Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканстар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканстар

    Здравейте,

    Наскоро си взех Jeep Cherokee 2.5 TDI 98-а, доста запазен, но ми предстои пълно обслужване, а също и аларма, каско. В Балканстар ми обявиха цена 300 лв за обслужването.

    Споменах им, че искам да си сменя радио касетофона със радио СД плейър за който ми обявиха цена от 1800 лв !!!

    Освен това трябва да сменя тампоните на стабилизиращата щанга, а в този форум прочетох, че направо цялата щанга трябва да се смени, тъй като тампоните вървят с цялата щанга и не можело само те да се сменят.

    Накратко дайте ми контакт на човек или сервиз, който се занимава с ходова част и поставяне на аларми на Джийп, тъй като силно подозирам, че в Балканстар ще ме одерат !

  • #2
    До: Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканста

    Тампоните на стабилизиращата щанга се продават отделно. Можеш времено да ги уплътниш с нещо, квот да е. Аз карах 20 000 с тиксо.
    Тампоните на реактивната щанга не се продават отделно. Вече няма да и викам реактивна защото по знаещи казаха че се казва напречна. Всъщност на Черокито трябва да е с един тампон и един шарнир.
    Какво трябва да и се обслужва. Тва 300лв много евтино. Или е само за труд.

    Коментар


    • #3
      До: Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканста

      за аларма и CD мога да ти дам човек. Бачка в един голям сервиз за такива работи, но може и да ти ги направи в извънработно време
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        До: Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканста

        Супер, ако може пиши ми на 100yan@gmail.com с информация за твоя човек. Благодаря предварително.

        Коментар


        • #5
          До: Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканста

          Ако си от София иди при сервиза на Голди,на входа за горна баня от към овча купел.
          Досега каквото са пипнали е направено както трябва

          Коментар


          • #6
            До: Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканста

            За диагностика сервиз на Бош ЮВЕ на Симеоновско шосе

            Коментар


            • #7
              До: Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканста

              Темата е от 2007ма, колега.

              Коментар


              • #8
                До: Препорачайте ми сервиз или майстор за Jeep Cherokee 2.5 TDI различен от Балканста

                Можеш времено да ги уплътниш с нещо, квот да е
                Парче от стар пистов или ангренажен ремък вършат дълготрайна работа.
                Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
                Opel Corsa 1.7д 98г

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X