Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

    колега дай да ги завъдя тези скоросмъртници,и аз посях тринидадски скорпион и роди,ама изгледат по различни от твоите

    Коментар


    • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

      Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
      Шоколадово хабанеро искаш ли?
      [ATTACH=CONFIG]587603[/ATTACH]

      Здравей,Павлине имаш ли от хабанерото...имам желание да ги завъдя.Пратих запитване в един сайт от където си набавих тринидадски скорпион,но нямали от доста време.

      Коментар


      • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

        Имам от тези чушлета, почти са изсъхнали на корена.
        Ако някой иска, да казва.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:i005608.jpg
Прегледи:1
Размер:113.1 КБ
ID:5551151

        Коментар


        • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

          Първоначално публикуван от vozo Преглед на мнение
          Здравей,Павлине имаш ли от хабанерото...имам желание да ги завъдя.Пратих запитване в един сайт от където си набавих тринидадски скорпион,но нямали от доста време.
          Имам още една изсъхнала чушка - мога да ти пратя 15 семки.
          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

          Коментар


          • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

            Донесох тия дни едни гадове, дребни са, по сантим - сантим и половина, 10 бр. в 500 мл. зехтин го правят годен за прочистване на замръзнала кофти нафта от резервоара на Друкман / Вальо. Ще се опитам да рътя семена и след това разсад, ако се получи - ще раздавам.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

              Здравейте,
              Това което мога да ви покажа и при желание да изпратя на някой семена това са чушките от долните снимки.
              Чушките са с дължина 10-15 см. и след узряването им започват да се нацепват по цялата дължина.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140107_215104_1.jpg
Прегледи:1
Размер:52.4 КБ
ID:5551760

              Коментар


              • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                Имам още една изсъхнала чушка - мога да ти пратя 15 семки.
                Ще ти бъда благодарен.Ако искаш да се чуем по тел.и да се разберем 0897 812331

                Коментар


                • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Ако се пръкне нещо от моята продукция, ще имаш семе.
                  Обещавам!
                  ееее, изгря слънце и на моята тераса...

                  Имам чушка!!!!

                  един брой, с размери на грахово зърно, ама имам още 4 цвята!!!

                  След толкова пазене, поливане, гледане - петела ми снесе яйце!!

                  Дано продължават така - ако излезат 5 броя - всичките са за семе..

                  Много се кефя!!!

                  Коментар


                  • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    ееее, изгря слънце и на моята тераса...

                    Имам чушка!!!!

                    един брой, с размери на грахово зърно, ама имам още 4 цвята!!!

                    След толкова пазене, поливане, гледане - петела ми снесе яйце!!

                    Дано продължават така - ако излезат 5 броя - всичките са за семе..

                    Много се кефя!!!
                    спам:

                    Принципно можеш да си оставиш една настрана. Ако ти дотегне околният свят-отхапваш половината и дъвчеш...предполага се, че си близо до Нирвана. После, като решиш да се върнеш в настоящето-забиваш си втората половина отзад...и ...споделяш преживяното с нас.

                    Коментар


                    • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                      спам:

                      Принципно можеш да си оставиш една настрана. Ако ти дотегне околният свят-отхапваш половината и дъвчеш...предполага се, че си близо до Нирвана. После, като решиш да се върнеш в настоящето-забиваш си втората половина отзад...и ...споделяш преживяното с нас.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                        Нека винаги и само радост да носят всички рожби. Искрено се радвам, па Ако и да се лютят до пяна, наши са си.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                          спам:

                          Принципно можеш да си оставиш една настрана. Ако ти дотегне околният свят-отхапваш половината и дъвчеш...предполага се, че си близо до Нирвана. После, като решиш да се върнеш в настоящето-забиваш си втората половина отзад...и ...споделяш преживяното с нас.
                          Понеже околния свят ми дотяга в лицето на видни негови представители, ти предлагам обратното - директно да използваш втората половина от Шоколадовото Хабанеро.
                          За целта ще договорим използването на Кейп Канаверал, Куру, или по бедност - Байконур.
                          Нанесените щети на площадките ще ти ги пишем на сметката, щото на остатъка от соплото ти дори на молекула ще и е тясно..

                          Споделянето на изживяното сме го чели вече - Алигиери се е постарал, ама ако можеш, ще е интересно да го допълниш някак си - особено ако слезеш от орбита - някак си...

                          Весков, благодаря. На тебе съм ти обещал, и ще ти пратя семчици - само да излезат.
                          И на Павлин Андреев - отново благодаря!!

                          Коментар


                          • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                            Да се похваля с моето чушково дърво. Много плодовито.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:141031-1633(003).jpg
Прегледи:1
Размер:172.5 КБ
ID:5620587Натиснете снимката за да я уголемите

Име:141031-1633.jpg
Прегледи:1
Размер:188.6 КБ
ID:5620586

                            Коментар


                            • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                              Я каква хубава тема имало


                              Аз си поръчах семена на Ghost Chilli ( май вече е втората най-люта чушка по Сколвил ) и от седмица съм ги боднал в пръст. Семената си ги поръчах от Индия ( ибей ).
                              Заедно с тях си поръчах и 20 грама насипен пипер готов за (зло)употреба. Една щипка от това прави цяла пица почти негодна за ядене .
                              А каква уникална разядка става от хубава лютеница смесена с натрошено сирене и щипка гоуст чили... малиии...

                              Та дано и аз на есен да мога да се похваля с реколта .

                              Коментар


                              • От: Търси се семе за люти чушки /но само МНОГО люти/

                                Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                                Я каква хубава .....Аз си поръчах семена на Ghost Chilli ( май вече е втората най-люта чушка по Сколвил ) и от седмица съм ги боднал в пръст. Семената си ги по
                                ...Та дано и аз на есен да мога да се похваля с реколта .
                                Дай нишан (сайт). И дано стане реколтата.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X