Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

    Здравейте, с един приятел сме се насочили към една кола Митсубиши Лансер 2003г, във Враца, ако има някой колега, който може да й хвърли един поглед, тъй като продавача твърди, че колата е отлична, но изцеди през зъби, че е бита от лека градушка, хич му нямам вяра, а не ми се бият 300км ей така, за очукана кочина. За контакти с мен на номер 0887941416 Трифон, на лични за линка и евентуален номер на читав сервиз за диагностика. Благодаря

  • #2
    От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

    Ти нали знаеш какъв матРиал има у враца дет гарга не каца ?
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

      Пределно ми е ясно, ама не ме слушат и аз ще го оставя да си счупи главата, после да не мрънка

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

        Пиши после какво сте видяли,че ми е интересно

        поздрави

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Пиши после какво сте видяли,че ми е интересно

          поздрави
          Има два варианта ,или няма да го купи или ще си счупи главата
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

            И аз това щях да напиша,ама сега ще скочат 100 човека да викат как всичко е наред Работил съм 3 години в този край на Б-я,и от мошенници и джамбази се нагледах,та нямам думи.

            поздрави

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
              И аз това щях да напиша,ама сега ще скочат 100 човека да викат как всичко е наред Работил съм 3 години в този край на Б-я,и от мошенници и джамбази се нагледах,та нямам думи.

              поздрави
              Не е проблем
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                Мой приятел механик така и не успя да извърши покупка на кола от Враца, а дълги години се "мъчеше" .Дано имате късмет да е само градушката..
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Мой приятел механик така и не успя да извърши покупка на кола от Враца, а дълги години се "мъчеше" .Дано имате късмет да е само градушката..
                  Може да не е бил настоятелен
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                    И аз имам ходене до Враца за кола за жена ми. Викам си я къде били перфектните на половин цена и така по едни пътища,проклинах се че тръгнах. След като стигнах на адреса собственика не се появи щото явно вече беше патил,колата нямаше здрав детайл. Само по телефона малко майни и тоя град за мен не съществува вече,другият е Кубрат.
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                      Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                      И аз имам ходене до Враца за кола за жена ми. Викам си я къде били перфектните на половин цена и така по едни пътища,проклинах се че тръгнах. След като стигнах на адреса собственика не се появи щото явно вече беше патил,колата нямаше здрав детайл. Само по телефона малко майни и тоя град за мен не съществува вече,другият е Кубрат.
                      И аз всяка година ходейки до българското Черноморие са проклинам , че пак и пак допускам една и съща грешка и ща не ща се сбълсквам с уродливостта и търгашеството на част от крайбрежното население , но не казвам , че живущите там са мангали и измамници / а съм сигурен , че имам пълното основание за това / . Та в тази връзка , би било да сме по умерени в изсказвания и квалификации .Що се касае до колегата , който търси помощ , ако реши нека ми даде адрес или линк на мястото , където се намира колата . Ще му бъда от помощ.
                      Говори кратко . Искай малко .Тръгни си бързо . ПЕТЪР І

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                        Ние от Врачанско си купуваме оттук колите и не се оплакваме. Аз лично съм закупил през годините десетина. Гледам, питам, пробвам, ХАРЕСВАМ и купувам. Досега не съм имал повод да правя рекламация. Вярно е, че винаги купувам от лично познат и приятел търговец. Не бих се дигнал на 300 км. да ходя да гледам кола от непознати при положение, че под носа ми има може би хиляди. Две са ми ги докарвали пред нас, едната я взех. Половината от познатите ми джамбази като им застоят колите ги карат в Горубляне...и ги продават.
                        Правене на оглед заради друг човек за мен е рисковано. Всеки гледа различно и отдава внимание на различни дребни дефекти.
                        Миналата година един прясно внесен Нисан комби, дизел на много добра цена ми хвана окото. Обадих се на шурека, той търсеше да смени неговата. Пазара стана, след обяда я регистрираха и прехвърлиха. Вечерта по тъмно ми се обади.
                        "Не мога да я вкарам в гаража. Пали, включвам на скорост, тя не върви". Отидох - скъсана дясна полуоска. Не карето, полуоската през средата. Дошло й време. Той орева света. "Каква е тая кола където ме заглоби, не можа да изкара и един ден?" На другия ден сменихме полуоската...ами ако беше непознат човек???

                        П.П. Да не се разбира, че врачани карат калпавите коли в Горубляне и ги продават на будалите софиянци. Просто ние сме по-бедни, а търговеца трябва да ги "развърже" и да докара други. Той от това живее и колкото и да не ви се вярва тези които познавам си пазят реномето.
                        Последно редактирано от Chicho1; 05-06-13, 22:14.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                          Първоначално публикуван от nord Преглед на мнение
                          И аз всяка година ходейки до българското Черноморие са проклинам , че пак и пак допускам една и съща грешка и ща не ща се сбълсквам с уродливостта и търгашеството на част от крайбрежното население , но не казвам , че живущите там са мангали и измамници / а съм сигурен , че имам пълното основание за това / . Та в тази връзка , би било да сме по умерени в изсказвания и квалификации .Що се касае до колегата , който търси помощ , ако реши нека ми даде адрес или линк на мястото , където се намира колата . Ще му бъда от помощ.
                          Колега , голяма УМЕРЕНОСТ лъха от поста ти ! А като чета всички постове ,никъде не срещам че враца са УРУДИ ,МАНГАЛИ,И ИЗМАМНИЦИ ,или си смени очилата или не пиши глупости , и бъди малко по умерен
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                            Ей тази тема за колите от Враца(дето не знам си к'во не кацало).... мине се не мине през 3-4 месеца се започва
                            Давайте в същия дух - забавно е
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                              Ей тази тема за колите от Враца(дето не знам си к'во не кацало).... мине се не мине през 3-4 месеца се започва
                              Давайте в същия дух - забавно е

                              Тянко , Трифон е виновен ,мине се не мине 3-4 месеца и си търси джип от там ,мине се не мине 3-4 месеца кола търси ............ Е те така Ама ще го накажем на някоя среща


                              пп В интерес на истината в оплютото горубляне съм взимал две коли и двете много читави ,даже едната става 7 години я търалянкам
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X