Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Ще се постараем обаче да направим така, че по-подготвените джипове да имат по-голям шанс за добро класиране.
    Е с това ме убедихте да помагам в организацията. Аз си мислех ,че ако два екипажа са с еднакви резултати печели онзи с по-слабия автомобил (по-неподготвения). Няма значение ще помагам.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #32
      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Е с това ме убедихте да помагам в организацията. Аз си мислех ,че ако два екипажа са с еднакви резултати печели онзи с по-слабия автомобил (по-неподготвения). Няма значение ще помагам.
      По принцип е така, но в случая Кольо имаще друго предвид. Сега издавам малко от изненадите, но идеята "на зелено" е да има точки (колко на брой не сме решили още), които да са достижими с малко по-подготвена машина и естествено ще носят още по-голям брой точки. Така че правилото при еднакви на брой точки да печели този с по-слабо подготвена машина си е в сила.
      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
      0899 00 2221 Николай Динков
      skype: kokonp

      Коментар


      • #33
        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        .......и помислете за публиката,не правете състезание само за участниците!Все пак е добре да се популяризира мероприятието и да достави удоволствие на всички!И малко реклама измислете.....по Н.Пазар и Шумен ще е от полза и за напред!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #34
          От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
          По принцип е така, но в случая Кольо имаще друго предвид. Сега издавам малко от изненадите, но идеята "на зелено" е да има точки (колко на брой не сме решили още), които да са достижими с малко по-подготвена машина и естествено ще носят още по-голям брой точки. Така че правилото при еднакви на брой точки да печели този с по-слабо подготвена машина си е в сила.
          Всичко е тактика на практика.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #35
            От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Именно де.
            Знаеш каква ти е машината, знаеш си способностите, и решаваш дали да се "биеш" с по-трудните места, но за повече точки, или да се мъчиш да обиколиш колкото може повече от "нормалните", и да натрупаш колкото може повече актив.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #36
              От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Имам идея за тези точки. Нали знаете десете степени на трасетата по офроуд. Точките които ще се дават да са съобразени с тези степени от 1 до 10 според сложноста.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #37
                От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Споко, има кой да го сметне, така, че да има шанс и за двата типа каране-с "гадни" точки, и без.

                Абе има време, ще го измислим, и ще сложим правилник.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Гоше, кво трофи бе?
                  Сякаш не знаеш какъв е форматът на разградското състезание.
                  Трофито се кара по пътна книга, а тук има само координатите на точки в гората които трябва да откриете и да се снимате(по възможност) с джипа.
                  Но пак си е готино за каране де, не съм чул някой да се оплаква от формата.
                  А и сме замислили някоя друга заигравка, но нека първо да потръгне с организацията, и тогава ще слагаме правилници, координати, подробности...
                  Трофи си е. Нищо, че не е по пътна книга. Даже според мен ориентирането по този начин е по-труден и близък до реалността( като правиш пътешествие никой не ти дава пътна книга).
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #39
                    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                    Трофи си е. Нищо, че не е по пътна книга. Даже според мен ориентирането по този начин е по-труден и близък до реалността( като правиш пътешествие никой не ти дава пътна книга).
                    БрЯх, от къде го измисли това. Да вземем да те цаним като новатор в терминологиите.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #40
                      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Имам честта да открия темата за предстоящото любителско мероприятие в околностите на гр.Нови Пазар.
                      Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                      Благодаря приятели!
                      ......ще се постараем сами да се справим с организацията.
                      Ее, най- накрая се се решихте да осъществите идеята.. Само нещо Косьо ми липсва в заверата. Браво за начинанието. Ако имате нужда от нещо свиркайте.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • #41
                        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        БрЯх, от къде го измисли това. Да вземем да те цаним като новатор в терминологиите.
                        Трофито е каране извън пътя, по пресечен терен, със силно застъпено ориентиране. Ориентирането в този формат е по-сложно по топографска карта(ГПС), отколкото по пътна книга. Пътната книга е примитивна карта, с едномерна координатна система(само разстояние), като отправната точка е предишната такава. Топографската карта е доста по-сложна, с двуизмерна координатна система, с два репера- екватора и Гринуичкия меридиан.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #42
                          От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                          Само нещо Косьо ми липсва в заверата.
                          На теб може да ти липсва, но на нас-не. Вътре е.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #43
                            От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Коко, Косьо,Кольо ..... - Ако с нещо мога да съм полезен, казвайте !
                            Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                            Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                            Mercedes Benz ML55 AMG
                            Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                            Коментар


                            • #44
                              От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Този формат най-много ми харесва. Траялите са за специализирани машини, навигацията по пътна книга е скука (особено ако азимутите са малко), а тук според техническите възможности на машината (и екипажа) можеш да си избереш кои точки да обходиш и кои препятствия да заобиколиш. Ако имам възможност ще участвам.

                              Коментар


                              • #45
                                От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Искрено се радвам, че най после се решихте да сбъднете мечтата си. Формата е страхотен и е голяма тренировка за навигаторите. За мое голямо съжаление по това време на годината не мога да присъствам. Ако ми позволите един съвет, по това време нощите са топли и може да пуснете един нощен етап . Още един път адмирации за начинанието, стискам ви палци и успех
                                Последно редактирано от ДСВ; 05-06-13, 14:50.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X