Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
    Бе вие хора не разбирате ли български бе? Регистрация без документи е НЕВЪЗМОЖНА!!!! Това с купуването на регистрация го забравете! Това означава да си пренабиете номерата на рамата и двигателя. Да не ревне после някой, че са му заключили возилото!! За регистрация на АТВ се изисква или талон за регистрация от чужбина (като в талона не трябва да пише "селскостопанска техника", че някои идват от Великобритания така) или валиден Европейски Сертификат. Самото АТВ трябва да е под 15 KW. и трябва да го има в масивите на КАТ (като марка модел или тип вариант версия).


    Е ти си връхта на сладоледа бе бате! Сещам се за няколко депутата дето НЕ могат да го направят. Може и тъпи да са, знам ли аз!?
    А Вие какво толкова се палите ? И защо пишете на "БЕ" - грозно е !
    От къде знаете, че "Morskiq" няма същото атв с блокирал двигател с регистрация и иска да му продаде рамата с регистрацията (примерно)?
    А това за депутатите - чудесно, да не са нещо повече от нормалните хора или за тях законите не важат.
    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

    Коментар


    • #17
      От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

      Защо пък да е обидно? Написах веднъж, че не става, ама НЕ. Трябва да се търси под вола теле. И ДА. За който не е разбрал работя в КАТ и поне малко е редно да разбирам за какво иде реч. Морския 100% няма такова АТВ дето да го продаде на питащия . А депутатите все пак си имаха и необходимите документи, ама пак не могат да си регистрират АТВ-тата (даже имаше и лоби някакво). Какво остава за обикновен човек БЕЗ документи?
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Защо пък да е обидно? Написах веднъж, че не става, ама НЕ. Трябва да се търси под вола теле. И ДА. За който не е разбрал работя в КАТ и поне малко е редно да разбирам за какво иде реч. Морския 100% няма такова АТВ дето да го продаде на питащия . А депутатите все пак си имаха и необходимите документи, ама пак не могат да си регистрират АТВ-тата (даже имаше и лоби някакво). Какво остава за обикновен човек БЕЗ документи?
        Стояне, добре де прав си, и се мъчеш да помогнеш, което е много хубаво и похвално, НО и говориш за КАТ София.

        Провинцията е другата България а и знаеш, че твоите колеги НЕ се славят като слабо-корумпирани, моля те не се обиждай, прости всички сме виждали какви ли не неща в родината да се случват, хора с по няколко убийства ходят по улиците ти за едно АТВ казваш, че е невъзможно...

        МОже да е 0,00001 % шанс ама го има някой да има същото АТВ и да му продаде регистрация...
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

          Аз също съм съгласен и твърдя че без необходимите докумнети няма как стане. Освен това машината трябва да си има и нужните светлини, огледала и т.н. Доколкото знам има и изискване едната спирачка на атв-то да работи на 4-те колела ! (може и да греша)
          А за ситуацията в КАТ не ми се коментира. Колкото пъти съм ходил да регистрирам нещо , там всеки знае нещо различно и всеки си има собствени изисквания.
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • #20
            От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

            Има и друго нещо, ако е толкова читаво АТВто, човека да го продаде на някой за село, фермата, гората, вилата и т.н. и да си купи друго истинско с регистрация... то с тези нерви време и пари дето се пилеят в загубена кауза, човек е хубаво да помисли за оптималното решение, не само за МАКСИМАЛНО изгодното....
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #21
              От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              .......
              Провинцията е другата България ...
              Ако има "начин", бих се радвал да го зная. Може и на ЛС.
              п.п. Без купуване на регистрация и пренабиване де!!
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #22
                От: Регистрация на АТВ без никакви документи - възможна ли е?

                Такаа.

                В темичката взехте да обсъждате подготовка на административно нарушение, а може би и престъпление. Хич не ми се влиза в ролята на строга учителка, но явно трябва.

                Напомням:
                1. Изобщо Форумът е в юрисдикцията на Република България с всички произтичащи от това последствия.
                2. В частност, и за улеснение на участниците, правилата на Форума забраняват обяви за покупка и продажба на регистрационни реквизити.
                3. Регистрацията в резултат на корупция, подправяне на документи или подправяне на серийни номера, даже и да е възможна практически, подлежи на административно и наказателно преследване във всеки по-късен момент.
                4. Форумът, доколкото изобщо е по силите на администрацията му, избягва да посредничи на незаконни практики.

                Баста.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X