Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото nuvi® 3597 LMT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новото nuvi®i 3597 LMT

    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
    Не знам тази основа с вакуума , с топчето ли завършва пак накрая , като при старите уреди? Китайците продават такива със силиконова гума и по голям диаметър на основата. Тези с оригиналната черна гума винаги са правила беля и при мен. Аз от доста време съм със стойка за въздухоотвода на парното , хем повече на сянка , хем по близо до мен и не се набива на очи на предното стъкло , и не дразни наркоманчетата. В големите жеги го обдухвам с климатика.
    С топчето накрая е и с черната гума.
    Винаги съм подозирал, че ракията е за пиене, а не за миене.
    Изчистих го със чист технически спирт и за сега държи, ама днеска потеглям пак напред назад и ще докладвам.
    Между другото - топчето на 3590 /намерих такова вакуумче/ е с много малко по-малко от това на 3597 и при висока скорост /на магистрала/ апарата вибрира гадно. С оригиналното този проблем го няма.
    @ snagit - прав си - в комплекта на 3790 го имаше, но в новите го няма. Пък и на Ситроена много му е "дизайнерско" таблото, демек няма прави повърхности и за това не съм го пробвал никога. Ако друго не помогне - по-добре 36 лв. отколкото 700 лв. назад.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #17
      От: Новото nuvi®i 3597 LMT

      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
      С топчето накрая е и с черната гума.
      Винаги съм подозирал, че ракията е за пиене, а не за миене.
      Изчистих го със чист технически спирт и за сега държи, ама днеска потеглям пак напред назад и ще докладвам.
      Между другото - топчето на 3590 /намерих такова вакуумче/ е с много малко по-малко от това на 3597 и при висока скорост /на магистрала/ апарата вибрира гадно. С оригиналното този проблем го няма.
      @ snagit - прав си - в комплекта на 3790 го имаше, но в новите го няма. Пък и на Ситроена много му е "дизайнерско" таблото, демек няма прави повърхности и за това не съм го пробвал никога. Ако друго не помогне - по-добре 36 лв. отколкото 700 лв. назад.
      Вземи си течен парафин от някоя аптека - намазваш гумичката на вакуумчето и нямаш грижи.

      Коментар


      • #18
        От: Новото nuvi® 3597 LMT

        Старото ми нуви 660 спря да работи преди три месеца. Минах през разни варианти за навигация, но веднъж свикнал на ОФРМ, другите апарати и продукти не ми се понравиха. Та след прочитане на много ревюта отидох с благоверната за да видя какво има на пазара. Бях се спрял на 3590T от karta.bg. Но вероятно съм изразил отношение когато разгледах нуви 3597LMT, та ме изненадаха приятно с един неочакван подарък. Благодаря на когото трябва!
        Сега за апарата. Впечатленията ми са - великолепен апарат, детайлен образ, добра резолюция, много карти (Ползвах втория си абонамент към ОФРМ на микро SD-доплатих си този за 60CsX). Ъпдейтнах го до последния софтуер, качих CN2014~ чрез Garmin Express . Направи ми впечатление след закачване на компютъра, че от вътрешната памет 8Gb са свободни само 214Mb. Това не се отразява на бързината на изчисляване на маршрути. Същевременно апарата записва тракове, които се складират в Internal Storage/GPX. С наличния ми Mapsource по абонамента към nuvi660, новия 3597 не е видим. Защо?
        В комплекта на доставка няма калъф, което изисква внимание при манипулациите с уреда след сваляне от стойката и съхранението му извън колата. Има чантички на Hama, както и твърди калъфи по ebay, които ще решат проблема. От гледна точка на обикновен потребител споделям, че най голям недостатък е сравнително високата цена. Не съм успял още да подкарам трафик информацията, а и не зная дали в България има такава услуга.
        След известно време ще споделя практически опит.
        LZ1AIV

        Коментар


        • #19
          От: Новото nuvi® 3597 LMT

          Някой да има фонетична клавиатура за тази навигация ?

          Коментар


          • #20
            От: Новото nuvi® 3597 LMT

            Първоначално публикуван от ro6aff Преглед на мнение
            Някой да има фонетична клавиатура за тази навигация ?
            Не видях бутон за редактиране на мнението..

            Ето въпросната клавиатура за тези на които им трябва
            http://dox.bg/files/dw?a=d12704d763

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:extn.jpg
Прегледи:1
Размер:42.4 КБ
ID:5522153

            Коментар


            • #21
              От: Новото nuvi® 3597 LMT

              Благодаря за клавиатурата. Бях се побъркал с БДС-то.
              LZ1AIV

              Коментар


              • #22
                От: Новото nuvi® 3597 LMT

                Привет колеги, след доста четене съм решил, живот и здраве декември месец да закупя въпросната навигация nuvi 3597 LMT, доколкото разбрах парите си стрували отвсякъде, безплатно доживотно обновяване на навигацията, с включена оффроуд карта... Мисля да го закупя от преставителството на Гармин на бул. Левски в близост до Турското посолство?, имам членска карта с търговски отстъпки на Оффроад Бъгария, мога ли да използвам някъде отстъпка при закупуването на nuvi 3597 LMT или с бонус, а ако не, пак ще си го взема, нямам търпение до декември

                Коментар


                • #23
                  От: Новото nuvi® 3597 LMT

                  Пуснаха нов фирмуеър за трафик приемниците - версията е 3.80.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новото nuvi® 3597 LMT

                    Първоначално публикуван от ro6aff Преглед на мнение
                    Не видях бутон за редактиране на мнението..

                    Ето въпросната клавиатура за тези на които им трябва
                    http://dox.bg/files/dw?a=d12704d763

                    [ATTACH=CONFIG]631662[/ATTACH]
                    Здравей,

                    След като качих тази клавиатура на моя 3597 забелязах, че липсва буквата "ч", но за сметка на това има 2 букви "ю". Дали си качил правилния файл?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новото nuvi® 3597 LMT

                      Първоначално публикуван от sladur1 Преглед на мнение
                      Здравей,

                      След като качих тази клавиатура на моя 3597 забелязах, че липсва буквата "ч", но за сметка на това има 2 букви "ю". Дали си качил правилния файл?
                      Имам същия проблем на 2 бр. 3597 с фърмуер 3.80 са!
                      Вместо "ЮЧ" както е видно от снимката в поста с клавиатурата, при мен са "ЮЮ".
                      Може ли да очакваме корекция или верен файл?
                      Благодаря

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новото nuvi® 3597 LMT

                        Привет колеги, с нетърпение до една седмица ще купувам навигация nuvi 3597 LMT, както преди месец писах ще бъде пълен пакет с карти и с доживотно обновяване и това ще ми струва 757 лв., има ли нещо друго с което да ме посъветвате относно въпросното нуви, например дали да купя 8гв карта с памет или нещо друго, все пак за първи път ще се престраша да дам толкова пари за навигация и искам да е наред всичко, ще съм Ви благодарен за полезни съвети преди покупката
                        Последно редактирано от Еделвайс; 27-11-13, 09:01. Причина: редакция точна цена на продукта

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новото nuvi® 3597 LMT

                          Не - с него върви 4 ГБ SD + 8 ГБ вътрешна памет, което за сега е повече от достатъчно.
                          Почиствайте вакуумчето за стъклото по-редовно със спирт или нещо друго. И стъклото, на което го залепвате също. Апарата е тежък /200 гр./ и може да падне. При мен няколко пъти се случва. Чувството не е приятно.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новото nuvi® 3597 LMT

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Привет колеги, след доста четене съм решил, живот и здраве декември месец да закупя въпросната навигация nuvi 3597 LMT, доколкото разбрах парите си стрували отвсякъде, безплатно доживотно обновяване на навигацията, с включена оффроуд карта... Мисля да го закупя от преставителството на Гармин на бул. Левски в близост до Турското посолство?, имам членска карта с търговски отстъпки на Оффроад Бъгария, мога ли да използвам някъде отстъпка при закупуването на nuvi 3597 LMT или с бонус, а ако не, пак ще си го взема, нямам търпение до декември
                            Не зная от Карта.БГ дали са търговски парньори на форума /вероятно са/. Питай там дали няма да има някаква отстъпка за членове на форума.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Новото nuvi® 3597 LMT

                              Благодаря за съвета ISG, току що влязох в сайта на Карта.Бг и им писах, ще чакам отговор и ще споделя какво са ми отговорили

                              Коментар


                              • #30
                                От: Новото nuvi® 3597 LMT

                                Извинявам се предварително за един тъп въпрос , въпросната nuvi®i 3597 LMT, нали има чисто БГ меню и не е на латиница?, само при гласовите команди разбрах че не може на БГ. Още 5 дни, живот и здраве, ще закупя мечтаната навигация

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X