Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
    Здравейте приятели,
    искам да ви кажа че за мен лично организацията на това събитие си беше предизвикателство. Съдейки по отзивите ви тук, се оказва че съм се справил! Това обаче се случи благодарение не само на мен, а на целия организационен екип - другите две "К"-та и няколко мои приятели: Петя, Ицо Тивчев, Станислава, Боби, Чавдар, да не забравим и Ицо Панов, Радо-метала и Цветомир Генчев. Последния помогна много в преговорите със спонсорите и като цяло прие идеята с организацията както се казва присърце. Свилен от NetWorx пък от раз, още на Нова черна, обеща да осигури озвучаването за откриването и награждаването. Благодаря и на нашите "адреналинки", ако позволят така да ги нарека, Василена и Деси + тяхната малка помощничка - дъщеричката на Панов, които раздаваха минерална вода Девин и вафли Мото на екипажите на старта. Има и други хора, които помогнаха с техника, но тях няма да изброявам.
    Благодаря и на всички състезатели, които ни гласуваха доверие и решиха да ни подкрепят със своето участие в състезанието, тъй като (ще цитирам една реплика на Чаро) Състезанието се провежда изключително и само за удоволствие и кефа на състезатели и публика!
    Така че лично за мен (предполагам и за Косьо и Кольо също), а може би и за всеки организатор, удовлетворението е когато види и чуе положителните ви отзиви!
    Приятен момент от финалните приготовления беше, когато слизайки от Станата в Четвъртък рано сутринта с Колето, видях да се качва нагоре вишнав Опел с Ямболска регистрация - Радо-метала. Обърнах веднага, настигнах го, оставихме неговата кола горе и се запътихме в града на кафе. Оказа се че нямал търпение, да чака Петък, та още в ранни зори в Четвъртък се изстрелял от Ямбол насам. Точно като си мисля че остава още много работа да се свърши, се появява още някой, който да ни подкрепи! Още един, който ни подкрепи беше Василена. Реших, като човек който неизменно срещам на почти всички състезания, на които съм ходил, да я поканя като почетен гост и на нашето, тя прие поканата с удоволствие, но заяви че ако не и позволим да помага, няма да дойде!
    Един от най-приятните моменти от трите дни беше, когато гледах как лагера започва да се пълни и идват познати лица, на които имах удоволствието да подам ръка и да кажа "Добре дошли". Повярвайте ми за мен беше вълнуващо! Няма да разказвам емоциите си от двата състезателни дни - беше си върха и си заслужаваше всяка отделена минута по организацията, както и всички изхабени нерви!
    Най-неприятния момент, както по-горе и Даниела Борисова каза, е когато виждаш как лагера се опразва от палатки, каравани, джипове, платформи, камиони и хора и трябва да им помахаш за довиждане с надеждата по-скоро отново да се съберем заедно! За мен този момент беше, когато Русенската група си тръгваше, тъй като те последни се изнесоха от лагера и той остана почти празна поляна(остана само сцената), както си беше до петък сутринта когато почнахме да подреждаме всичко за да ви посрещнем!
    Тази сутрин станах както обикновенно в 7.30 и преди да сляза в града на работа се разходих до поляната, където беше лагера. Спомних си, с лека носталгия, каква беше атмосферата там през уикенда и това ми въздейства толкова емоционално, че отсега започвам да мисля как отново ще ви съберем дай Боже догодина на същото място, по същото време. Дано имам физическа възможност и приятели, които да помагат(защото без тях не става), за да може състезание Изгубени край Нови пазар 2014 да се осъществи, дали в този формат, дали Трофи(а може и двата едновременно) важното е да сме заедно!
    БЛАГОДАРЯ ви приятели!
    Коко,благодаря за топлите думи,но всичко което правя е от сърце,заради приятелството и общата страст.Благодаря ви,че ми дадохте възможност да бъда част от вас при подготовката на мероприятието.Спомените са незабравими.Сега ми липсва Кольо,с него доста се позабавлявахме.И да не забравя-Коле пази ми лентата дето я сложи на газовата бутилка и на Приморско да ми я върнеш!!!!!!
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      К-К-К на брифинг
      Прикачени файлове
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Радо, лентата си е още там. След бързия импровизиран ремонт бутилката пада още 3 пъти, ама след последния път я позакрепих по-добре, та се добрах до Шумен.
        Сега поради жегите ме мързи да оправя закрепването, та лентата ти още държи бутилката. Като я сваля-ще си я получиш. Изпрана.


        Баси, с който и участник да завържа разговор, всеки ме поздравява за добрата организация. Започвам да вярвам, че наистина сме се справили.
        Но основната заслуга си е на Коко, ние с Косьо не, че не бяхме в екипа, но ако не беше той да се заеме-нямаше да има състезание.
        Само се притеснявам,че още първата година вдигнахме летвата много високо, за догодина ще ни е малко трудно, но ще се постараем.
        Снощи се събирахме да направим разбор на събитието, и поставихме основните идеи за следващото състезание. Станата има доста дадености за добро трофи, ще се постарая да ви изпотя догодина.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          А конструктивно-критични мнения искате ли?
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            А конструктивно-критични мнения искате ли?
            Отговарям веднага: приемаме градивна критика!
            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
            0899 00 2221 Николай Динков
            skype: kokonp

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Като първо, нали идеята е да намерим маркирани точки по координати? Няма смисъл тогава да са скрити навътре в гората, защото вече има и голяма доза късмет. Вкарваш бързо координатите, даваш сичката газ, а накрая обикаляш из драките като обран евреин да търсиш. Няколко точки, въобще не ги открихме. Второ, музиката. Тия бездарници ги слушаха само Кольо, на Мехата пилота и няколко деца. Не можехме да си чуем приказката. Трето и последно, да се предупредят пияниците, които не си лягат, че сутрин обикновено се спи. Няма нужда да ни будят в 6 часа с Австралийския селянин с каскета. Иначе всичко беше точно. Благодаря за което.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Таргов, дърветата ги избирах из гората, за да не са на съвсем лесно място. Относно откриването им-на всички дървета имаше навързани "пандели" от маркировъчна лента. Именно защото и ние трудно ги намирахме, а ги бяхме маркирали самите ние. Сега, ако е имало "добросъвестни" състезатели, и са махали маркировката-не сме виновни.
                И аз в Разград не можах да намеря две точки. Гадно е да обикаляш половин час, и да не намериш нищо. Ама е част от играта, няма какво. Ако имаш свободен ден-заповядай, ще ти покажем къде са "неоткриваемите" точки, а и всички други. Като ги определяхме се водехме от принципа да има от всичко-от сравнително трудни за достигане(говорим за обикновените, не екстремни точки), такива за достигане с полуподготвен джип, и такива които са достижими и с лека кола. Хубавото на този формат е, че няма нищо задължително. Ако не ти харесва някоя точка-не я вземай, карай към друга.

                Музиката-на Нова Черна бяха съвсем други момчетата. Там им се кефихме много, затова и реших да ги поканим при нас. За съжаление и на мен не ми харесаха много този път.
                Ама и като надуват яко чалга и сръбско още по-не ми харесва, та така. Траем си, че иначе трябва да се хванем за гушите.

                За австралийците знаеш към кого да се обърнеш, ама той си е непоправим

                Някой да не помисли, че се оправдавам. Просто отговарям защо се получи така. Грешките са отчетени, за догодина би трябвало да са избягнати.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Няма логика да се ориентираш бързо до точката, а после да я търсиш из драките. Така майсторлъка се нулира от имането или нямането на късмет. Мое мнение естествено.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Тарга,Точките лесно ги намирах ама ми стана интересно как на точка 116 едното Мицубиши как е успяло да влезе между дърветата след като точката бе поставена около плътна стена от дървета и след щателен оглед,проби и заклещване не успяхме да пробием. Единствения вариант бе рязане на дървета а това както знаем бе изрично забранено.

                    Като се загледах в снимката тези дерюги сигурно са от дърветата.
                    Последно редактирано от banjo; 09-08-13, 20:08.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Емии, част от играта. Все пак надписите ги слагахме от видимата страна на дървото. Целта не е да се затрудни откриването на точката след като си стигнал на 20 метра от нея. Ясно е, че щом си на толкова разстояние-значи си се ориентирал.
                      Но нали все пак трябва да се снимаш с точката, още малко лутане е неизбежно. Именно с тази идея-да не губите време в излишно търсене наслагахме панделите-да се вижда къде е дървото отдалеч. За липсата им вече писах.

                      Едно пояснение-на брифинга ви казах за една от екстремните точки, че е изненада. На някои после казах каква е изненадата, но ето обяснение за който не е разбрал:

                      Точка 104, която бидейки в диапазона 100-110 се счита за екстремна за достигане нямаше нищо екстремно. Просто един камък на една равна поляна. Който на всичко отгоре го маркирахме с лента, за да е още по-лесен за достигане и откриване. Просто беше най-отдалечената точка, та който не я "отсвири" и отиде да се "бие" за нея-да остане приятно изненадан. Доколкото съм запознат-доста екипажи са я открили.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Таргов, за музиката както виждаш сме взели отношение за догодина, живот и здраве. А относно точките също ти е отговорено, но подкрепям Колето да ми дойдете на гости с Петър, ако не си разбрал имам малка виличка на Станата, така че ще запалим барбекюто и т.н. и ще ги открием тези неоткриваеми точки. Добре сте ми дошли само се обадете от предния ден. И за да не се успим сутринта ще поканим и Панов за да ни събуди!!!
                        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                        0899 00 2221 Николай Динков
                        skype: kokonp

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          С теб и Богито съм се отказал да споря. Не е само мое мнение, но щом така сте решили, нека е така. Догодина пак съм там, вероятно като компетентна публика. Наздраве.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Тарга,Точките лесно ги намирах ама ми стана интересно как на точка 116 едното Мицубиши как е успяло да влезе между дърветата след като точката бе поставена около плътна стена от дървета и след щателен оглед,проби и заклещване не успяхме да пробием. Единствения вариант бе рязане на дървета а това както знаем бе изрично забранено.

                            Като се загледах в снимката тези дерюги сигурно са от дърветата.
                            Ще питаме Ивака, ама според мен не са от заклещване м/у дървета - щеше да му "отиде" шнорхела. По-скоро са от нещо ниско, покрай което е минал.
                            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                            0899 00 2221 Николай Динков
                            skype: kokonp

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                              Добре сте ми дошли само се обадете от предния ден.
                              Брех ,немско качество.
                              Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                              Ще питаме Ивака, ама според мен не са от заклещване м/у дървета - щеше да му "отиде" шнорхела. По-скоро са от нещо ниско, покрай което е минал.
                              Питай наистина че ми е интересно как е влязал там.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Като първо, нали идеята е да намерим маркирани точки по координати? Няма смисъл тогава да са скрити навътре в гората, защото вече има и голяма доза късмет. Вкарваш бързо координатите, даваш сичката газ, а накрая обикаляш из драките като обран евреин да търсиш. Няколко точки, въобще не ги открихме. Второ, музиката. Тия бездарници ги слушаха само Кольо, на Мехата пилота и няколко деца. Не можехме да си чуем приказката. Трето и последно, да се предупредят пияниците, които не си лягат, че сутрин обикновено се спи. Няма нужда да ни будят в 6 часа с Австралийския селянин с каскета. Иначе всичко беше точно. Благодаря за което.
                                Не се неоткриваеми бре ама две от тях можеш да ги достигнеш само с мотор щото жип от там няма как да се провре ... и точно там изгубихме около 1 час да обикаляме и да търсим подход към тях ... за музиката съм съгласен , особено сутрешното изпълнение , и аз благодаря за което ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X