Обява

Свий
Няма добавени обяви.

покупка на GALLOPER

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • покупка на GALLOPER

    Здравейте, колеги! Имам въпрос относно HYUNDAI GALLOPER. Машината е 3000 кубика, 153 к.с. - бензин! Ръчни скорости, 2001г. модел. Струва ли си покупката, надеждни ли са тези машини, скъпи ли са частите и т.н. Какво да гледам при покупката, всякаква информация ще ми е от полза. Ще се ползва за ходене по язовири, на лов(няма да влизам в най-големите "чукари") и по-рядко из града.

    Благодаря предварително!

  • #2
    От: покупка на GALLOPER

    Нямам опит с бензиновите, но като цяло гледай най-вече за ръжди по рамата,защото това е по-трудно за оправяне.Като цяло са надеждни машини,все пак ги сглобяват в близост с военна техника.Километрите и годината не са от голямо значение,по важно е как е бил експлоатиран,поддържан ли е,сменявано ли е всичко на време.Колкото до цените на резервните части има достатъчно и нови и втора употреба и са поносими.Най-важното:качваш се и караш и ако имаш някакво притеснение питаш тук или някой с опит.
    Успех с покупката!
    Поздрави!
    +359 889 301 623 Явор
    Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

    Коментар


    • #3
      От: покупка на GALLOPER

      Не че има особен интерес към темата,но все си мисля че мястото и е малко по надолу.
      Поздрави.
      +359 889 301 623 Явор
      Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

      Коментар


      • #4
        От: покупка на GALLOPER

        Здравейте ! Надявам се да не досаждам . От прочетеното в раздела оставам с впечатление , че това са доста корави машини и с добра поддръжка слушат много . Питането ми е свързано с един екземпляр от немското мобиле 3000 куб.см. V 6 двигател 141 к.с. та като един фен на газовите горива ме интересува този двигател как се понася с тях ? Необходим ли е ГИ или една обикновенна уредба с аванс процесор и ламбда контрол ще е достатъчна( за метан иде реч , понеже такава имам налична) ? За първоначално обслужване освен масла , ремъци и фэилтри има ли нещо специфично ,на което трябва да се обърне специално внимание ?
        Опит с джипки нямам , но като видях обявата на този автомобил нещо ме жегна в сърцето и рече : Станко, това е твоя джип взимай го пък каквото ще да става ! До сега не ме е подвеждало . Надявам се и този път избора да е сполучлив !
        Предварително благодаря на отзовалите се с мнение .

        Коментар


        • #5
          От: покупка на GALLOPER

          Надявах се поне на някакво мнение !
          Сега очевидно сам ще трябва да откривам "топлата вода" и дали въобще е "топла" или ще трябва да я пия "студена" !
          Любезния форум този път зацикли !
          Може би само в този раздел .

          Коментар


          • #6
            От: покупка на GALLOPER

            Време е да се похваля ! От вчера съм вече щастлив собственик на Хюндай Галопер Ексийд 3000 кубика V 6 дългабаза !
            Живота ме научи да се радвам на малките неща така , че наистина съм щастлив от новата си придобивка !

            Коментар


            • #7
              От: покупка на GALLOPER

              Честито да ти е кончето колега Станко
              Вече е късно за съвети.но темата е малко встрани е рядко посещавана.
              Освен смяната на консумативите,поогледай за ръжди и действай докато е хубаво времето.
              Иначе дано ти е на късмет и хиляди безаварийни...
              +359 889 301 623 Явор
              Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

              Коментар


              • #8
                От: покупка на GALLOPER

                Честито и добре дошъл и от мен. Уви чак сега виждам темата, но както каза и колегата тук почти не пишем, има раздел покупка на джип в началота при "дискусий по марки" и там щяхме да я видин много по-рано. Не си мисли че е нещо лично към теб. Със здраве да го караш.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X