката си).
                  Поздрави
                  Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                  Коментар


                  • #24
                    От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                    Като гледам работата ви е да "знаете" за фото апаратите, та въпроса ми е следния. Счупен фотоапарат - сапунерка Samsung Digimax NV100HD. Можете ли да ми съдействате с намирането на "сериозен" сервиз за ремонтирането му.
                    Проблема е следния изпуснат върху плочки и се пукна тъч скрина и изчезна половината екран (не свети). Обаче, фотоапарата работи съвсем нормално, тъч скрина и той работи само дето в частта в която не свети, натискам бутоните по спомен и си работят.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                      Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                      Знам че може би тук не е мястото, но бих искал да Ви помоля да гледате по-насериозно на поръчките от сайта ви за изработка на фото албуми !
                      Два пъти поръчваме при вас албумчета и двата пъти проблеми. Първия път две еднакви бройки едната беше с разместени и липсващи страници (отделно се и забавиха). Втория път се получи забавяне и съответно рожденика не можа да си получи подаръка на деня. Последваха глупави обяснения колко работа имало и т.н. (като е така си сменете срока в сайта от 4 дни на 10-15 или за колкото мислите, че може да изпълните поръчката си).
                      Поздрави
                      Здравейте!

                      Разбира се, съжаляваме за неприятностите Ви, стараем се да изчистим процеса, тъй като минава през много ръце (и глави) и оттам понякога идват подобни обърквания.

                      Поздрави!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        Като гледам работата ви е да "знаете" за фото апаратите, та въпроса ми е следния. Счупен фотоапарат - сапунерка Samsung Digimax NV100HD. Можете ли да ми съдействате с намирането на "сериозен" сервиз за ремонтирането му.
                        Проблема е следния изпуснат върху плочки и се пукна тъч скрина и изчезна половината екран (не свети). Обаче, фотоапарата работи съвсем нормално, тъч скрина и той работи само дето в частта в която не свети, натискам бутоните по спомен и си работят.
                        Здравейте!

                        Имате лично съобщение.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                          Извършвате ли сервизни услуги?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                            Първоначално публикуван от photosynthesis Преглед на мнение
                            Здравейте!

                            Имате лично съобщение.
                            Благодаря за отговора на питането ми.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Извършвате ли сервизни услуги?
                              Здравейте!

                              Не, ние не извършваме сервизни услуги.

                              Поздрави!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                                Една съвсем "топла" серия от PhotoSynthesis TV, която, надяваме се, ще е полезна и интересна, макар и доста технически насочена - прилики и разлики между SLT системата на Sony и класическата SLR система, с някои споменавания и на съвсем безогледалните фотоапарати със сменяема оптика.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X