Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересен разказ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Интересен разказ

    Този разказ предизвика направо ураган в БГ-нета.
    Щели да го превеждат на немски, френски и т.н.
    Какво ли ще разберат немците и френците от нашите разкази за нашите неща...

    Коментар


    • #17
      От: Интересен разказ

      Ако има някой път натам да ги посети и запознае хората с разказа . Надявам че ще са щастливи от вниманието . Жалко че ще се прибирам само за седмица в БГ и няма да имам време да стигна до тях . Молбата ми е ако някой мине да ги поздрави и от мое име и за това че не са напуснали родното си място .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #18
        От: Интересен разказ

        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
        Ако има някой път натам да ги посети и запознае хората с разказа . Надявам че ще са щастливи от вниманието . Жалко че ще се прибирам само за седмица в БГ и няма да имам време да стигна до тях . Молбата ми е ако някой мине да ги поздрави и от мое име и за това че не са напуснали родното си място .
        Ох,ако си намерим някой за компания палим гуменките веднага,без да се бавим ич! Че сам не си е работа!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • #19
          От: Интересен разказ

          Бил съм там,служих граничар........невероятно е....75-77г.

          Коментар


          • #20
            От: Интересен разказ

            Уникален и покъртителен разказ. Благодаря за споделянето. Ходил съм два пъти до Ягодина и околностите на Триград, но следващия път непременно ще отида да видя тези селца в края на света.

            Коментар


            • #21
              От: Интересен разказ

              Ако ходите до Ягодина, продължете си пътя до с.Кожари. Кльонът беше до селото, а нивите са след него. Някога пътят е стигал до Драма и по берекет местните са ходили до там да пият „по ракия“.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #22
                От: Интересен разказ

                Много силен разказ, благодаря за споделянето. С интерес бих посетил тези селца.

                Коментар


                • #23
                  От: Интересен разказ

                  Само заради този чудесен разказ утре заминавам за село Арда, където ще остана и ще отида до това село. Дано останалите жители там да са живи и здрави, обещавам и снимки да кача, защото от селото не можах да намеря много снимки.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Интересен разказ

                    Първоначално публикуван от nikste Преглед на мнение
                    Само заради този чудесен разказ утре заминавам за село Арда, където ще остана и ще отида до това село. Дано останалите жители там да са живи и здрави, обещавам и снимки да кача, защото от селото не можах да намеря много снимки.
                    Хайде, чакаме с нетърпение.!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Интересен разказ

                      Не мога да напиша никакъв коментар, уникално...
                      Само искам да поздравя Автора.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Интересен разказ

                        Ето го автора:

                        Коментар


                        • #27
                          От: Интересен разказ

                          И още един разказ от автора:

                          Коментар


                          • #28
                            От: Интересен разказ

                            хмм.... малко съжелявам, че гледах тези клипове. Петета ракия е страхотен разказ - имах чувство , че идва направо от душата на разказвача. Сега , като му гледах клиповете имах чувство , че всичко , ама съвсем всичко е премислено , репетирано многократно и наизустено тотално - т.е. ми е някак изкуствено, преработено и измислено. А може и да не съм прав все пак, но усещането си остава.....
                            Б. Бонев
                            0осем88две6шест71три

                            Коментар


                            • #29
                              От: Интересен разказ

                              Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
                              ... А може и да не съм прав все пак, но усещането си остава.....
                              Бих казал, че е нормално това усещане. Всеки който е чел първо книга (или разказ) и после е гледал филмираната версия, остава леко разочарован. Зависи от майсторлъка и прочита на режисьора. В тези клипове обаче, историята ни я преразказва автора. Аз го изгледах с кеф. Субективно е...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Интересен разказ

                                Разказът е чудесен. За първи път го чета, но си заслужава определено. Мисля, че и аз ще успея да вмъкна в програмата си да посетя тази част на България.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X