Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

    Колега nord, никой тук не е произнесъл слова, каквито ти пишеш, относно населението на Враца и околията! А "морала" на автотърговците в целия свят е идентичен, НО има и регионални аномалии!
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

      И на мен ми е направило впечатление, че колите, които се продават във Враца излизат най-изгодно. Поне по разкази и снимки, които съм гледал и чел по разни сайтове. Реално веднъж съм ходил, когато на братовчеда му взимахме булка от там.
      Заради мненията тук във форума, а и като си спомня за пътищата до там, не бих тръгнал за автомобил.

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

        Ти що си се засегнал,не знам. Къде прочете в поста ми ''уродливост,търгашество,мангали'' и т.н. Кого съм квалифицирал? Проклинах се защото пътя около Враца беше в ужасно състояние,там където го имаше. Черноморие с малка буква се пише. Кой кого квалифицира като сравним двата поста,всеки сам да прецени.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

          Благодаря на всички отзовали се, мненията са си лично ваши относно покупките на автомобили втора ръка, откъдето и да е Сега е времето да ви кажа, че майка ми е от него край и съм повече от половин врачанин Купихме Галант Елеганс 2001г комби от София, всички екстри с типтроник кутия Установихме в сервиза типичните болежки за модела, договорихме се и тръгнахме, колата въри чудесно, без шумове, тествах всичко-работи, не посмях повече от 160км/час да я настъпя, очарован съм. спех на всички и нека бъдем по снизходителни към човешките грешки и терзания, живи и здрави

          Темата е за ключ

          Коментар


          • #20
            От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

            Не каза, какво стана с врачанката. Остава ли правилото, да не се ходи до Враца за добра кола.

            Коментар


            • #21
              От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

              Какво да кажа, колега от Враца се обади и се оказа, че съм щял да бия път напразно, едната я криха, пудрели я, другата-не става, това е.

              Коментар


              • #22
                От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                Ша ни изкарате име от всички епитети. И като се явя на летището да понеса всичко - и вина , и ракии. Знаете ли историята за петте лева , пичите въшки и копринените буби. От нашия край е. Изводът е ( Бе марш от тука , бе! За пет лева , кво сакаш освен пичи въшки)
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Ша ни изкарате име от всички епитети. И като се явя на летището да понеса всичко - и вина , и ракии. Знаете ли историята за петте лева , пичите въшки и копринените буби. От нашия край е. Изводът е ( Бе марш от тука , бе! За пет лева , кво сакаш освен пичи въшки)

                  Ко речи
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                    Жеко, точно теб търсих по телефона преди да тръгна за кола, пусни ми на лично един актуален номер, че един нежен женски глас ми каза на мтел-ят ти номер, че нямам такъв, направо се од-...их, страшни врачанки бре

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                      Търся колега от Враца, да направи малко снимки на бус Синхро, че собственика е чичо от старата школа и е скаран с "модерната техника". Ако някой може да отдели малко време ще съм благодарен, черпя бира с цаца
                      Клипнете на 0888 417 383 или лично съобщение за подробности.
                      Благодаря предварително.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                        Прочети ми темата за покупка на кола от Враца. И все пак твърдя, че досега 93-ти набор по-запазена Витара /от тази, която купих оттам/, с толкова екстри не съм мяркал поне по моя край. Всичко е въпрос на това, което търсиш и това, с което би направил компромис за съответната цена. Поне в моя случай съм готов да купя кола с проблем и да си я направя като хората, отколкото да плащам за блясък и после да си бия главата. Мисля, че е въпрос на приоритети.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ за оглед на лек автомобил във Враца

                          Благодаря на всички, темата е за ключ

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X