Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

    Здравейте, колеги!
    От около година имам АТВ, Kawasaki KVF 650 кубика, което купих без никакви документи. От известно време много започнаха да затягат положението с моторите и АТВ-тата и започвам да се притеснявам. Има ли начин да го регистрирам при положение, че нямам никакви документи?

  • #2
    От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

    Даже и с документите, с които вървят не регистрираните машини, не можеш. Внимавай да не те хванат, или ако те, не трябва да стигаш до районно, че без документи нямаш шанс, да си го вземеш машината обратно.

    Коментар


    • #3
      От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

      Първоначално публикуван от mitkomz Преглед на мнение
      Здравейте, колеги!
      От около година имам АТВ, Kawasaki KVF 650 кубика, което купих без никакви документи.
      Крадено, с една дума.

      Коментар


      • #4
        От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Крадено, с една дума.
        Не е задължително. Кросовите мотори и атв-ета най-често са само с фактура. След 1-2 собственика и тя се затрива.
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • #5
          От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

          АТВ-то не е крадено. Внесено е от Англия и миля че мога да взема договора за покупко-продажба, който е сключен. Но той представлява един бял лист хартия, на който е написано нещо от рода: "Аз еди-кой си продавам еди-какво си на еди-кого си" и са се подписали.
          Казваха ми друг вариант. Намирам регистрирано и повредено АТВ с подобни на моите характеристики купувам му регистрацията и е слагам на моето и се моля, когато ме спрат да не разбират от подобни машини. Според Вас осъществим вариант ли е това с чуждата регистрация?

          Коментар


          • #6
            От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

            Ако не бъркам човека въпросното атве беше мое,което купих от английския ибеи,продавача англичанин ми написа на бял лист,че ми продава въпросната машина
            от там ми го докараха с ТИРпрез цяла европа без проблем,за регистрация забрави,но ако се стигне до районното се обади,можем да докажем но кого е!
            Seat Alhambra TDI
            Kawasaki KVF650
            Honda CRF250X
            Suzuki Vitara

            Коментар


            • #7
              От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

              Да, ама англичанина продава спортна екипировка, не МПС за движение по публични пътища. Затова и няма регистрация.

              Коментар


              • #8
                От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                Ако има фактура от българска фирма може ли да се регистрира с нея в КАТ?
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  Ако има фактура от българска фирма може ли да се регистрира с нея в КАТ?
                  НЕ, трябват си спец. документи, също мигачи, огледала и др.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                    Абсолютно НИКАКЪВ шанс за регистрация!!!
                    п.п. Няма никакво значение с каква фактура е.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Абсолютно НИКАКЪВ шанс за регистрация!!!
                      п.п. Няма никакво значение с каква фактура е.
                      А какви документи са нужни за регистрация и какви реквизити трябва да има упоменати в документите.
                      Предполагам талон от чужбина ще свърши работа.
                      Важното за мен е да разбера какви данни имат подобни машини в талона, освен марка модел и т,н. имат ли номер на двигателя и номер на рама/шаси?

                      Питам за да разбера няма ли да стане да се купи регистрация на примерно катастрофирала машинка или машинка която е тотал щета по една или друга причина ...

                      Предварително благодаря!
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                        Естествено че трябва да има в талона номерата на шаси и двигател. Даже в КАТ доста осторожно сравняват номерата!
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                          Можеш - пиши ми на лични.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                            PIJO78, да АТВ-то беше твое. Благодаря за всички мнения, който изказахте. Въпреки негативните за мен отговори, ще продължа да търся вратичка, за това как да го регистрирам или как да му сложа номер, макар и от друго АТВ.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                              Бе вие хора не разбирате ли български бе? Регистрация без документи е НЕВЪЗМОЖНА!!!! Това с купуването на регистрация го забравете! Това означава да си пренабиете номерата на рамата и двигателя. Да не ревне после някой, че са му заключили возилото!! За регистрация на АТВ се изисква или талон за регистрация от чужбина (като в талона не трябва да пише "селскостопанска техника", че някои идват от Великобритания така) или валиден Европейски Сертификат. Самото АТВ трябва да е под 15 KW. и трябва да го има в масивите на КАТ (като марка модел или тип вариант версия).

                              Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                              Можеш - пиши ми на лични.
                              Е ти си връхта на сладоледа бе бате! Сещам се за няколко депутата дето НЕ могат да го направят. Може и тъпи да са, знам ли аз!?
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X